WNBA 2012

Informacje na temat najlepszej zawodowej ligi świata - WNBA, Wszystko o MŚ, rozgrywkach na innych kontynentach

Moderatorzy: rzymi, Ałgaja, przemoe

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: WNBA 2012

Postautor: Greebo » 12 października 2012, 04:08

rzymi pisze:A jednak, stało się tak jak chciałem!!!


Gratuluje!!!!

Ja oczywiscie mam szczerze gdzieś kto zdobędzie tytuł mistrza WNBA, natomiast z wiadomych względów miałem nadzieję ze zarówno Indiana jak i Sun odpadną tak szybko jak sie da. Los był dla mnie (i nie tylko dla mnie) wyjątkowo perfidny, nie dość ze oba zespoły doszły do fianłu konferencji, to grały tam komplet spotkań, odpadła ta która i tak ponoć przyjechać szybko nie może (przez tytuł MVP, btw - pojechałeś Rzymi z ta "prawdziwa MVP" jakbyś w GW pisał ;)) a zwyciężczyni nabawiła się kontuzji. Cudnie! Teraz pewnie finał będzie sie ciągnął sie przez 5 spotkań.. (choć jeśli kontuzja Kaski jest poważna, to i tak ma to mniejsze znaczenie)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: WNBA 2012

Postautor: rzymi » 12 października 2012, 05:41

Dziękuję za gratulacje i oczywiście moje życzenie padło z czystej sympatii do tej drużyny i jej zawodniczek a nie dlatego, że chciałbym aby Białej Gwieździe przyszło dłużej grać bez swoich "All-Stars". :P

Bez przesady z tą GW ale w "rankingu rzymiego" Tamiczka > Tina z wiadomych przyczyn. A na poważnie to Tina już udowodniła, że nie jest dla niej problemem zrobić double-double przeciwko komukolwiek a dzisiaj wypadła wyjątkowo bezbarwnie choć i tak dzięki statystykom najlepiej na tle swojego zespołu. Natomiast Tamika swoim występem przyćmiła gwiazdę Sun i krakowskiej Wisły bo była wszędzie na boisku: w obronie przechwyty, zbiórki, bloki, w ataku skuteczna, grała ładne akcje i bardzo dobrze pociągnęła ten wózek. Oczywiście nie można zapomnieć, że bardzo skutecznie wspomogła ją Erin.

Co do reszty - to nie sposób się z Tobą nie zgodzić, że los okazał się dla krakowskich kibiców wyjątkowo nieprzychylny... Z niecierpliwością czekam na wieści z obozu Indiany na temat Katarzyny... :cry:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: WNBA 2012

Postautor: Greebo » 12 października 2012, 06:52

Alez nie podejżewałem Cie o to bys tak zle nam życzył :). Po prostu jakoś nigdy do mnie nie trafiało kibicowanie tym wszystkim Barcelonom, Realom, Menczesterom, Bajernom, Bulsom, Lejkersom, wiec tak z przymrużeniem oka traktuje wszystkie wybuchy euforii po sukcesie tego typu drużyn (choć faktem jest ze dzięki obecności byłych zawodniczek z PLKK, WNBA jest trochę "blizsze" a wiec i radość bardziej zrozumiała :) )

Ze Tamika jest fajna zawodniczką to kwestia nie podlegająca dyskusji, o tym ze jej gra robi na mnie ogromne wrażenie pisałem juz niejednokrotnie. Inna sprawa ze chac nie chcąc panie robiące "wszystko" jak ona czy Parker sa bardziej widoczne i spektakularne w grze, a i ich możliwość do "wygrywania spotkań w pojedynkę" jest duzo większa niż u centrów, którzy jednak musza liczyć na dogrania partnerek.

A nam, coz.. pozostaje czekać na diagnozę w sprawie Katie :evil:
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

wislakosz.pl
Młodzik
Posty: 595
Rejestracja: 28 lipca 2010, 12:18
Lokalizacja: Kraków

Re: WNBA 2012

Postautor: wislakosz.pl » 12 października 2012, 10:01

A tak wyglądała akcja w której Katie doznała kontuzji

https://www.facebook.com/photo.php?v=547241215292999

wislakosz.pl
Młodzik
Posty: 595
Rejestracja: 28 lipca 2010, 12:18
Lokalizacja: Kraków

Re: WNBA 2012

Postautor: wislakosz.pl » 12 października 2012, 11:30

Greebo pisze:A nam, coz.. pozostaje czekać na diagnozę w sprawie Katie :evil:



za oficjalną Wisły:


Bardzo niedobrą informacją jest odniesienie przez KATIE DOUGLAS poważnej kontuzji skręcania lewej kostki.

reaktywacja
Junior
Posty: 2215
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:38
Lokalizacja: kiedyś koszykarska stolica Polski

Re: WNBA 2012

Postautor: reaktywacja » 13 października 2012, 14:39

Brawo dziewczyny z Indiany! A ktoś mówił, że bez centra Fever nie dadzą rady. No i chciałoby się napisać, brawo Lotos. 8) (taki żarcik...)
Tam jest wielka. Chociaż wydrzeć cokolwiek Minnesocie będzie piekielnie trudno, przyłączam się do rzymiego i liczę, że jednak, jakimś cudem się uda. Do tego potrzebna jest jednak sprawna Katie.
13 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010, 2020, 2021...

- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.

wislakosz.pl
Młodzik
Posty: 595
Rejestracja: 28 lipca 2010, 12:18
Lokalizacja: Kraków

Re: WNBA 2012

Postautor: wislakosz.pl » 14 października 2012, 15:30

Katie Douglas, która podczas trzeciego meczu finału Konferencji Wschodniej upadając na parkiet doznała groźnie wyglądającej kontuzji wraca do gry!


http://wislakosz.pl/index.php/ekstraklasa/item/496

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Re: WNBA 2012

Postautor: Ałgaja » 14 października 2012, 19:52

wislakosz.pl pisze:
Katie Douglas, która podczas trzeciego meczu finału Konferencji Wschodniej upadając na parkiet doznała groźnie wyglądającej kontuzji wraca do gry!


http://wislakosz.pl/index.php/ekstraklasa/item/496


czy wraca czy nie wraca to się okaże, nie zdziwię się jak przez całe finały będzie "day by day" a parkietu nie powącha, tym bardziej, że Dunn swoją wypowiedź o stanie Katie opiera na własnych życzeniach i nadziejach, mniej na faktach:
“Hopefully she’ll be available, maybe by Wednesday. It’s not looking good for tonight, but we’re just being optimistic and knowing that she’s getting amazing treatment back home and as soon as the doctors think she’s able to play at a level that is a positive for her team, I’m sure she’ll be here.”
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: WNBA 2012

Postautor: Greebo » 14 października 2012, 19:54

Jak dla mnie lepiej by w tych finałach nie grała wcale, nie ryzykując pogłębienia urazu. Mialaby przynajmniej tez chwile dodatkwoego odpoczynku przed gra u nas
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: WNBA 2012

Postautor: rzymi » 15 października 2012, 00:56

No i Katarzyna nie zagra w meczu nr 1.

http://atdhenet.tv/52495/watch-indiana- ... esota-lynx
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Shavo
Młodzik
Posty: 873
Rejestracja: 07 kwietnia 2011, 11:56
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: WNBA 2012

Postautor: Shavo » 15 października 2012, 00:59

Koszykówka jest jak religia-wiele osób ją praktykuje,ale nikt do końca jej nie rozumie...

http://www.wnba-basketball.com/ - jedyny polski serwis poświęcony WNBA (informacje o Ewelinie Kobryn, historia oraz kluby WNBA, ciekawostki i wiele innych)

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: WNBA 2012

Postautor: rzymi » 15 października 2012, 01:03

I komentarz PL http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html


do przerwy 43:40 dla Indiany. Oby tak do końca.. :-)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Shavo
Młodzik
Posty: 873
Rejestracja: 07 kwietnia 2011, 11:56
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: WNBA 2012

Postautor: Shavo » 15 października 2012, 02:55

+10 dla Fever na ponad trzy minuty do końca. Miejmy nadzieję, że utrzymają przewagę :mrgreen:

edit: no to gratki dla Indiany :)
Koszykówka jest jak religia-wiele osób ją praktykuje,ale nikt do końca jej nie rozumie...

http://www.wnba-basketball.com/ - jedyny polski serwis poświęcony WNBA (informacje o Ewelinie Kobryn, historia oraz kluby WNBA, ciekawostki i wiele innych)

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: WNBA 2012

Postautor: rzymi » 15 października 2012, 09:42

Taaaak! Z wrażenia aż poszedłem spać od razu po meczu i już nic nie pisałem bo bałem się, że w ogóle nie zasnę przez ogarniającą mnie radość :P Teraz trzeba tylko liczyć na powrót Katie w środę i zrobić 2-0 a później... Zobaczymy. Ach, gdyby tak walnąć aktualne mistrzynie 3-0... byłoby super, pomarzyć można:)
ObrazekObrazek

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: WNBA 2012

Postautor: rzymi » 18 października 2012, 01:02

http://drhtv.tv/live-4503.html - zapraszam do oglądania meczu #2 finałów WNBA - Lynx - Fever. Trzymamy kciuki za Indianę :P
ObrazekObrazek


Wróć do „WNBA/Świat/MŚ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości