Strona Fan klubu Włókniarza Pabianice

Moderator: Moderatorzy

Perla_Rafal
Nowy na forum
Posty: 15
Rejestracja: 15 grudnia 2008, 23:10
Lokalizacja: Pabianice

Start stronki fan klubowej

Postautor: Perla_Rafal » 12 marca 2009, 18:09

Ruszyła stronka Fan klubu
www.mrks.wlokniarz.info
zapraszam wszystkich chetnych do odwiedzania stronki oraz czekam na wszystkie komentarze i pomysły co wam się nie podoba oraz co chcecie aby stronka ta zawierała. Mile widziane wszelkie materiały związane z klubem jak i fan klubem

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 12 marca 2009, 18:24

całkiem całkiem :D ale nagłowek moze być w flshu ?:p
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Mogel
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 22:42
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: Mogel » 13 marca 2009, 15:35

Siero pisze:całkiem całkiem :D ale nagłowek moze być w flshu ?:p


Może być we flashu - jasne. Kozacki :) Detale będą kiedyś dopracowane, mam nadzieję.

A może znacie jakiegoś sprytnego grafika, co by się chciał charytatywnie udzielić?

Pozdr.
M.

Lichy
Nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: 23 września 2008, 19:55

Postautor: Lichy » 13 marca 2009, 23:54

Jeżeli chodzi o Photoshop-a to ja mogę pomóc :D i stronkami też się zajmuję więc jestem chętny do współpracy :D

Pzdr.

Mogel
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 22:42
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: Mogel » 14 marca 2009, 14:30

Lichy pisze:Jeżeli chodzi o Photoshop-a to ja mogę pomóc :D i stronkami też się zajmuję więc jestem chętny do współpracy :D


Super! Fajnie, że jest ktoś chętny do współpracy. Daj mi znać na priva - chyba najlepiej przez formularz kontaktowy na stronie, z jakimiś namiarami na siebie, to się zgadamy, co i jak dalej.

Dzięki,
M.

WłodiP-ce
Nowy na forum
Posty: 27
Rejestracja: 12 marca 2009, 16:08
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: WłodiP-ce » 13 kwietnia 2009, 19:34

Założyłem nową stronę Włókniarza Pabianice która jeszcze jest nie skończona ale już można ją odwiedzać na www.wlokniarzpabianice.futbolowo.pl . Strona opowiada o Piłkarzach , koszykarkach i kibicach ( ten dział nie jest skończony) . Więc zapraszam do odwiedzania nowej strony i rejestrowania się.

Ps. Jeśli ktoś chce pomóc żeby zrobić szybko dział "kibice" to proszę przysyłać zdjęcia pamiątek,szalików i flag na numer gadu-gadu: 725792 lub adres e-mail arek19946@vp.pl


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości