Grupa B

Forum poświęcone zbliżającym się ME w Polsce

Moderatorzy: ann, rzymi, BARTOLINO, Ałgaja, Kuba, elen

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 7773
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Toronto

Grupa B

Postautor: ann » 22 maja 2011, 13:08

1.Białoruś
2.Czechy
3.Wielka Brytania
4.Izrael

W poniższym poście podam szerokie składy poszczególnych drużyn.
Zachęcam wszystkich do czynnego udziału w życiu tego podforum:)
Możliwe, ze któraś z koszykarek z szerokiej kadry już z niej wypadła, dlatego proszę o informację, skłądy będą na bieżąco uzupełniane:)
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 7773
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Toronto

Re: Grupa B

Postautor: ann » 22 maja 2011, 13:27

BIAŁORUŚ

Natallia Anufryienka G 1.74 11.06.1985 Bobruisk (BLR)
Tatsiana Dashkevich SF 1.78 23.03.1989 Grodno (BLR)
Yuliya Dureika F 1.79 08.09.1986 Smorgon (BLR)
Maryia Filonchyk PF 1.87 10.01.1992 Bobruisk (BLR)
Viktoryia Hasper C 1.93 09.01.1988 Minsk (BLR)
Maryna Ivashchanka C 1.90 08.11.1993 Rechitsa (BLR)
Tatsiana Khatsko F 1.87 22.08.1989 Grodno (BLR)
Marina Kress C 1.92 23.08.1980 Minsk (BLR)
Yelena Leuchanka C 1.96 30.04.1983 Gomel (BLR)
Tatsiana Likhtarovich SG 1.80 29.03.1988 Minsk (BLR)
Darya Lipinskaya SG 1.80 18.02.1993 Bereza, BLR (BLR)
Natallia Marchanka G 1.75 19.05.1979 Rechitsa (BLR)
Alena Novikava G 1.76 12.02.1988 Bobruisk (BLR)
Volha Padabed G 1.74 24.04.1979 Minsk (BLR)
Katsiaryna Snytsina SF 1.88 02.09.1985 Ust Kamenogorsk (KAZ)
Aliaksandra Tarasava G 1.74 23.06.1988 Grodno (BLR)
Nataliya Trafimava PF 1.86 16.06.1979 Tchoir (MGL)
Tatyana Troina F 1.88 30.06.1981 Minsk (BLR)
Sviatlana Valko G 1.71 12.07.1989 Grodno (BLR)
Anastasiya Verameyenka C 1.92 10.07.1987 Kochtla-Yarve (EST)

trener: Anatoli Buyalski

CZECHY

Katerina Bartonova PG 1.72 17.01.1990 Pardubice (CZE)
Veronika Bortelová G 1.69 11.06.1978 Prague (CZE)
Ilona Burgrová C 1.94 15.03.1984 Hradec Kralové (CZE)
Katerina Elhotova SG 1.80 14.10.1989 Praha (CZE)
Alena Hanusová PF 1.90 29.05.1991 Sokolov (CZE)
Michala Hartigová C 1.92 14.11.1983 Pardubice (CZE)
Romana Hejdova PF 1.82 09.05.1988 Brno (CZE)
Katerina Hindrakova F 1.75 09.02.1988 Trutnov (CZE)
Hana Horakova G 1.82 11.09.1979 Bruntál (CZE)
Darina Johnova SG 1.77 22.02.1985 Strakonice (CZE)
Petra Kulichová C 1.98 13.09.1984 Pardubice (CZE)
Tereza Peckova SF 1.87 10.07.1987 Usti Nad Labem (CZE)
Petra Reisingerova C 1.96 27.12.1973 Sokolov (CZE)
Zora Skrabalová 13.10.1981 Valtice (CZE)
Romana Stehlíková PF 1.90 16.09.1985 Trutnov (CZE)
Kamila Stepanova C 1.91 03.12.1988 Tabor (CZE)
Edita Sujanová C 1.90 23.05.1985 Vyskov (CZE)
Jana Veselá F 1.94 31.12.1983 Prague (CZE)
Eva Vitecková F 1.90 26.01.1982 Nove Mesto na Morave (CZE)
Michaela Zrustova PF 1.78 04.04.1987 Tabor (CZE)

trener: Lubor Blažek

WIELKA BRYTANIA

Rose Anderson G 1.78 23.03.1988 Edinburgh (SCO)
Kimberly Butler PF 1.86 07.09.1982 Tacoma, WA (USA)
Kate Butters SF 1.78 25.07.1986 Eastbourne (ENG)
Joanna Clayden SG 1.78 02.01.1984 Blackpool (ENG)
Stefanie Collins SG 1.68 30.12.1982 Upper Heyford (ENG)
Stephanie Gandy 10.05.1982 MI (USA)
Chantelle Handy SF 1.91 16.06.1987 Consett (ENG)
Meagan Hoffman PF 1.83 28.11.1982 Denver (USA)
Johannah Leedham G 1.80 05.12.1987 Chester (ENG)
Rosalee Mason PF 1.80 24.04.1979 London (ENG)
Aderonke Oyefuwa C 1.95 11.09.1989 London (ENG)
Julie Page PF 1.88 21.04.1983 Manchester (ENG)
Natalie Stafford 1.75 08.12.1976 Sydney (AUS)
Azania Stewart C 1.95 13.03.1989 London (ENG)
Lauren Thomas-Johnson G 1.80 25.05.1988 Stockport (ENG)
Rachael Vanderwal 1.76 27.06.1983 Burlington (CAN)
Jenaya Wade-Fray 1.75 05.09.1988 Paget (BER)

trener: Tom Maher

IZRAEL

Ekaterina Abramzon F 1.85 01.07.1987 Riga (LAT)
Liron Cohen G 1.73 05.08.1982 Jerusalem (ISR)
Ayelet Cohen G 1.70 19.05.1985 Jerusalem (ISR)
Meirav Dori SG 1.78 25.05.1986 Tzfat (ISR)
Shay Doron G 1.75 01.04.1985 Tel Aviv (ISR)
Jennifer Fleischer C 1.93 17.02.1984 New Hampshire (USA)
Bar Galinski SF 1.85 07.03.1992 Beer Sheva (ISR)
Noa Ganor SG 1.70 06.04.1986 Jerusalem (ISR)
Rivi Grinboym F 1.79 07.07.1978 Hadera (ISR)
Nomi Kolodny PG 1.71 05.03.1982 São Paulo (BRA)
Katia Levitsky PF 1.90 02.11.1985 Nikolaev (UKR)
Rebecca Ross PG 1.60 06.04.1989 Tucker (USA)
Laine Selwyn PG 1.72 16.05.1981 New York (USA)
Naama Shafir PG 1.70 28.02.1990 Haifa (ISR)
Shira Shecht F 1.83 05.05.1991 Tel Aviv (ISR)
Liad Suez Karni PF 1.87 21.04.1981 Haifa (ISR)
Shiran Zairy PG 1.66 18.01.1986 Kfar-Saba (ISR)

trener: Eli Rabi
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 11200
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Grupa B

Postautor: Greebo » 19 czerwca 2011, 16:35

Bialorus w dwóch meczach straciła 81 punktów. W sumie. Robi wrażenie - jesli będą w stanie tak grac w defensywie z silniejszymi rywalkami mogą dojść bardzo, bardzo wysoko.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...


Wróć do „EUROBASKET-ME KOBIET W POLSCE ( UWAGA: za kilka dni podforum będzie przeniesione do działu Europa/Świat )”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość