PTK PABIANICE sezon 2008/2009

Moderator: Moderatorzy

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 09 lutego 2009, 18:57

no no tylko szkoda ze tak poźno. Na dole robi sie coraz bardziej ciekawie
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

pietrek
Żak
Posty: 319
Rejestracja: 30 września 2007, 18:34
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: pietrek » 09 lutego 2009, 19:38

- Bardzo chcemy się utrzymać, martwie się, że jeśli nas zabraknie w ekstraklasie, to nie będzie koszykówki w Pabianicach - podkreśla doświadczona skrzydłowa PTK, Renata Piestrzyńska.


az szkoda niektorych koszykarek, ze musialyby zapisac sie w historii pabianickiego basketu, jako "te ostatnie". Zwlaszcza ze wiekszosc z nich to Pabianiczanki.
Oby nie

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 09 lutego 2009, 20:14

mam nadzieje ze dacie rade.
to mi sie podoba ze praktycznie gracie wychowankami.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 09 lutego 2009, 22:22

hermes46 pisze:mam nadzieje ze dacie rade.
to mi sie podoba ze praktycznie gracie wychowankami.

mi tez ale zawsze jakies 2-3 mocne zagranicy są ważne :wink:
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
DanielPce
Żak
Posty: 318
Rejestracja: 21 marca 2008, 19:46
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: DanielPce » 10 lutego 2009, 08:44

Siero pisze:chyba dziś do klubu ma dołączyć zawodniczka z Nigeri 8)

Nigeryjka w Pabianicach
Rashidat Sadiq - zawodniczka z Afryki to kolejne wzmocnienie Aflofarmu
Nigeryjka po kilkunastogodzinnej podróży z Oklahomy dojechała do Pabianic. Ostatnio grała we Włoszech i Turcji, gdzie wystąpiła nawet w meczu gwiazd ligi. W najlepszym meczu zdobyła 20 punktów, miała 7 zbiórek i 2 przechwyty. Występowała również w kadrze narodowej Nigerii. Ma 28 lat i 185 cm wzrostu. Gra na pozycji silnej skrzydłowej.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
DanielPce
Żak
Posty: 318
Rejestracja: 21 marca 2008, 19:46
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: DanielPce » 12 lutego 2009, 13:22

Dziś o 14.00 zostanie rozegrany mecz sparingowy z tamtejszym AZS Poznań.
Nasze dziewczyny będą miały okazję pierwszy raz zagrać w kompletnym składzie :)
Na parkiecie pojawią się na pewno Danielle Page, Anna Szyćko oraz Rashidat Sadiq
Obrazek

Awatar użytkownika
DanielPce
Żak
Posty: 318
Rejestracja: 21 marca 2008, 19:46
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: DanielPce » 12 lutego 2009, 20:03

w dzisiejszym meczu sparingowym Włókniarki pokonały AZS Poznań na wyjeździe
85:73 :P
Ponoć świetny mecz rozegrała w naszym zespole Rashidat
szczegółowych informacji jeszcze nie posiadam.
Obrazek

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 12 lutego 2009, 20:48

pamietajcie ze to był TYLKO SPARING!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
DanielPce
Żak
Posty: 318
Rejestracja: 21 marca 2008, 19:46
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: DanielPce » 12 lutego 2009, 20:56

wiem wiem, że to był tylko sparing.
nie wiem jeszcze czy czasem AZS nie wystawił do spotkania juniorek ;/
ale na tą odpowiedź muszę niestety jeszcze poczekac.
Obrazek

Awatar użytkownika
DanielPce
Żak
Posty: 318
Rejestracja: 21 marca 2008, 19:46
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: DanielPce » 13 lutego 2009, 11:43

DanielPce pisze:w dzisiejszym meczu sparingowym Włókniarki pokonały AZS Poznań na wyjeździe
85:73 :P
Ponoć świetny mecz rozegrała w naszym zespole Rashidat
szczegółowych informacji jeszcze nie posiadam.


Łukasz-fan pisze:nie ma co opisywać, zagraliśmy kiepskie spotkanie w pełnym składzie. Bardzo podoba mi się ta Wasza nigeryjka i ta amerykanka też fajnie się wkomponowała.

pozdro
Obrazek

Awatar użytkownika
DanielPce
Żak
Posty: 318
Rejestracja: 21 marca 2008, 19:46
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: DanielPce » 13 lutego 2009, 14:03

Koszykówka: Udany sparing


Koszykarki Aflofarmu Vicard wygrały sparingowy mecz w Poznaniu z AZS Ineą 85:72. Rewelacyjnie zagrały nowe zawodniczki!

Mieliśmy zagrać w pełnym składzie, ale Anna Szyćko rozchorowała się i została w domu. Po raz pierwszy zagrała Nigeryjka Rashidat Sadiq. Debiut wymarzony. Poprowadziła swą nową drużynę do niespodziewanego zwycięstwa 85:72. Sama zdobyła 23 punkty, niektóre w ekwilibrystyczny sposób. Grała niekonwencjonalnie. Druga „nowa” u nas, Danielle Page, zdobyła 20 punktów, pokazując swoją naturalną „lekkość” rzutową. Dzielnie pod koszem radziła sobie Leona Jankowska (12 punktów i sporo zbiórek).
Poznanianki, grające optymalnym składem, zaczęły dobrze. Po „trójkach” Moniki Sibory, akcjach Redy Jankowskiej-Alielulaite i Joanny Walich, prowadziły 9:4. Pabianiczanki szybko prześcignęły AZS. Po przechwycie Renaty Piestrzyńskiej (4 pkt. w meczu), wolnych Marzeny Głaszcz (6 pkt.) i Jankowskiej było 10:9 dla Aflofarmu. Prowadzenia nie oddaliśmy już do końca spotkania. Do przerwy było 41:35. Nieliczni kibice w przerwie zastanawiali się, jak to możliwe, że tak grający zespół jest ostatni w tabeli. Po przerwie widać było, że poznanianki bardzo chcą ten pojedynek wygrać. Walka szła niemal na noże. Drobne kontuzje odniosły Piestrzyńska i Sibora. Kilka dobrych akcji miały kadrowiczka z AZS-u Agnieszka Skobel i przebojowa rozgrywająca Okiesha Howard. Na 8 minut przed końcem było już tylko 63:60 dla Afloframu. Trójka Oleny Proszczenko (8 pkt. w meczu), punkty Page i Anity Szemraj (7 w całym spotkaniu) znów dały bezpieczną przewagę pabianiczankom. W ostatnich sekundach swój dobry występ i nasze zwycięstwo rzutem zza linii 6,25 m przypieczętowała Sadiq.
Jeśli taką grę nasze pokażą w najbliższym spotkaniu ligowym z Energą w Toruniu (22 lutego), to zapowiada się tam ciekawe widowisko.


www.zyciepabianic.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 13 lutego 2009, 18:14

DanielPce pisze:
Koszykówka: Udany sparing


Koszykarki Aflofarmu Vicard wygrały sparingowy mecz w Poznaniu z AZS Ineą 85:72. Rewelacyjnie zagrały nowe zawodniczki!

Mieliśmy zagrać w pełnym składzie, ale Anna Szyćko rozchorowała się i została w domu. Po raz pierwszy zagrała Nigeryjka Rashidat Sadiq. Debiut wymarzony. Poprowadziła swą nową drużynę do niespodziewanego zwycięstwa 85:72. Sama zdobyła 23 punkty, niektóre w ekwilibrystyczny sposób. Grała niekonwencjonalnie. Druga „nowa” u nas, Danielle Page, zdobyła 20 punktów, pokazując swoją naturalną „lekkość” rzutową. Dzielnie pod koszem radziła sobie Leona Jankowska (12 punktów i sporo zbiórek).
Poznanianki, grające optymalnym składem, zaczęły dobrze. Po „trójkach” Moniki Sibory, akcjach Redy Jankowskiej-Alielulaite i Joanny Walich, prowadziły 9:4. Pabianiczanki szybko prześcignęły AZS. Po przechwycie Renaty Piestrzyńskiej (4 pkt. w meczu), wolnych Marzeny Głaszcz (6 pkt.) i Jankowskiej było 10:9 dla Aflofarmu. Prowadzenia nie oddaliśmy już do końca spotkania. Do przerwy było 41:35. Nieliczni kibice w przerwie zastanawiali się, jak to możliwe, że tak grający zespół jest ostatni w tabeli. Po przerwie widać było, że poznanianki bardzo chcą ten pojedynek wygrać. Walka szła niemal na noże. Drobne kontuzje odniosły Piestrzyńska i Sibora. Kilka dobrych akcji miały kadrowiczka z AZS-u Agnieszka Skobel i przebojowa rozgrywająca Okiesha Howard. Na 8 minut przed końcem było już tylko 63:60 dla Afloframu. Trójka Oleny Proszczenko (8 pkt. w meczu), punkty Page i Anity Szemraj (7 w całym spotkaniu) znów dały bezpieczną przewagę pabianiczankom. W ostatnich sekundach swój dobry występ i nasze zwycięstwo rzutem zza linii 6,25 m przypieczętowała Sadiq.
Jeśli taką grę nasze pokażą w najbliższym spotkaniu ligowym z Energą w Toruniu (22 lutego), to zapowiada się tam ciekawe widowisko.


www.zyciepabianic.pl
hmm jakis pozytyw tego dnia... powodzenia naszym panią :P a w miescie rzadzi II LO :lol: :lol:
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
Krispel_1946
Żak
Posty: 230
Rejestracja: 11 listopada 2007, 13:31
Lokalizacja: Miasto Trzech Koron- Pabianice

Postautor: Krispel_1946 » 13 lutego 2009, 19:35

Na zawsze wierni,
na zawsze oddani!
Pierwszego Liceum
Fani poje**** :!: :twisted:

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W PABIANICACH ZAWSZE NR 1 :!: :!:

taki off top :lol: :lol: :lol:
...:::Włókniarz Pabianice:::...

Soko

Postautor: Soko » 13 lutego 2009, 19:56

Zawsze i wszędzie - I NAJLEPSZE będzie
Zawsze i wszędzie - II NAJGORSZE będzie

Awatar użytkownika
Krispel_1946
Żak
Posty: 230
Rejestracja: 11 listopada 2007, 13:31
Lokalizacja: Miasto Trzech Koron- Pabianice

Postautor: Krispel_1946 » 13 lutego 2009, 19:57

Soko pisze:Zawsze i wszędzie - I NAJLEPSZE będzie
Zawsze i wszędzie - II NAJGORSZE będzie

No cos w ten desen...
Pozdro I LO :!: 8)
...:::Włókniarz Pabianice:::...


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości