gadu gadu - czyli piszcie o czym chcecie!!

Moderator: Moderatorzy

Gość

Postautor: Gość » 13 marca 2009, 16:12

Siero pisze:Dziś w Pabianickiej hali odbyły się Mistrzostwa Woj. Łódzkiego w żeńskiej koszykówce II LO zajęło wicemistrzostwo przegrywając jedynie z LO (chyba 29) z ŁDZ (skład to juniorki i kadetki które zdobyły vice kraju z ŁKS-em) po wyrównanym meczu 43:47! na podkreślenie zasługuje doping uczniów :D pierwszy raz widziałem tak nice klimat na zawodach międzyszkolnych :P profesjonalne pikniki :D (ja jeszcze dopingowałem Tomaszów xD (ostanie miejsce) za które dostałem brawa od ich trenera :lol: :lol: :lol: :lol:

we wtorek graja chłopaki w ŁDZ też o MWŁ :wink:

II LO drugie w województwie!
dodano: 13.03.2009

Świetnie w wojewódzkim finale Licealiady spisały się koszykarki II Liceum Ogólnokształcącego.
W półfinale, po emocjonującym meczu, pokonały reprezentację Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie 58:50. W finale nieznacznie uległy faworytowi całego turnieju, zespołowi XXIX LO w Łodzi 43:47, choć jeszcze na minutę przed końcem przegrywały zaledwie 3 punktami. Niesione głośnym dopingiem licznie zgromadzonych fanów nie zdołały wyrwać łodziankom zwycięstwa.

Półfinały:
II LO w Pabianicach - ZS nr 1 w Kutnie 58:50 (33:24)
XXIX LO w Łodzi - III LO w Tomaszowie Mazowieckim 86:25 (45:10)

Mecz o 3. miejsce
III LO - ZS nr 1 26:45 (13:15)

Finał
II LO - XXIX LO 43:47 (14:21)

Punkty dla II LO zdobywały (odpowiednio w pierwszym i drugim meczu):
Aleksandra Szałecka: 25 i 14
Joanna Szałecka: 4 i 15
Patrycja Pokorska: 8 i 8
Sylwia Gałkiewicz: 4 i 1
Angelika Wróbel: 17 i 5
II LO reprezentowały także: Ewa Osieja, Magdalena Rządzińska, Aleksandra Księżyk


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości