FGE - Sezon 2009/2010

Moderator: patrese

Mozarthio
Kadet
Posty: 1071
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 15:21
Lokalizacja: LESZNO

Re: FGE - Sezon 2009/2010

Postautor: Mozarthio » 01 marca 2010, 18:19

Nie przesadzajcie, chcecie zmienic trenera ? a ja sie pytam dlaczego ? nie bede wspominac zaslug dla klubu bo liczy sie tu i teraz ale chopaki poki co pod jego wodzą zawsze bylismy w play -off i pamietajcie wiadomo ze sie chce isc do przodu ale !!! przypomnijcie sobie o tym ze jednak my nie musimy walczyc od 3 sezonow o utrzymanie ! ciekawe ilu z was by wtedy kibicowalo Teczy, wiekszosc i tak by nie przyszla na mecze bo by powiedzieli a po co skoro i tak przegraja i beda sie bic o utrzymanie... wiec teraz wam zle macie aspiracje jak i ja zeby ta druzyna byla w pierwszej 4 ale przypominam ze latwo zniszczyc druzyne i byc na dole tabeli patrz przyklad ŁKS-u albo coraz gorzej grającego Azsu Poznan ktorego juz przegonilismy od jakis 2 sezonow.

Wiadomo nie pochwalam tych eksperymentow z amerykanki byc moze Patrese ma racje , nie raz juz tu z nim polemizowalem w tej sprawie byc moze trzeba spiac budzet i uzbierac na jedna juz sprawdzona dziewczyne w Lesznie. Ale zauwazcie Shields to byl strzal w dziesiatke ale rownoczesnie mogla byc takim samym nie wypalem jak Robinson czy Mcraklin bo tez byla polecana przezjakiegos tam menagera.

Kolejny problem o ktorym mowicie to zawodniczki Gawronska , Gajewska czy też Głocka ...najciekawsze jest to ze pare sezonów tak jak mi tak i wam nie pasowaly nazwiska Lubak, Krol czy Soroczyńska albo Krzywicka.... tylk oze ja chyba mam jeszcze w pamieci jak one graly i jaki poziom reprezentowaly wiec to co teraz pokazująte dziewczyny ktore sa w druzynie wg mnie jest jakies 2 klasy wyzej wiec nie wybrzydzajcie...bo na moje poki co zawodzi tylko Głocka z tych wymienionych i bezdyskusyjnie jest na oucie. Gajewska jest jeszcze młoda w miare i z forma moze nagle wystrzelic , Gawronska ma problem stabilizacji formy, na sparingach przed sezonem kazdy rzut za 3 prawie jej wchodzil obecnie gra kaszane ale ma umiejetnosci to napewno!
Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać.

Awatar użytkownika
patrese
Kadet
Posty: 1445
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:48
Lokalizacja: Leszno / Poznań
Kontaktowanie:

Re: FGE - Sezon 2009/2010

Postautor: patrese » 03 marca 2010, 11:46

Dlaczego zwolnić trenera? Proste- bo koncepcja grania polskim składem, rozpaczliwe poszukiwanie Amerykanki pod koniec sezonu, kolejny raz się nie sprawdza. Również bardzo uwidacznia się brak pomysłu na grę. Kibice mają dosyć tej miernoty. Trener się wypalił i tyle. Miał swój czas, miał zasługi, ale najwyższa pora coś zmienić, bo za chwilę prawie nikt w Lesznie nie będzie zainteresowany losami tego zespołu. Potrzebna świeża krew. Chyba normalne są takie zmiany w światku trenerskim...
SIAMO SEMPRE CON VOI - LECH POZNAŃ
Obrazek

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: FGE - Sezon 2009/2010

Postautor: hermes46 » 18 kwietnia 2010, 20:26

Was nie rozbija kocnepcje Krysiewicza, Was od lat rozbija brak kasy. Nie można mówic "o takiej poltyce klubu" tylko popatrzec co robi Wasza konkurencja. Przyjdzie Iksiński i co przy takich funduszach i budzecie bedzie dalej siedział na tej samej pozycji. Gdyby u Was były jeszcze 2 amerykanki o poziomie zbliżonym do Walich mielibyście szanse na walke w PO a tak 7 miejsce w lidze i Wasze negatywne oceny. W zeszłym sezonie byłyscie groźne, podejmowaliście udana walke z najlepszymi a ten sezon to totalny odwrót.
Za zasługi to można Krysiewiczowi pomnik wybudowac, wy rozliczajcie go za SPORTOWE WYNIKI, jezeli w przyszłym roku u Was nic sie nie zmieni bedzie to co pisze Patrese.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
bartas
Żak
Posty: 447
Rejestracja: 07 stycznia 2007, 10:58
Lokalizacja: Leszno

Re: FGE - Sezon 2009/2010

Postautor: bartas » 22 kwietnia 2010, 10:55

Pierwszy raz od niepamiętnych czasów muszę się zgodzić z hermesem. Fakt, na próżno szukać klubów, które z takim budżetem i w praktycznie krajowym składzie meldują się trzeci rok z rzędu w PO. Choć w tym sezonie każdy chyba obiektywnie przyzna, że wynik był znacznie lepszy od gry. Dobre mecze można policzyć na palcach jednej ręki, bo oprócz meczu z Rybnikiem i ewentualnie Polkowicami we wszystkich pozostałych dziewczyny zagrały mnie lub więcej poniżej swoich możliwości. Teoretycznie skład mieliśmy najlepszy z pośród ostatnich 3 sezonów. Problemem Leszna są wielkie oczekiwania. Najwyższa pora przestać bujać w obłokach i skończyć żyć sezonem 07/08, bo ten sen już się dawno skończył. Pewnie, że by się chciało co roku powtarzać ten wynik i iść do przodu, ale Gorzowem to my nie jesteśmy i chyba długo jeszcze nie będziemy choć...obym się mylił. Pora to sobie uświadomić, bo leszczyńska mentalność jest po prostu chora.
Obrazek


Wróć do „Tęcza Leszno”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości