PTK Pabianice sezon 2009/2010

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
BasketFan
Kadet
Posty: 1166
Rejestracja: 24 kwietnia 2005, 12:57
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Re: PTK Pabianice sezon 2009/2010

Postautor: BasketFan » 08 maja 2010, 00:22

MaksuP-ce pisze:Agnieszka powraca na stare lata do Pabianic noi dobrze :!: :!: .


Żeby była jasność w temacie. Ja nie stwierdziłem ,że Aga wraca do Pabianic, a jedynie zadałem takie pytanie.
Nic pewnego.
Co do czarnoskórych zawodniczek, to może się okazać , że coś z tego będzie.
Pożyjemy zobaczymy 8) .
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn

Awatar użytkownika
DanielPce
Żak
Posty: 318
Rejestracja: 21 marca 2008, 19:46
Lokalizacja: Pabianice

Re: PTK Pabianice sezon 2009/2010

Postautor: DanielPce » 08 maja 2010, 17:59

w tej chwili możemy tylko sobie pogdybać kto może u nas zagrać,
ale nie ma co ukrywać, że 2 - 3 zawodniczki przekroju
Aya Traore i pierwsza 8 jest w naszym zasięgu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Belfer
Żak
Posty: 420
Rejestracja: 27 kwietnia 2005, 14:03
Lokalizacja: blisko coraz bliżej, przedmieścia

Re: PTK Pabianice sezon 2009/2010

Postautor: Belfer » 13 czerwca 2010, 18:50

Nie ma sali, klub wycofa się z rozgrywek PLKK, koszykówka w Pabianicach umarła!!!! Wszystkim debilom gratuluję wyboru na prezydenta miasta niejakiego Dychty... buraka nad buraki.
k... to już jest koniec...
"...moja wiara to wszystko co mam... WŁÓKNIARZ..."

O bracia wilcy! Brońcie się nim wszyscy wyginiecie!
...NARODOWE SIŁY ZBROJNE...
Kosovo je Srbija
Wileńszczyzna = Polska

MaksuP-ce
Żak
Posty: 321
Rejestracja: 22 stycznia 2008, 16:44
Lokalizacja: Pabianice...Bugaj...Polska...
Kontaktowanie:

Re: PTK Pabianice sezon 2009/2010

Postautor: MaksuP-ce » 14 czerwca 2010, 11:10

:twisted: :twisted: :twisted: Raz pieniędzy nie ma teraz hali ;/ ehhh to naprawde jest juz koniec niestety ;/
Mieli grać przecież w Kleszczowie albo na hali CHKSu w Łodzi ?? wie ktoś czemu tam nie możemy grać???
NIE STRASZNY NAM BÓL I CIERPIENIE NIE STRASZNY PORAŻKI SMAK,ZA WŁÓKNIARZ PÓJDZIEMY W OGIEŃ BO PO TO PRZYSZLISMY NA ŚWIAT

Awatar użytkownika
BasketFan
Kadet
Posty: 1166
Rejestracja: 24 kwietnia 2005, 12:57
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Re: PTK Pabianice sezon 2009/2010

Postautor: BasketFan » 14 czerwca 2010, 12:23

MaksuP-ce pisze::twisted: :twisted: :twisted: Raz pieniędzy nie ma teraz hali ;/ ehhh to naprawde jest juz koniec niestety ;/
Mieli grać przecież w Kleszczowie albo na hali CHKSu w Łodzi ?? wie ktoś czemu tam nie możemy grać???


Hala w Kleszczowie jest halą , której właścicielem jest gmina. Konieczność położenia parkietu wymagała rozpisania przetargu na jego wykonanie, potem jego fizyczne wykonanie, a więc mało czasu. Nie zdążonoby na poczatek rozgrywek. Ponadto odległość od Pabianic (ponad 60 km) powodowała, że na mecze przychodziłoby dwóch kibiców z Pabianic (ja i ty). Porażka :!:
Hala CHKS-u jest prywatna, więc aby ją dostosować do potrzeb PLKK trzeba zainwestować własne pieniądze (dość spore). A przecież nie inwestowałbyś kupy szmalu w mój samochód, tylko po to, żeby się raz w tygodniu przejechać nim kilka kilometrów-prawda?
Tak więc pomysł rozgrywania meczy poza Pabianicami jest pomysłem poronionym, bo dla kogo miałaby być ta koszykówka?
Dopóki nie będzie w tym je.... grajdole, jakim są Pabianice porządnej hali sportowo-widowiskowej, to i nie będzie koszykówki na e-klasowym poziomie.
Władze miasta niech dalej pier.... , jak to inwestują w sport i organizują szalenie medialne imprezy typu: Mistrzostwa Polski w układaniu kostki Rubika, czy modeli pływających. To jest pierd..... promocja miasta.
Tej ekipie już dziękujemy :!: :!: :!:
Kiedy to będą kolejne wybory samorządowe :?:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn

Awatar użytkownika
DanielPce
Żak
Posty: 318
Rejestracja: 21 marca 2008, 19:46
Lokalizacja: Pabianice

Re: PTK Pabianice sezon 2009/2010

Postautor: DanielPce » 14 czerwca 2010, 14:23

BasketFan pisze:Kiedy to będą kolejne wybory samorządowe :?:


12 listopada kończy się kadencja naszym pseudo-włodarzom.
Obrazek

Awatar użytkownika
Belfer
Żak
Posty: 420
Rejestracja: 27 kwietnia 2005, 14:03
Lokalizacja: blisko coraz bliżej, przedmieścia

Re: PTK Pabianice sezon 2009/2010

Postautor: Belfer » 14 czerwca 2010, 22:26

Zawsze możecie wpaść do mnie na III ligę w siatkę, po znajomości załatwię Wam karnety na cały sezon i mecze pucharowe w loży dla vipów..., albo na plażówkę (tylko musimy boisko zrobić bo nie ma - a chłopaki grają w półfinale Mistrzostw Polski!! :lol: )
A tak serio to jak to jest możliwe że w mieście 75 tysięcznym sport umarł, nożni kopią gdzieś po wioskach na kartofliskach, ręczni coś jeszcze kombinują ale w Ksawerowie, były zapasy nie wiem czy są jeszcze, szermierka - kiedyś fajne zawody bywały w Pabianicach ale to już historia, o koszu nie wspominam - dzięki Bogu że drużyny młodzieżowe mogą grać (ale czy sala będzie dla nich dopuszczona do rozgrywek nie wiem), tenis stołowy - istnieje coś jeszcze?, tenis ziemny chyba gdzieś grają, powstał klub badmintona (bawię się w to w szkole od 3 lat), no i siatkówka - kiedyś było PTC ale umarło, powstała Energia dla dziewczyn ale tylko amatorsko grają..., jedyne sukcesy to biegi na orientacje i strzelanie. Wstyd!!! no ale mamy układanie kostki rubika, jakieś zawody modelarskie, mundurowi kopia piłkę prawie jak na mundialu. od czasu do czasu jakiś peleton przejedzie - władze mogą się pokazać w TV.
Nasuwa się pytanie jak do tego doszło i kto jest winien.
1) bolszewickie myślenie kilku "działaczy" w lepszych czasach - po co nowa sala (ręczni, kosz, siatka) ważne aby było teraz a po "NAS" choćby potop
2) nie mogę sobie przypomnieć aby podczas kampanii samorządowej jakaś strona przedstawiła konkrety w kwestii sportu
3) nawet ostatni debil wie że marketing sportowy jest najlepszą i w miarę najtańszą formą reklamy... jak to jest że w wielu miastach, samorządy ostro łożą na sport i mają swoje logo na koszulkach itp. ale w Pabianicach nie ma tego bo po co, najlepsza reklama jak niejaki dychto (czytaj prezydent) krzyczy do kobiety na ulicy aby poszła w cholerę (bo po co ma jechać tramwajem :lol: ), no cóż jak jest się "byłym" wybitnym działaczem PRON (dla młodzieży powiem że to taka organizacja była w stanie wojennym, która popierała mordowanie ludzi przez SB-eków i inną czerwoną hołotę, czołgi na ulicach i uzbrojone patrole zomowców),
4) kolejna sprawa która przychodzi mi do łba, to jak to jest możliwe że podczas rozgrywek I ligi nikt nie zaczął głośno o tym mówić i kombinować co zrobić... po co grały - skoro nie było hali spełniającej wymogi związkowe
5) wiem pewnie parę osób będzie zwalało na poprzednie władze (zarówno prawicowe jak i lewicowe) i na władze obecne - wszyscy są winni!! NIKT NIC NIE ZROBIŁ i proszę nie piszcie że jakaś posłanka się pojawiła na meczu czy coś w tym stylu, że władz powiatu i miasta nie było na ostatnim meczu itp. JEDEN ch...j nikogo to nie interesuje, w 75 tys. mieście nie ma hali sportowej, 40 lat temu zbudowano jedyną halę i koniec, ale jak pomalowano pływaczki pod halą (zresztą kapitalny pomysł) to k... afera prawie na całą Polskę, sądami straszyli itp. WSTYD!!
6) tłumaczenie że budowane są kościoły czy pomniki to gadka w stylu palikota, trzeba się trochę znać na samorządzie i finansach, bolszewickie p...
7) naprawdę nie ma firm w tym mieście?, przecież są możliwości co do ulg, można zawierać transakcje wiązane - ulgi w zamian za współfinansowanie sportu, czy budowy hali. Taka hala zarobi na siebie, przecież nie musi być na 10 tys. ludzi.
8) kto jest winien - MY WSZYSCY - takie sobie władze wybraliśmy to dobrze Nam tak,

QUO VADIS ... i tu nie wiem, temat zamrożony na jakieś 3-4 lata, a potem mozolna praca od podstaw (no chyba że zapowiedzi o pracy z młodzieżą się spełnią i będziemy mieli wychowanki), tak się zastanawiam po co mają grać w I lidze, znów wygrają wszystko awansują i nie zagrają, lepiej niech grają jakieś Łomianki i czy inne ekipy a nie podejście według zasady PIES OGRODNIKA ...

Przykre lecz prawdziwe...
"...moja wiara to wszystko co mam... WŁÓKNIARZ..."

O bracia wilcy! Brońcie się nim wszyscy wyginiecie!
...NARODOWE SIŁY ZBROJNE...
Kosovo je Srbija
Wileńszczyzna = Polska

Awatar użytkownika
Belfer
Żak
Posty: 420
Rejestracja: 27 kwietnia 2005, 14:03
Lokalizacja: blisko coraz bliżej, przedmieścia

Re: PTK Pabianice sezon 2009/2010

Postautor: Belfer » 09 sierpnia 2010, 17:30

Jarzynka zakończyła karierę... została jeszcze Renia a potem zostaną tylko wspomnienia.
"...moja wiara to wszystko co mam... WŁÓKNIARZ..."

O bracia wilcy! Brońcie się nim wszyscy wyginiecie!
...NARODOWE SIŁY ZBROJNE...
Kosovo je Srbija
Wileńszczyzna = Polska

gulchynsky
Młodzik
Posty: 575
Rejestracja: 18 lutego 2006, 12:58
Lokalizacja: Łódź

Re: PTK Pabianice sezon 2009/2010

Postautor: gulchynsky » 11 października 2010, 23:20

Nie jestem pewien, czy piszę w dobrym dziale, ale byłbym bardzo wdzięczny za logo Włókniarza w nieco większej rozdzielczości niż znalazłem na google, czyli coś około 180 pikseli. Z góry bardzo dziękuję:)


Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości