Co słychać w Kadrze Polski?

Wszystko na temat kadr narodowych. Reprezentacje seniorek oraz młodzieżowe

Moderatorzy: ann, rzymi, paulo2907

friel
Kadet
Posty: 1373
Rejestracja: 01 lutego 2008, 19:10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Postautor: friel » 02 maja 2009, 10:39

kristofer pisze:
Saletra pisze:A moze by jednak Dydkównę takze powołać - miała rozruch w Sparks, koszykarka mierząca 213 to prawdziwy karb dla drużyny. Centymetry się przydają- wystarczy spojrzeć na Taylor- (oczywiście to drewno mogłoby co najwyzej Ptychowi buty czyścić).


spodziewałem się czego innego po Gośce. Po powrocie na parkiety WNBA po urodzinach syna myślałem, że wróciła na dobre do grania, jednak nie. Znów przerwa. Małgosia przydałaby się kadrze nawet bez większej formy, choćby dla zbiórek, bo je gwarantuje jak mało która zawodniczka na świecie. Po cichu liczyłem nawet na jej grę podczas ME`2011 przed gdyńską publicznością w ramach zakończenia sportowej kariery Ale chyba ma inne podejście do reprezentowania barw narodowych.

Czasem trzeba poszanować kości ja się jej nie dziwie nagrała się już
Brąz ///Srebro///Srebro///Złoty-brąz!!!

Gość-1147
Młodzik
Posty: 623
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 17:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: Gość-1147 » 02 maja 2009, 11:11

.
rzymi pisze:A co z Agą Szott? Ona gra coś w tej Szwajcarii?

Agnieszka w sezonie zasadniczym szwajcarskiej ligi - zakończonym 14 marca 2009 (3 rundy po 7 spotkań) - zagrała w 7 meczach (pierwszy – 17 stycznia; ostatni – 14 marca). W tym czasie (17. sty – 14. mar) jej zespół rozegrał 8 meczów ligowych. Statystyki Agnieszki w tych 7 meczach: czas gry – 179 min. (25,6 min.); zdobyte punkty – 107 (15,3); rzuty za 2 - 36/63; rzuty za 3 - 7/15; rzuty za 1 - 14/20; zbiórki – 47 (6,7); asysty – 16 (2,3).

21 marca rozpoczęły się playoffs. W ćwierćfinale (grało 8 zespołów) Sdent Sierre Basket rozegrało 2 spotkania, z bilansem 2:0 (Agnieszka grała w jednym). W półfinale (4 zespoły) – od 01 kwietnia - Sdent Sierre Basket rozegrało 3 spotkania z bilansem 3:0 (Agnieszka grała we wszystkich trzech). 26 kwietnia rozpoczęły się mecze finałowe playoffs. Rywalizacja do 3 zwycięstw. Rozegrany został pierwszy mecz, w którym Université BC Neuchâtel pokonało (u siebie) Sdent Sierre Basket 67:48. Agnieszka grała 27 minut (4 pkt; 3 zbiórki; 0 asyst; minus 4 – Eval). Następny mecz finału – 3 maja.


źródło: http://www.lnba.ch
.

matrix
Senior
Posty: 4291
Rejestracja: 30 kwietnia 2008, 14:21
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Postautor: matrix » 02 maja 2009, 17:53

ajaja pisze:
matrix pisze:
ajaja pisze:
koszykarz pisze:no własnie dlaczego nie ma Gulak ?

a jest np: Karpińska - która przez połowę sezonu grala zlewke totalną...


Zasadniczo to w dupie mam to, jak grała przez pół sezonu. Liczy się to, w jakiej formie jest teraz. A jest w całkiem niezłej. Gulak za to odwrotnie - od początku roku grała totalną padaczkę, może z pojedynczymi wyjątkami

to ty grałeś totalną padaczkę!!! 8) ,ale rozumiem grała w Enerdze,a to,jakiś chory syndrom,albo kompleks już? :lol:
ale rozumiem eval 5,9 Drzewińskiej ma się nijak do 9,3 Gulak :lol: :lol: :lol:


Eval Drzewińskiej z tego roku to 7,63, Gulak 6,83. Oba nie dają podstawy do powołania do reprezentacji. Na dodatek gdyby nie liczyć spotkań o 5-8, to byłyby one jeszcze dużo niższe. Ale że na pozycji Drzewińskiej jest większy ból, to Kozioł ją sprawdzi. Na Łotwę i tak zapewne nie pojedzie. Gulak była po prostu ostatnio zagubiona, w klubie grała słabo, kompletnie nie zasługuje na grę w kadrze. Nie wiem tylko po co dodajesz jakieś kompleksy czy syndromy odnośnie Torunia. Chyba że sam jes posiadasz i się uzewnętrzniasz na forum.

coś Ci się z tymi evalami pomyliło... :lol:
Na zawsze w sercu-Katarzynki!!!(1992-do końca mego życia)

http://marlow.blox.pl/html

ajaja
Młodzik
Posty: 844
Rejestracja: 16 stycznia 2005, 17:19

Postautor: ajaja » 03 maja 2009, 18:47

matrix pisze:coś Ci się z tymi evalami pomyliło... :lol:


Niewiele - Gulak 7,45, Zdzicha 7,63. Sens wpisu dokładnie ten sam.

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Greebo » 03 maja 2009, 18:59

ajaja pisze:
matrix pisze:coś Ci się z tymi evalami pomyliło... :lol:


Niewiele - Gulak 7,45, Zdzicha 7,63. Sens wpisu dokładnie ten sam.


Gulak 9.3, Karpińska 5.9
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

ajaja
Młodzik
Posty: 844
Rejestracja: 16 stycznia 2005, 17:19

Postautor: ajaja » 03 maja 2009, 19:39

Greebo pisze:
ajaja pisze:
matrix pisze:coś Ci się z tymi evalami pomyliło... :lol:


Niewiele - Gulak 7,45, Zdzicha 7,63. Sens wpisu dokładnie ten sam.


Gulak 9.3, Karpińska 5.9


Wcinasz się w środku dyskusji... Przecież masz na poprzedniej stronie, że chodzi o eval tegoroczny, czyli w okresie styczeń - kwiecień

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Greebo » 03 maja 2009, 19:46

ajaja pisze:
Greebo pisze:
ajaja pisze:
matrix pisze:coś Ci się z tymi evalami pomyliło... :lol:


Niewiele - Gulak 7,45, Zdzicha 7,63. Sens wpisu dokładnie ten sam.


Gulak 9.3, Karpińska 5.9


Wcinasz się w środku dyskusji... Przecież masz na poprzedniej stronie, że chodzi o eval tegoroczny, czyli w okresie styczeń - kwiecień


A to przeprasza.. nie widziałem sensu liczenia tylko w tym okresie gdy zespołu te grały sporo meczy o pietruszkę ;)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 03 maja 2009, 20:19

to Was pogodze.
Pan Koziorowicz widzi w druzynie Karpińska a nie widzi Gulak! A czy mi sie podoba? Co moja opinia znaczy dla pana Koziorowicza, dla pana Krawczyka czy tez innego specjalisty od kadry!!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

ajaja
Młodzik
Posty: 844
Rejestracja: 16 stycznia 2005, 17:19

Postautor: ajaja » 03 maja 2009, 22:02

hermes46 pisze:to Was pogodze.
Pan Koziorowicz widzi w druzynie Karpińska a nie widzi Gulak! A czy mi sie podoba? Co moja opinia znaczy dla pana Koziorowicza, dla pana Krawczyka czy tez innego specjalisty od kadry!!!!


Pewnie nic :D

Ja tam nie widzę w kadrze ani jednej, ani drugiej.

Awatar użytkownika
Saletra
Junior
Posty: 2327
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 19:09
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Saletra » 03 maja 2009, 23:16

ajaja pisze:Ja tam nie widzę w kadrze ani jednej, ani drugiej.


I tutaj się z Tobą bezsprzecznie zgadzam.

Dodatkowo ( ale posypią się teraz gromy) w życiu nie powoływałbym Żurowskiej - natomiast na pewno miast kadry młodzieżowej powołałbym Kaczmarczyk.

Tak samo dla mnie out Jeziorna, Walich - w tym wieku nie będzie już z nich rasowych europ koszykarek.
Z kolei Piekarska i Jujka się po prostu nie nadają.
Srednio tez Tomiałowicz.

Jezeli zdrowe to Międzik i Wielebna.

Plus może powołałbym Krężel - może się przełamie.

koszykarz

Postautor: koszykarz » 04 maja 2009, 08:23

Saletra pisze:
ajaja pisze:Ja tam nie widzę w kadrze ani jednej, ani drugiej.


I tutaj się z Tobą bezsprzecznie zgadzam.

Dodatkowo ( ale posypią się teraz gromy) w życiu nie powoływałbym Żurowskiej - natomiast na pewno miast kadry młodzieżowej powołałbym Kaczmarczyk.

Tak samo dla mnie out Jeziorna, Walich - w tym wieku nie będzie już z nich rasowych europ koszykarek.
Z kolei Piekarska i Jujka się po prostu nie nadają.
Srednio tez Tomiałowicz.

Jezeli zdrowe to Międzik i Wielebna.

Plus może powołałbym Krężel - może się przełamie.


obojętnie kogo by nie powołał Koziorowicz - zawsze będą pretensje jakieś......

Bez przesady ale Idczak , Tomiałowicz , Jujka w kadrze to chyba żart ?

Karpińska , Jeziorna - podobnie....

Co do WALICH - ja bym jej dał szanse bo dla mnie to obok Wielebny najlepsza ,,4'' w Polsce....

Piekarska - niech coś udowodni w POLSCE że jest warta kadry .....

flash
Młodzik
Posty: 846
Rejestracja: 26 marca 2009, 12:57

Postautor: flash » 04 maja 2009, 08:32

To jeszcze nie było grane :lol: Porównywanie evali kandydatek do kadry. 8) Przynajmniej już wiadomo, czemu nie ma Dydek - ona ma 0,0 :lol:
bball

plk_ONeal
Amator
Posty: 150
Rejestracja: 09 sierpnia 2004, 14:05
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: plk_ONeal » 04 maja 2009, 09:14

koszykarz pisze:
Saletra pisze:
ajaja pisze:Ja tam nie widzę w kadrze ani jednej, ani drugiej.


I tutaj się z Tobą bezsprzecznie zgadzam.

Dodatkowo ( ale posypią się teraz gromy) w życiu nie powoływałbym Żurowskiej - natomiast na pewno miast kadry młodzieżowej powołałbym Kaczmarczyk.

Tak samo dla mnie out Jeziorna, Walich - w tym wieku nie będzie już z nich rasowych europ koszykarek.
Z kolei Piekarska i Jujka się po prostu nie nadają.
Srednio tez Tomiałowicz.

Jezeli zdrowe to Międzik i Wielebna.

Plus może powołałbym Krężel - może się przełamie.


obojętnie kogo by nie powołał Koziorowicz - zawsze będą pretensje jakieś......

Bez przesady ale Idczak , Tomiałowicz , Jujka w kadrze to chyba żart ?

Karpińska , Jeziorna - podobnie....

Co do WALICH - ja bym jej dał szanse bo dla mnie to obok Wielebny najlepsza ,,4'' w Polsce....

Piekarska - niech coś udowodni w POLSCE że jest warta kadry .....


Przez cały czas jednak musimy zakładać, że znamy się o dwadzieścia leveli mniej na koszykówce od szkoleniowców kadry.

Słuszna uwaga, że pretensje będą zawsze.

Co do Jeziornej: kurde, Panowie i Panie, przecież to tak zajefajny defensor, który wyklucza z gry jedną z zawodniczek rywalek. Taktycznie do każdego zespołu pasuje miodzio - ale tego, rzeczywiście, tak nie widać w trakcie meczów.

Karpińska vel. Drzewińska - cóż, pewnie Coach chce zobaczyć też jak wygląda po kontuzji - za dwa, trzy lata (na Euro w Polsce) dziewczyna może wrócić do dyspozycji kadrowej.

Tomiałowicz po prostu trzeba zobaczyć, przecież jeśli dziewczynka w tym wieku gra u trenera Winnickiego, który trzeźwo ocenia swoje zawodniczki (szczególnie również ze względu, że z żeńskim basketem miał do tego roku mało do czynienia) to sprawdzona być powinna.

Jujka - i tak i nie. To właśnie ta dziewczyna, przy której znajdą się głosy "za" i "przeciw". Tu właśnie powinno się pojawić nazwisko Krężel, która jest w identycznej sytuacji (jeśli chodzi o ocenę i spory).

Walich i Idczak - jak najbardziej "za" moim zdaniem.

Kadra jest generalnie młoda i ciekawa. Koziorowicz jest doskonałym szkoleniowcem, który pewnie poukłada te klocki tak, by wszystko ładnie trybiło. Patrząc na eliminacje możemy być spokojni, że coraz lepiej dzieje się z kadrą i dlatego dywagacje nad powołaniami Coacha, który na dobre tory kadrę sprowadził, mogłyby pozostać w gestii subiektywności, a nie absolutnego obalania ów nominacji.

Ale cóż, ilu nas, tyle 16 różnych nazwisk, z którymi byśmy chcieli pracować. Dla mnie na przykład pierwsza do kadry powinna być Marta Hałęza :D :D :D Tylko co z tego?!? :lol:
PLKK: Where amazing happens... With beauty!!!

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 04 maja 2009, 09:24

flash pisze:To jeszcze nie było grane :lol: Porównywanie evali kandydatek do kadry. 8) Przynajmniej już wiadomo, czemu nie ma Dydek - ona ma 0,0 :lol:


To jest chore. Pewna osoba na innym forum zarzucała trenerowi Energii ze nie wpuszczał Gale w meczu w Poznaniu, bo miała dobry eval (oczywiście na meczu nie był!!!!) a prawda była taka ze zawodniczka totalnie nie radziła sobie w tym meczu.
Do Kadry powołuje sie zawodniczki za całokształt czyli za cały sezon! Według mnie Pati G byłaby w kadrze gdyby prezentowała taki sam poziom jak na poczatku sezonu! Z drugiej strony cieszy mnie to ze nie ma Jej w kadrze bedzie mogła spokojnie odpoczac i przygotowywac sie do nowego trudniejszego sezonu!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

koszykarz

Postautor: koszykarz » 04 maja 2009, 11:11

Nie to że teraz występuję w obronie Joanny Walich - ale dziewczyna od 3,4 lat robi kawał dobrej roboty , zawsze równy-solidny poziom - jej kandydatura wogóle nie powinna być podważana...

inna sprawa że na ,,4'' jest sporo kandydatek przecież : Żurowska , Wielebna , Lecia. a przecież w wyjściowym składzie ,,repry'' wyjdzie tylko jedna...

Co do patrycji Gulak - przy Omaniciu dziewczyna wyraźnie poszła do przodu - pierwszą połowę sezonu miała zajebistą - można było na nią liczyć..

Jak dobrze - chyba Greebo zauważył - w wII polówie sezonu sporo meczy było o pietruszkę - Gulak też grała mniej - więc porównywanie EVALI jest bez sezsu...

Wydaje si że Gulak to pewniejszy gracz niż np: Piekarska - której nikt na zywo w sumie nie widzi jak gra - chyba że pofatyguje się do Izraela :lol:

Ile glów - tyle opinii - nigdy wszyscy nie będą zadowoleni....

No chyba że trenerami repry będą WDZ i DR :lol: antyduecik roku


Wróć do „Reprezentacja Polski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości