"Łubu-dubu" dla Prezesa klubu Tęcza.

Moderator: patrese

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

"Łubu-dubu" dla Prezesa klubu Tęcza.

Postautor: patrese » 24 września 2009, 08:45

Zgodnie z zapotrzebowaniem otwieram temat dla Czytelnika forum i nie tylko. Tutaj można do woli śpiewać, wychwalać, nagrywać się i przesyłać wszelkie "ochy" i "achy".
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ
Obrazek

Czytelnik forum

Re: "Łubu-dubu" dla Prezesa klubu Tęcza.

Postautor: Czytelnik forum » 24 września 2009, 21:56

Tak jak myślałem Patrese nowego działu "Gnoić leszczyński klub" nie otworzył...:) stworzył wiec pod kompromitującą nazwą dział licząc, że nikt tu sie nie wpisze..może i tak będzie ale zobaczymy.
Ja napisze jedno piosenka-hymn zapowiada sie nie źle, dymnamiczna i dla mnie Ok, może śpiewać jej nie bedzie się, ale na pewno wnosi co nieco do ducha tej drużyny i kibiców. Dobra to tez w sumie promocja..pewnie raz po raz usłyszy się ją w radiu lokalnym itp..Jesli tak swoje zadanie chyba spełni.
PS
Myślę że Patrese napisze kiedyś swój hymn z którego będzie bardziej zadowolony :)!!
Tak nawiasem czekam na dzien kiedy on przejmie ster tego kluby i wtedy będzie tylko super i tak jak to powinno być od zawsze...
Pozdrawiam :)

mozarthio1

Re: "Łubu-dubu" dla Prezesa klubu Tęcza.

Postautor: mozarthio1 » 25 września 2009, 07:25

zgadzam się z poprzednikiem w całości, hymn może rewelka nie jest ale wstydu nie przynosi. :)
Slyszałem gorsze i to drużyn z większymi tradycjami...np falubazu :).

Co do teog zeby parese doszedł do władzy ...nigdy tak się nie stanie. Trzeba umieć odróznić pozytywną krytyke od nagonki jaka ten człowiek prowadzi tu na forum. W naszym klubie nie ma multum pieniędzy , nie tylko tobie patrese nei podoba się sytuacja np ze sponsorem albo z corocznymi checami z amerykankami. Przy czym co roku mielismy liderke FGE, Bell, Coleman , Shields - to mozna pwoeidziec nasze odkrycie bo w pelni rozwinely skrzydła w Lesznie. Szkoda ze ich nie ma wszystkich3 dziś w Teczy ale jak sie nie ma tego co się chce to trzeba zadowolić się tym co mamy. Ja jestem zadowolony, widze ze te dziewczyny ,które są w Lesznie są bardzo ambitne i chcą coś osiągnąć, dlatego ja i mam nadzieje 99% kibiców daje im szanse a ten 1% niezadowolonych zawsze się znajdzie mamy tego przykład na tym forum...


Wróć do „Tęcza Leszno”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości