Fantasy WNBA?

Informacje na temat najlepszej zawodowej ligi świata - WNBA, Wszystko o MŚ, rozgrywkach na innych kontynentach

Moderatorzy: rzymi, Ałgaja, przemoe

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Ałgaja » 12 maja 2007, 09:40

dzięki, poprawiłam...mam nadzieję, że już jest ok...jeśli jeszcze ktoś czegoś nie ma (albo na za dużo) to proszę o podanie owej pani.
Cyferki to moje niedopatrzenie w używaniu backspace po wklejeniu listy koszykarek- nie usunęłam cyferek ze statystyk. Brak pozycji spowodowany był tym, że nie było ich przy niektórych zawodniczkach na "klubowych listach".
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 12 maja 2007, 10:17

Ałgaja pisze:dzięki, poprawiłam...mam nadzieję, że już jest ok...jeśli jeszcze ktoś czegoś nie ma (albo na za dużo) to proszę o podanie owej pani.
Cyferki to moje niedopatrzenie w używaniu backspace po wklejeniu listy koszykarek- nie usunęłam cyferek ze statystyk. Brak pozycji spowodowany był tym, że nie było ich przy niektórych zawodniczkach na "klubowych listach".
a gdzie są takowe statystyki :?:
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Greebo » 12 maja 2007, 10:20

... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Ałgaja » 12 maja 2007, 10:24

sienot pisze:a gdzie są takowe statystyki :?:


jeśli chcesz poznać możliwości tych pań to polecam http://www.wnba.com/statistics/wplayer/Scoring.jsp -ta klasyfikacja to najlepsi strzelcy, ale u góry można sobie wyborać inne kategorie (zbiórki, asysty, ect.) i ujrzeć najlepsze zawodniczki.

http://www.wnba.com/players/ też polecam- wszystkie zawodniczki w kolejności alfabetycznej- klikając na dane nazwisko pojawia się profil -czyli punkty, zbiórki, asysty ect. w minionym sezonie
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 12 maja 2007, 10:51

a jest jakas polska strona o opisa zawodniczek bo jako tak angielski umiem, ale myslec się nie chce chodzi mi np o opisy meczów statystyki bardzo dobre dzieki :twisted:
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 12 maja 2007, 10:52

ojj polskiej strony o wnba to raczej nie znajdziesz :?
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 12 maja 2007, 11:02

ann pisze:ojj polskiej strony o wnba to raczej nie znajdziesz :?
acha... to szkoda mam jeszcze jedno pytanie jak będą wygladać trafty kazdy wybiera sobie jaką chce zawodniczke?? jak to działa :?:
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Greebo » 12 maja 2007, 11:07

Bedzie ustalona kolejnosc wybierania: pierwsza osoba na liscie wybierze zawodniczke, przy czym zawodniczka ta zostanie usunieta z listy zawodniczke dostepnych i pryzpisana temu kto ja wybral. potem wybierac bedzie druga osoba w kolejnosci itd, az do ostatniej, wtedy zacznie sie druga tura draftu, na tej samej zasadzie, tylko w odwrotnej kolejnosci (czyli najpierw wybiera ta osoba ktora w I rundzie wybierała jako piersza itd)

Draft w obu grupach bedzie niezalezny, czyli jak ktos w grupi I wybierze np jackson, to w drugiej grupie ona dalej bedzie dostepna.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

BARTOLINO
Administrator
Posty: 6661
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: BARTOLINO » 12 maja 2007, 16:03

Chciałbym zwrócić uwagę na delikatne nieścisłości w liście zawodniczek. Może wymienię:
1. Najważniejszy: Erin Buescher z San Antonio została wpisana jako "G", a w składzie klubu jest "F", a na swoim profilu indywidualnym nawet "F, C".
I tu pojawia się problem. Zawodniczki mają wpisane w swoich klubach najczęściej jedną pozycję, a na swoich profilach indywidualnych mają dopisaną również drugą pozycję. Są też dwa przypadki kiedy zawodniczka na swoim profilu ma inną pozycję niż w składzie klubu.
Wydaję mi się, że jednak powinniśmy wykorzystywać pozycje z profilów indywidualnych zawodniczek. Są one bardziej rzeczywiste. Dobrym przykładem jest wymieniona wcześniej Buescher, która jeszcze wczoraj na stronie klubu była umieszczona jako "G", a teraz już poprawiono na "F". Stąd pewnie ta nieścisłość na liście.
Oto inne przykłady tego o czym pisałem:
2. Janel McCarville z Nowego Jorku: w składzie klubu "C", na swoim profilu "F".
Jak ją pamiętam to zdecydowanie bardziej "F".
3. Kara Braxton z Detroit: w składzie klubu "F", na swoim profilu "C".
4. Cheryl Ford z Detroit: w składzie klubu "F", na swoim profilu "F, C".
5. Asjha Jones z Connecticut: w składzie klubu "F", na swoim profilu "F, C".
6. Sheri Sam z Indiany: tu zarówno w składzie klubu jak i na swoim profilu jest "G, F".
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Ałgaja » 12 maja 2007, 16:10

hmm...np. Canty w klubie ma G-F w swoim profilu za to tylko G. Postaram się zgodnie z indywidualnymi profilami pododawać pozycje, bo i tak przy wybieraniu zawodniczek będziemy się musieli deklarować co do tego na jakiej pozycji będzie ona u nas grała.
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

BARTOLINO
Administrator
Posty: 6661
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: BARTOLINO » 12 maja 2007, 16:16

Ałgaja pisze:hmm...np. Canty w klubie ma G-F w swoim profilu za to tylko G. Postaram się zgodnie z indywidualnymi profilami pododawać pozycje, bo i tak przy wybieraniu zawodniczek będziemy się musieli deklarować co do tego na jakiej pozycji będzie ona u nas grała.


Ja wiem, że będziemy deklarować. Tylko wybór będzie z tych pozycji, które mają podane na liście zawodniczek. Przynajmniej ja to tak rozumiem. Dlatego zwróciłem na to uwagę. Decyzja należy do Szefa... :wink:
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Ałgaja » 12 maja 2007, 16:20

BARTOLINO pisze:Ja wiem, że będziemy deklarować. Tylko wybór będzie z tych pozycji, które mają podane na liście zawodniczek. Przynajmniej ja to tak rozumiem. Dlatego zwróciłem na to uwagę. Decyzja należy do Szefa... :wink:


Szefa nie ma myszy harcują...i pozwolę sobie porządzić chwilowo :twisted: Wybór rzeczywiście będzie z listy dlatego dodam te pozycje z indywidualnych profili by wybór był większy.
Mam nadzieję, że Szef wszystkich szefów mnie nie wyrzuci z roboty :wink:
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

BARTOLINO
Administrator
Posty: 6661
Rejestracja: 10 stycznia 2005, 19:32
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: BARTOLINO » 12 maja 2007, 16:24

Spoko. Sorry, że się czepiam... :wink: Czasem za dużo siedzę w tym internecie... :lol:
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."

https://bartolino78.wordpress.com

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Ałgaja » 12 maja 2007, 16:26

BARTOLINO pisze:Spoko. Sorry, że się czepiam... :wink: Czasem za dużo siedzę w tym internecie... :lol:


:lol: bardzo dobrze, że się czepiasz...w tym wypadku oczywiście :wink:

ps. poprawiłam...mam nadzieję, że wszystko...a jak nie to proszę o kolejne uwagi
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Greebo » 12 maja 2007, 20:49

Ałgaja pisze:
BARTOLINO pisze:Ja wiem, że będziemy deklarować. Tylko wybór będzie z tych pozycji, które mają podane na liście zawodniczek. Przynajmniej ja to tak rozumiem. Dlatego zwróciłem na to uwagę. Decyzja należy do Szefa... :wink:


Szefa nie ma myszy harcują...i pozwolę sobie porządzić chwilowo :twisted: Wybór rzeczywiście będzie z listy dlatego dodam te pozycje z indywidualnych profili by wybór był większy.
Mam nadzieję, że Szef wszystkich szefów mnie nie wyrzuci z roboty :wink:


Ja tu tylko sprzatam ;-)

Oczywiscie zgadzam sie z sugestiami Bartka. Jutro rano zaloze tematy, ok 10-tej zabawa powinna ruszyc. ;-)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...


Wróć do „WNBA/Świat/MŚ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości