Europejskie Puchary 2019/20

Ligi Europejskie, Euroliga Kobiet, EuroCup Kobiet, ME oraz pozostałe rozgrywki.

Moderatorzy: ann, Ałgaja, bart_81

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Kontaktowanie:

Re: Europejskie Puchary 2019/20

Postautor: przemoe » 02 października 2019, 20:03

:twisted: :twisted: :twisted: bójta się chamy do euroligi wracamy :twisted: :twisted:

Dumny jestem, że wytrzymalismy to psychicznie. Niby tam +15 więc jakoś to dogramy. Nope. Dziś Amerykanki, zwłaszcza Peddy nie zamierzały tanio odpuścić. Na szczęście nie miały wsparcia (znowu) a po drugie sędziowie zmasakrowali wysokie gwiżdżąc chyba ze 4 ruchome zasłony, co kompletnie wyłączyło Q a tak wkurzyło Fagbenle że wyleciała z boiska za 2 dachy. W ogóle pod koniec Botas przeginał z faulami bo mecz był dawno rozstrzygnięty.

A u nas? Profesor Basia, Maszina, Bec waląca tróje prosto z samolotu i Amalia!!! Co sie z tą dziewczyną porobiło przez wakacje, wow. Pieniędzy na to, że karierę w Euro zrobimy bym raczej nie postawił (zobaczymy zwłaszcza ile wniesie Gulich) ale to może zaskoczyć, bo kto nie wchodzi z ławki wnosi niewiele mniej niż starterzy a tego dawno u nas nie było.
Jest w związku z tym szansa, że na lidze to się nie odbije i na chwilę obecną to chyba cieszy najbardziej.

Ps. Sorry Gorzowiacy, ale zrobiliśmy wam ekstra wyjazd :)
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

Awatar użytkownika
bart_81
Junior
Kontaktowanie:

Postautor: bart_81 » 03 października 2019, 06:22

Brawo Gdynia!:) Fajnie, że Polska będzie mieć swojego reprezentanta w tych prestiżowych rozgrywkach i to nie bez szans na niezły wynik.

Awatar użytkownika
przemoe
Senior
Kontaktowanie:

Postautor: przemoe » 17 października 2019, 20:09

Nie mamy Baśki, gramy straszny piach, nie mamy trójki i jest remis do przerwy. Takie to Schio słabe czy co?

Edit: no słabe ale nie aż tak słabe. Wystarczyło im zbierać i pykło. Mecz absolutnie do wygrania nawet w okrojonym składzie gdybyśmy mieli jakąś skuteczność albo zastawiali po prostu deskę.
Pozdrawiam,
Pszemek.
----------------
Obrazek

http://toiowonasportowo.blox.pl

reaktywacja
Junior

Postautor: reaktywacja » 18 października 2019, 00:41

Szkoda bardzo tego meczu, można było świetnie otworzyć rozgrywki grupowe. W meczu z Familą nie byliśmy faworytem, więc tym bardziej nie można wypuszczać takich szans z rąk. No trudno, myślę, że walka o miejsca 4-6 w tej grupie jest realna, tylko trzeba wykorzystywać swoje okazje.
11 koron:
1996, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2009, 2010...

- To jest mój zespół, moje koleżanki, moje miasto, moi kibice. Moje miejsce jest na boisku i zagrałabym nawet bez oka - Tamika Catchings.

Awatar użytkownika
bart_81
Junior
Kontaktowanie:

Postautor: bart_81 » 18 października 2019, 06:52

Mecz w Schio z gatunku takich, gdzie to nie styl był ważny. Szkoda, że nie udało się Gdyni wyszarpać wygranej. Ustawiałaby ona już na starcie zespół z nad morza w dogodnej pozycji. Z jednej strony brak Balintovej był widoczny, ale z drugiej fatalny występ DeShields, który też pomógł Gdyniankom utrzymywać się w grze. Słaba tym razem Papova i jeszcze słabsza Kastanek, której jak wpada to jest bardzo groźna tak jak w Gorzowie, ale jak jej nie wpada to jest w zasadzie bezużyteczna. To dopiero pierwszy mecz. Oglądałem go na stronie fibowskiej i czego jak czego, ale walki Gdyniankom odmówić nie można.

Z kolei nasz mecz w Eurocupie z gatunku tych, co je trzeba po prostu wygrać. Nadal sporo niedokładności w grze i gdyby rywal był silniejszy łatwo by nie było.

Wróć do „Rozgrywki w Europie/ME”