Co słychać w Kadrze Polski?

Wszystko na temat kadr narodowych. Reprezentacje seniorek oraz młodzieżowe

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Postautor: matrix » 01 maja 2009, 19:00

zomo pisze:W tej chwili najwięcej problemów jest z dwójką.Poza Skobel jest Krawiec ale ona jak co roku przed kadrą ma kontuzje.Troche to dziwne ale to jej wybór.Nawet jak w tym roku coś jej naprawde jest to kto w to uwierzy?Dlatego trwaja poszukiwania a pewno sie skończy jak w kwalifikacjach z Bibą i Didi w piątce.

Monika ma ciągłe kłopoty z kolanem...Inaczej byłaby już "poza zasięgiem" pozostałych "dwójek" w Polsce...
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 01 maja 2009, 19:00

Monia Krawiec napewno nie udaje kontuzji. Jakis tydzień lub dwa tygodnie temu widziałem Ja na zakupach. Zapenwne udawałby kulejac na jedna noge! Praktycznie od meczu z Wisła juz nie grała wiec kontuzje sobie nie wymysliła!!!
A odnośnie Pati? No cóz szanse powinna dostac ale skoro Kozior widzi i wie lepiejej no cóż
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Postautor: matrix » 01 maja 2009, 19:02

hermes46 pisze:Monia Krawiec napewno nie udaje kontuzji. Jakis tydzień lub dwa tygodnie temu widziałem Ja na zakupach. Zapenwne udawałby kulejac na jedna noge! Praktycznie od meczu z Wisła juz nie grała wiec kontuzje sobie nie wymysliła!!!
A odnośnie Pati? No cóz szanse powinna dostac ale skoro Kozior widzi i wie lepiejej no cóż

co ty Kozior nie widzi!!!! On tylko patrzy... :lol: :lol: :lol:
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 01 maja 2009, 20:17

ale nie tam gdzie trzeba!!! :lol:
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Saletra
Junior
Posty: 2327
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 19:09
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Saletra » 01 maja 2009, 20:35

A moze by jednak Dydkównę takze powołać - miała rozruch w Sparks, koszykarka mierząca 213 to prawdziwy karb dla drużyny. Centymetry się przydają- wystarczy spojrzeć na Taylor- (oczywiście to drewno mogłoby co najwyzej Ptychowi buty czyścić).

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 01 maja 2009, 20:36

Saletra pisze:A moze by jednak Dydkównę takze powołać - miała rozruch w Sparks, koszykarka mierząca 213 to prawdziwy karb dla drużyny. Centymetry się przydają- wystarczy spojrzeć na Taylor- (oczywiście to drewno mogłoby co najwyzej Ptychowi buty czyścić).


mi sie wydaje ze Ptys juz sobie dała spokój z Kadra!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

GorzówWlkp!
Nowy na forum
Posty: 47
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 13:42

Postautor: GorzówWlkp! » 01 maja 2009, 21:01

Czy mecze kadry będzie można oglądać w TV. Chodzi mi zarówno o Mistrzostwa jak i Te sparingowe mecze.

flash
Młodzik
Posty: 846
Rejestracja: 26 marca 2009, 12:57

Postautor: flash » 01 maja 2009, 22:33

zomo pisze:Poza Skobel jest Krawiec ale ona jak co roku przed kadrą ma kontuzje.Troche to dziwne ale to jej wybór.Nawet jak w tym roku coś jej naprawde jest to kto w to uwierzy?


Dokładnie. :lol: Krawiec dziwnym trafem zawsze ma niedyspozycje i dolegliwości w sezonie reprezentacyjnym. Bez łaski, gwiazdeczko....
bball

ajaja
Młodzik
Posty: 844
Rejestracja: 16 stycznia 2005, 17:19

Postautor: ajaja » 01 maja 2009, 22:57

matrix pisze:
ajaja pisze:
koszykarz pisze:no własnie dlaczego nie ma Gulak ?

a jest np: Karpińska - która przez połowę sezonu grala zlewke totalną...


Zasadniczo to w dupie mam to, jak grała przez pół sezonu. Liczy się to, w jakiej formie jest teraz. A jest w całkiem niezłej. Gulak za to odwrotnie - od początku roku grała totalną padaczkę, może z pojedynczymi wyjątkami

to ty grałeś totalną padaczkę!!! 8) ,ale rozumiem grała w Enerdze,a to,jakiś chory syndrom,albo kompleks już? :lol:
ale rozumiem eval 5,9 Drzewińskiej ma się nijak do 9,3 Gulak :lol: :lol: :lol:


Eval Drzewińskiej z tego roku to 7,63, Gulak 6,83. Oba nie dają podstawy do powołania do reprezentacji. Na dodatek gdyby nie liczyć spotkań o 5-8, to byłyby one jeszcze dużo niższe. Ale że na pozycji Drzewińskiej jest większy ból, to Kozioł ją sprawdzi. Na Łotwę i tak zapewne nie pojedzie. Gulak była po prostu ostatnio zagubiona, w klubie grała słabo, kompletnie nie zasługuje na grę w kadrze. Nie wiem tylko po co dodajesz jakieś kompleksy czy syndromy odnośnie Torunia. Chyba że sam jes posiadasz i się uzewnętrzniasz na forum.

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: rzymi » 01 maja 2009, 23:13

A co z Agą Szott? Ona gra coś w tej Szwajcarii?
ObrazekObrazek

paulo2907
Senior
Posty: 4123
Rejestracja: 12 maja 2008, 16:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Co słychać w Kadrze Polski?

Postautor: paulo2907 » 02 maja 2009, 00:08

A ja może lekko offtopuję.
Reprezentacja Polski koszykarek:

rozgrywająca: Paulina Pawlak, Agata Gajda, Weronika Idczak;
skrzydłowe: Monika Krawiec, Oliwia Tomiałowicz, Justyna Jeziorna, Aleksandra Karpińska, Agnieszka Skobel, Agnieszka Bibrzycka, Daria Mieloszyńska;
środkowe: Justyna Żurowska, Magdalena Leciejewska, Ewelina Kobryn, Izabela Piekarska, Joanna Walich, Marta Jujka.

Jeżeli Krawiec i Jeziorna to skrzydłowe, a Żurowska i Walich - środkowe, to ja nie mam więcej pytań do autora tego artykułu w PAP... Fakt, że dwóch pierwszych nie da się zakwalifikować jako rozgrywające, uznając za takie wyłącznie PG, ale przecież można byłoby zrobić typowy podział: obrońcy (1-2) - skrzydłowe (3-4) - środkowe (5). A tak środkowymi są w tym artykule wszystkie, które grają na pozycjach 4-5, co nieco mija się z rzeczywistością.
O koszykarkach Wisły w czasie przeszłym: https://nowe-refleksje.blogspot.com/202 ... znica.html

Awatar użytkownika
Tedan
Amator
Posty: 146
Rejestracja: 07 marca 2005, 23:30
Lokalizacja: Kraków - Ruczaj

Postautor: Tedan » 02 maja 2009, 00:43

A może mi ktoś powiedzieć czym Piekarska zasługuje na powołanie do repry :? :?:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

feri
Młodzik
Posty: 659
Rejestracja: 17 listopada 2004, 03:13
Lokalizacja: Gorzów

Postautor: feri » 02 maja 2009, 01:20

rzymi pisze:A co z Agą Szott? Ona gra coś w tej Szwajcarii?


Wygląda na to, że nie bardzo. Sierre Basket właśnie rozgrywa finały z Neuchatel. Zakończyło efektownie runde zasadniczą, eurobasket.com rozpisuje się o różnych zawodniczkach Sierre, podaje najlepiej punktujące, ale nigdzie o Agnieszce ani słowa... Może kontuzja jakas...

EDIT* Czasem nazwisko Agi przewinie się w jakims artykule w necie, ale zadnych konkretow.

bigbird
Żak
Posty: 316
Rejestracja: 25 marca 2006, 19:31
Lokalizacja: Gdansk Osowa
Kontaktowanie:

Postautor: bigbird » 02 maja 2009, 09:17

Który mecz z Belgia odbedzie sie w Gdyni? Mam nadzieje, ze ten z 15 maja, w ten sposób bede mógl poswietowac zakonczenie matury udajac sie na mecz :)

kristofer
Kadet
Posty: 1341
Rejestracja: 27 grudnia 2008, 16:34

Postautor: kristofer » 02 maja 2009, 10:35

Saletra pisze:A moze by jednak Dydkównę takze powołać - miała rozruch w Sparks, koszykarka mierząca 213 to prawdziwy karb dla drużyny. Centymetry się przydają- wystarczy spojrzeć na Taylor- (oczywiście to drewno mogłoby co najwyzej Ptychowi buty czyścić).


spodziewałem się czego innego po Gośce. Po powrocie na parkiety WNBA po urodzinach syna myślałem, że wróciła na dobre do grania, jednak nie. Znów przerwa. Małgosia przydałaby się kadrze nawet bez większej formy, choćby dla zbiórek, bo je gwarantuje jak mało która zawodniczka na świecie. Po cichu liczyłem nawet na jej grę podczas ME`2011 przed gdyńską publicznością w ramach zakończenia sportowej kariery Ale chyba ma inne podejście do reprezentowania barw narodowych.


Wróć do „Reprezentacja Polski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości