NBA na żywo w internecie

Informacje na temat najlepszej zawodowej ligi świata - WNBA, Wszystko o MŚ, rozgrywkach na innych kontynentach

Moderatorzy: rzymi, Ałgaja, przemoe

kobiasz24
Nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: 07 kwietnia 2011, 17:44

NBA na żywo w internecie

Postautor: kobiasz24 » 08 kwietnia 2011, 11:01

Witam ponownie.

Po szalonej nocy w Chicago, Byki łatwo wygrały z Bostonem. Emocji jednak nie koniec.
Dziś przed nami dwanaście meczy które możecie śledzić na www.nba-nazywo.pl .
Darmowe transmisje meczy NBA. Zero rejestracji, wchodzisz i oglądasz.
Co wybierzesz? Starcie wschodniego wybrzeża. Nowy York kontra New Jersey czy potyczkę Lakersów z Portland.

Wszystkie mecze dostępne na :

www.nba-nazywo.pl

kobiasz24
Nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: 07 kwietnia 2011, 17:44

Chicago Bulls-Orlando Magic w telewizji

Postautor: kobiasz24 » 10 kwietnia 2011, 12:25

Przed nami kolejna noc zmagań w NBA. Ze względu na to, że jest niedziela mecze odbywają się o wcześniejszej porze, co daje nam większą szansę na śledzenie ich na żywo. Jako pierwsi zagrają koszykarze z Chicago którzy podejmą na wyjeździe świetnie spisujący się w tym sezonie zespół Orlando Magic. Transmisja dostępna od godziny 19:00. Zapraszamy!www.nba-nazywo.pl

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Chicago Bulls-Orlando Magic w telewizji

Postautor: rzymi » 10 kwietnia 2011, 12:52

Pisz wszystko w jednym temacie bo zakładanie oddzielnego dla każdego dnia rozgrywek jest bez sensu. Proszę moderatorów o zrobienie porządku
ObrazekObrazek

kobiasz24
Nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: 07 kwietnia 2011, 17:44

Playoff 2011-Wszystkie transmisje

Postautor: kobiasz24 » 14 kwietnia 2011, 12:36

Sezon regularny już za nami. Ostatnia noc przyniosła nam wiele rozwiązań. Niespodziewanym zwycięzcą ligi zostały Byki z Chicago, które rzutem na taśmę wyprzedziły San Antonio. Lakersi umocnili się na drugim miejscu na zachodzie i w pierwszej rundzie zmierzą się z Nowym Orleanem. Rozpiska tegorocznych Playoff na głównej stronie.

Start Playoff już w sobotę. Wszystkie transmisje dostępne na:

www.nba-nazywo.pl

stefano
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwietnia 2011, 23:30
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: NBA na żywo w internecie

Postautor: stefano » 27 kwietnia 2011, 22:58

ja do tej pory nie znałem tej stronki, wielkie dzięki, teraz już wiem wszystko co i jak :)
botoks warszawa - botoks warszawa imprezy integracyjne - imprezy integracyjne

hakus
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 19 lipca 2011, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: NBA na żywo w internecie

Postautor: hakus » 20 lipca 2011, 12:39

fajna sprawa, że można oglądać w internecie, z tego co wiem to w tv tylko cyfra+ transmituje a nie wszyscy mają cyfre+
osuszacze sprężonego powietrza - osuszacze sprężonego powietrza podsufitka - podsufitka


Wróć do „WNBA/Świat/MŚ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości