Fantasy WNBA 2015

Informacje na temat najlepszej zawodowej ligi świata - WNBA, Wszystko o MŚ, rozgrywkach na innych kontynentach

Moderatorzy: rzymi, Ałgaja, przemoe

Awatar użytkownika
betti
Senior
Posty: 3625
Rejestracja: 02 lutego 2005, 17:01
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Fantasy WNBA 2015

Postautor: betti » 29 maja 2015, 20:06

Gram i zostają:

G Jia Perkins
G Lindsay Whalen
F Candice Dupree
F Nneka Ogwumike
C Sylvia Fowles
Debiutantka Roku!!!

"Rozpędź się a ściana sama Cię znajdzie" - Tomasz M.

Ave Becky!!!

Awatar użytkownika
diablewcielone:P
Kadet
Posty: 1450
Rejestracja: 22 października 2005, 10:37
Lokalizacja: Miasto Krakuff
Kontaktowanie:

Re: Fantasy WNBA 2015

Postautor: diablewcielone:P » 29 maja 2015, 21:12

gram i ja

1 Elena Delle Donne G/F
2 Erika de Souza F/C
3 Rebekkah Brunson F
4 Danielle Robinson G
5 Chiney Ogwumike F

Awatar użytkownika
golew
Kadet
Posty: 1122
Rejestracja: 16 lutego 2008, 17:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: Fantasy WNBA 2015

Postautor: golew » 29 maja 2015, 21:21

Gram i ja.

Maya Moore F
Lindsay Whalen G
Crystal Langhorne F/C
Penny Taylor F
Sue Bird G

Awatar użytkownika
golew
Kadet
Posty: 1122
Rejestracja: 16 lutego 2008, 17:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: Fantasy WNBA 2015

Postautor: golew » 29 maja 2015, 21:26

PS. Przemoe mówi, że w tamtym roku wygrał już Fantasy WNBA, więc teraz chciał zgłosić się do wyższych rozgrywek :twisted:

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Fantasy WNBA 2015

Postautor: rzymi » 29 maja 2015, 22:56

A co mi tam, spróbuję. W grze o miejsca nie brałem udziału i nie robiłem zmian kadrowych czyli ewentualną piątkę muszę wybrać z początkowego draftu, tak mi się wydaje.

Tina Charles
Dewanna Bonner
Schoni Schimmel
Jessica Breland
Briann January
ObrazekObrazek

BARTOLINO
Administrator
Posty: 6661
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: Fantasy WNBA 2015

Postautor: BARTOLINO » 30 maja 2015, 00:23

krysti pisze:Co do składów to z takich istotnych w fantasy zawodniczek: Taurasi oraz McCarville w tym roku nie zagrają w ogóle w WNBA, Parker dołączy później, ale to takie szczegóły ;)

Tak samo jak i szczegółem jest, że Parker, Taurasi i McCarville są w składach grających, więc nie widziałem powodu, żeby nie dopisać ich do składów. Co więcej, zrobiłem to celowo właśnie z wyżej wymienionego względu, bo informacja przez Ciebie podana była mi wiadoma. Zadowolony z wyjaśnienia?
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

BARTOLINO
Administrator
Posty: 6661
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: Fantasy WNBA 2015

Postautor: BARTOLINO » 30 maja 2015, 01:11

A ja Tobie radzę czytać ze zrozumieniem. Napisałem: "Parker, Taurasi i McCarville są w składach grających". Jeśli Twój intelekt nie pozwala Ci zrozumieć to przetłumaczę. Cała trójka znajdowała się w składach osób grających w Fantasy. Nigdzie nie napisałem, że znajdują się w składach WNBA. Zrozumiałeś? Do okulisty udać się możesz, albo zbadać sobie IQ. Jak masz jeszcze coś do mnie to zapraszam na priv, albo najlepiej w świecie bardziej realnym.

edit: Umknęło Ci, że w składzie LA nie ma Toliver i Dabović. Ich też mam nie uwzględniać, choć w przypadku Toliver również znajduje się w składzie osób grających w Fantasy i obie dołączą do Sparks po ME.
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Fantasy WNBA 2015

Postautor: Greebo » 30 maja 2015, 06:33

Zgłosiło sie ostatecznie 15 osob - 5 z grupy A, 6 z grupy B, 4 z grupy A. Przydałoby się wiec wyrównać ilościowo grupy, więc dziś do godz 20-tej czekam na osoby z grupy B które chciałyby sie ewentualnie przenieść do grupy C przejmując skład który miał A.R.C.H.I. Ball bądź ten rezerwowy. Jesli zgłosi się więcej niż 1 osoba zrobimy losowanie, jesli nikt to przeniosę sie tam ja :)

5 A.R.C.H.I. ball

1 Seimone Augustus G/F
2 Katie Douglas G/F
3 Sue Bird G
4 Riquna Williams G
5 Danielle Adams F/C
6 Skylar Diggins G
7 Kayla McBride G
8 Janel McCarville F/C

zespoł rezerwowy

1 Diana Taurasi G
2 Tina Charles C
3 Sancho Lyttle F
4 Epiphanny Prince G
5 Penny Taylor F
6 Courtney Vandersloot G
7 Jayne Appel C
8 Monique Currie F

Wszystkie zawodniczki z opuszczonych bądz rezerwowych zespołów zostaną dołączone do draftu.

Przypominam że draft uzupełniający zaczniemy w kolejności odwrotnej do zajętych miejsc w poprzednim sezonie. W grupie C zacznie osoba która się do niej przeniesie.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Fantasy WNBA 2015

Postautor: Greebo » 30 maja 2015, 19:24

nikt sie nie zgłosił, wiec ja sie przenisoe do grupy C, biorac zespół rezerwowy. Zostawiam te zawodniczki:

1 Tina Charles C
2 Sancho Lyttle F
3 Epiphanny Prince G
4 Courtney Vandersloot G
5 Jayne Appel C
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...


Wróć do „WNBA/Świat/MŚ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości