EUROLIGA - FINAL EIGHT

Ligi Europejskie, Euroliga Kobiet, EuroCup Kobiet, ME oraz pozostałe rozgrywki.

Moderatorzy: ann, Ałgaja, bart_81

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: EUROLIGA - FINAL EIGHT

Postautor: Greebo » 01 kwietnia 2012, 17:14

Tak, choć jeszcze trochę za wcześnie na takie podziały. Zobaczymy jakie kluby ostatecznie zagrają. Ale jeśli by tak było to podstawa byłoby dla mnie ominiecie Orenburga (mimo ze to automatycznie wrzuca nas na Spartak bądź Jekaterynburg)
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: EUROLIGA - FINAL EIGHT

Postautor: Greebo » 01 kwietnia 2012, 17:26

Co do tego co napisał reaktywacja:

Fakt, realnie patrząc mamy potencjał na góra 6-8 miejsce w europie, tym niemniej nie da sie ukryć ze byłą szansa na min to jedno zwycięstwo w grupie a to mogło dac nawet to "cos wiecej". I tak jak pisałem juz jakis czas temu w innym temacie, zachowanie obecnego składu a przynajmniej jego członu: Ewka, Nicole, Erin daje nam duże szanse na utrzymanie tego poziomu za rok, ale bez realnych szans na zrobienie jeszcze jednego kroku do przodu.

Aby go zrobić musimy wybrać jedna z dwóch dróg: albo przejść jeszcze na wyższa półkę w kwestio gwiazd spoza europy (bo nie ma co ukrywać ze ani Erin ani Nicole nie są choćby i w TOP 20 na świecie) albo tez wyminąć słabe ogniwa zwłaszcza na pozycjach C i PG - w tej kolejności. Ta druga droga wydaje sie trochę łatwiejsza do wykonania, ale ograniczeniem są tu europejskie papiery zawodniczek bo akurat te dwie pozycje cierpią na największy deficyt klasowych pań. Dlatego tez trzeba będzie pewnie rozważyć wymianę przynajmniej jednej z tych pan - oczywiscie pod warunkiem znalezienia klasowej europejki na to miejsce (ideałem byłaby Biba, ale to raczej poza naszymi możliwościami)

Zgadzam sie co do de Mondt - nie gra efektownie, ale jej wartość jest nie do przecenienia. Gdy trzeba to potrafi wziąsc ciezar gry na siebie, gdy trzeba to może bez fochów zejść na dalszy plan, nie ulega magii nazwisk rywali.. mam nadzieje ze uda sie ja jednak namówić do przedłużenia kontraktu.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Awatar użytkownika
Shavo
Młodzik
Posty: 873
Rejestracja: 07 kwietnia 2011, 11:56
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: EUROLIGA - FINAL EIGHT

Postautor: Shavo » 01 kwietnia 2012, 17:40

Trzecie miejsce dla Jeków. Ładny meczyk, jeden z ciekawszych na F8. Teraz czekamy na final, ale tam bedzie chyba trudno o niespodzianke... :roll:
Koszykówka jest jak religia-wiele osób ją praktykuje,ale nikt do końca jej nie rozumie...

http://www.wnba-basketball.com/ - jedyny polski serwis poświęcony WNBA (informacje o Ewelinie Kobryn, historia oraz kluby WNBA, ciekawostki i wiele innych)

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Re: EUROLIGA - FINAL EIGHT

Postautor: Greebo » 01 kwietnia 2012, 20:25

No i sensacji nie bylo choc Rivas bardzo dzielnie trzymał sie przez 25 minut. A potem zabrakło pary bo inaczej ciężko wytłumaczyć 4 pkt w ciągu ostatnich 15 minut.

Tak czy siak oba Hiszpańskie kluby są wielkimi wygranymi tegorocznej euroligi, sporo klubów - w tym Wisła i Polkowice - mogą byc w maire zadowolone a największy zawód pewnie w Stambule :roll:
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Awatar użytkownika
Shavo
Młodzik
Posty: 873
Rejestracja: 07 kwietnia 2011, 11:56
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: EUROLIGA - FINAL EIGHT

Postautor: Shavo » 01 kwietnia 2012, 20:28

Walencja wygrała, ale i tak jestem pod wrazeniem postawy Rivasu, ze tak dlugo wytrzymaly i dotrzymywaly tonu Ros Casares. W koncowce Rivasowi zabraklo moze zimnej krwi i jescze jednej osobowosci, ale i tak wielkie graty dla nich!

P.S. Moore z kolejnym mistrzostwem - UCONN, WNBA, a teraz ELW
Koszykówka jest jak religia-wiele osób ją praktykuje,ale nikt do końca jej nie rozumie...

http://www.wnba-basketball.com/ - jedyny polski serwis poświęcony WNBA (informacje o Ewelinie Kobryn, historia oraz kluby WNBA, ciekawostki i wiele innych)


Wróć do „Rozgrywki w Europie/ME”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości