PTK PABIANICE sezon 2008/2009

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
DanielPce
Żak
Posty: 318
Rejestracja: 21 marca 2008, 19:46
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: DanielPce » 13 lutego 2009, 20:27

Panowie to nie jest temat do pisania takich rzeczy:)
Ostrzegam Was zanim dostaniecie ostrzeżenie od WIELKIEGO GÓRU SZYMONA :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Szymon
Oldboy
Posty: 6023
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 09:11
Lokalizacja: PABIANICE, POLSKA
Kontaktowanie:

Postautor: Szymon » 13 lutego 2009, 23:33

Krispel_1946 i Siero po ostrzeżeniu za pisanie bzdet w tym temacie!!
Siero = 3 ostrzeżenie czyli odpoczynek od Forum!!
BYŁ, BĘDZIE I JEST ZAWSZE WŁÓKNIARZ MRKS


Obrazek

Awatar użytkownika
DanielPce
Żak
Posty: 318
Rejestracja: 21 marca 2008, 19:46
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: DanielPce » 17 lutego 2009, 14:39

Danielle Page i Rashidat Sadiq mają odmienić grę PTK Pabianice. Wystarczył jeden sparing, w którym wspólnie wybiegły na boisko, by przekonać się, jak są groźne. W meczu z 6. drużyną ekstraklasy – AZS-em Poznań – Amerykanka rzuciła 20, Nigeryjka aż 23 punkty i poprowadziły drużynę do pewnej wygranej.

MOJE MIASTO: Jak spędziłaś pierwszy dzień w Polsce?
DANIELLE PAGE: Spałam (śmiech). Byłam bardzo zmęczona podróżą ze Stanów Zjednoczonych, zmianą stref czasowych.
MM: Dlaczego wybrałaś właśnie Polskę?
D.P.: To naprawdę dobra liga. Będę miała okazję rozwinąć się jako zawodniczka, poznam nową kulturę.
MM: PTK walczy o utrzymanie, w Bułgarii grałaś w zespole lidera. Nie było lepiej zostać?
D.P.: Sytuacja w Bułgarii nie była dla mnie najlepsza. Tamtejsza liga nie jest tak dobra jak polska, a ja bardzo chciałam się rozwijać. Treningi nie były takie, jakich potrzebowałam. Tutaj już widzę, że są bardziej wymagające. Tego właśnie chcę.

MOJE MIASTO: Jak minęła podróż?
RASHIDAT SADIQ: Była naprawdę długa (śmiech).
MM: Miałaś problemy z wizą?
R.S.: Starałam się o nią 7 dni. Rozmowy prowadzone były ze stroną polską, z państwami ze strefy Schengen, dlatego trwało to tak długo.
MM: Jak minął Ci pierwszy trening?
R.S.: W porządku, chociaż odbył się w czasie, kiedy w Stanach Zjednoczonych normalnie śpię (śmiech). Ale nie był zbyt męczący.
MM: Dlaczego wybrałaś Polskę?
R.S. Zawsze dobrze jest spróbować czegoś nowego, innego. To był powód.


http://www.mm.pabianice.pl
Obrazek

Gość

Postautor: Gość » 23 lutego 2009, 22:22

Daniel a bedzie jakies confetii czy cus?

MaksuP-ce
Żak
Posty: 321
Rejestracja: 22 stycznia 2008, 16:44
Lokalizacja: Pabianice...Bugaj...Polska...
Kontaktowanie:

Postautor: MaksuP-ce » 24 lutego 2009, 09:01

A jakie konfetii w jakim sensie? :roll:
NIE STRASZNY NAM BÓL I CIERPIENIE NIE STRASZNY PORAŻKI SMAK,ZA WŁÓKNIARZ PÓJDZIEMY W OGIEŃ BO PO TO PRZYSZLISMY NA ŚWIAT

Gość

Postautor: Gość » 24 lutego 2009, 12:44

normalnie cos mozna odpitolic zeby był wypas :D

Awatar użytkownika
DanielPce
Żak
Posty: 318
Rejestracja: 21 marca 2008, 19:46
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: DanielPce » 24 lutego 2009, 13:50

"Gość" zaloguj się na forum albo się przedstaw nie lubię rozmawiać incognito :!:
Obrazek

MaksuP-ce
Żak
Posty: 321
Rejestracja: 22 stycznia 2008, 16:44
Lokalizacja: Pabianice...Bugaj...Polska...
Kontaktowanie:

Postautor: MaksuP-ce » 24 lutego 2009, 15:58

Confetti :?: :?:
To nic nowego :roll:
NIE STRASZNY NAM BÓL I CIERPIENIE NIE STRASZNY PORAŻKI SMAK,ZA WŁÓKNIARZ PÓJDZIEMY W OGIEŃ BO PO TO PRZYSZLISMY NA ŚWIAT

Awatar użytkownika
Damian94
Nowy na forum
Posty: 56
Rejestracja: 14 lutego 2009, 14:10

Postautor: Damian94 » 24 lutego 2009, 19:39

DanielPce pisze:"Gość" zaloguj się na forum albo się przedstaw nie lubię rozmawiać incognito :!:
no własnie...

Awatar użytkownika
Damian94
Nowy na forum
Posty: 56
Rejestracja: 14 lutego 2009, 14:10

Postautor: Damian94 » 27 lutego 2009, 18:38

To może być najważniejsza niedziela tego sezonu koszykarskiej ekstraklasy. Jeśli koszykarki PTK pokonają MUKS Poznań, utrzymanie w ekstraklasie stanie się dużo bardziej realne. Jeśli przegrają – szanse spadną niemal do zera...

Trener Sławomir Depta nie będzie mógł skorzystać tylko z usług Katarzyny Szymańskiej, która wciąży leczy kontuzję. Pozostałe zawodniczki mają być gotowe do gry. Szczególnie trudne zadanie czekać będzie przede wszystkim Rashidat Sadiq i Danielle Page. To one mają być odpowiedzialne za powstrzymanie Djenebou Sissoko – czwartej w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodniczek ligi.
- Ona ma niesamowite czucie na deskach, dużo zbiera, wymusza faule. Jeżeli odetniemy ją od zbiórek, to mam nadzieję, że reszta zespołu nie jest na tyle wartościowa, żeby z nami wygrać – mówi Depta.
Trener zdaje sobie sprawę, że po słabym meczu z CCC w Polkowicach, jego koszykarki muszą wspiąć się na wyżyny umiejętności.
- W Polkowicach zespół zagrał źle. Przy stanie 0:9 część zawodniczek stwierdziła chyba, że jest już po meczu. Mam nadzieję, że odpracują to podwójnie w spotkaniu z MUKS-em – dodaje Depta.
Naszym koszykarkom bardzo będzie potrzebny doping kibiców. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę, o 17, w pabianickiej hali koszykówki (ul. Grota Roweckiego 3).
Obrazek

http://www.mm.pabianice.pl/aktualnosci, ... index.html

Awatar użytkownika
BasketFan
Kadet
Posty: 1166
Rejestracja: 24 kwietnia 2005, 12:57
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: BasketFan » 28 lutego 2009, 20:05

Obrazek
Obrazek

pietrek
Żak
Posty: 319
Rejestracja: 30 września 2007, 18:34
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: pietrek » 02 marca 2009, 18:21

k**, ze tez nikt mi nie powiedzial kiedy ten mecz jest dokladnie. Taka epoka, ze bez Internetu ani rusz :x

slyszalem, ze w mlynie, mimo wszystko ladna korba była :?:

Awatar użytkownika
Krispel_1946
Żak
Posty: 230
Rejestracja: 11 listopada 2007, 13:31
Lokalizacja: Miasto Trzech Koron- Pabianice

Postautor: Krispel_1946 » 02 marca 2009, 19:13

pietrek pisze:k**, ze tez nikt mi nie powiedzial kiedy ten mecz jest dokladnie. Taka epoka, ze bez Internetu ani rusz :x

slyszalem, ze w mlynie, mimo wszystko ladna korba była :?:

Z słuchem u Ciebie w porządku, dobrze słyszałeś :lol:
Pojawił się pan Szymon i doping najlepszy w tym sezonie. Oby więcej takich meczy, pomijając oczywiście wynik i zachowanie sędziów...
...:::Włókniarz Pabianice:::...

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 02 marca 2009, 20:40

PTK: O krok od drugiej ligi
dodano: 01.03.2009

Kolejną porażkę, tym razem z MUKS-em Poznań, poniosły koszykarki PTK Pabianice. To, zdaniem trenera Sławomira Depty, mógł być najważniejszy mecz sezonu. I pabianiczanki rozpoczęły go nieźle. Po pierwszej kwarcie przegrywały tylko trzema punktami, a kilka fauli na swoim koncie miały Djenebou Sissoko i Naignouma Coulibaly - najgroźniejsze zawodniczki MUKS-u.
Dramat wydarzył się w drugiej kwarcie. Poznanianki trafiały jak na zawołanie, nasze koszykarki zupełnie się zablokowały. Wystarczyło kilka minut, by MUKS odskoczył najpierw na 7, potem na 10, wreszcie na 17 punktów.
Pogoń, którą pabianiczanki rozpoczęły w trzeciej kwarcie, na niewiele się zdała. Na kilka minut przed końcem meczu przewaga MUKS-u stopniała do 7 punktów, ale to było wszystko, na co było stać pabianiczanki sobotniego wieczora.
Porażka boli tym bardziej, że to właśnie kosztem zespołu z Poznania PTK miało utrzymać się w ekstraklasie. Porażka sprawia, że szanse naszej drużyny na uniknięcie spadku stają się iluzoryczne.
Następny mecz PTK rozegra w najbliższą środę o 18 z AZS-em Gorzów Wielkopolski.

PTK Pabianice - MUKS Poznań 70:82 (20:23, 13:27, 17:18, 20:14)
PTK: Danielle Page 24, Anna Szyćko 19, Rashidat Sadiq 18, Marzena Głaszcz 4, Olena Proszczenko 3, Leona Jankowska 2, Renata Piestrzyńska, Anita Szemraj, Joanna Bogacka.
Najwięcej dla MUKS: Jennifer Rushing 27, Paulina Antczak 16, Aleksandra Semmler 15.
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

malkontent
Żak
Posty: 379
Rejestracja: 14 stycznia 2007, 21:36
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: malkontent » 02 marca 2009, 23:40

Olena Proszczenko 3 - Jennifer Rushing 27

Nie wiem czy tak bylo pogrubione :lol: czy Ty Siero tak zrobiles :) ale nie ma co ich nawet porownywac.
spoko, loko, luz i spontan... :-)


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości