Europejskie Puchary 2016/17
Moderatorzy: ann, Ałgaja, bart_81
-
- Młodzik
- Posty: 595
- Rejestracja: 28 lipca 2010, 12:18
- Lokalizacja: Kraków
Re: Euroliga 2016/17
http://wislacanpack.pl/znamy-sklad-euroligowy/
Uczestniczy Euroligi Kobiet:
1. Wisła Can-Pack Kraków (POL)
2. UMMC Ekaterinburg (RUS)
3. Nadezhda Orenburg (RUS)
4. Dynamo Kursk (RUS)
5. Fenerbahce Stambuł (TUR)
6. Hatay Buyuksehir (TUR)
7. Mersin Buyuksehir (TUR)
8. Tango Bourges Basket (FRA)
9. ESBVA-LM Villeneuve (FRA)
10. BLMA Montpellier (FRA)
11. ZVVZ USK Praga (CZE)
12. UE Sopron (HUN)
13. CMB Cargo Uni Gyor (HUN)
14. CB Avenida Salamanka (ESP)
15. Famila Schio (ITA)
Szesnasta drużyna zostanie wyłoniona w rundzie kwalifikacyjnej. O miejsce w prestiżowych rozgrywkach Euroligi Kobiet powalczy CCC Polkowice z hiszpańskim CB Conquero.
Uczestniczy Euroligi Kobiet:
1. Wisła Can-Pack Kraków (POL)
2. UMMC Ekaterinburg (RUS)
3. Nadezhda Orenburg (RUS)
4. Dynamo Kursk (RUS)
5. Fenerbahce Stambuł (TUR)
6. Hatay Buyuksehir (TUR)
7. Mersin Buyuksehir (TUR)
8. Tango Bourges Basket (FRA)
9. ESBVA-LM Villeneuve (FRA)
10. BLMA Montpellier (FRA)
11. ZVVZ USK Praga (CZE)
12. UE Sopron (HUN)
13. CMB Cargo Uni Gyor (HUN)
14. CB Avenida Salamanka (ESP)
15. Famila Schio (ITA)
Szesnasta drużyna zostanie wyłoniona w rundzie kwalifikacyjnej. O miejsce w prestiżowych rozgrywkach Euroligi Kobiet powalczy CCC Polkowice z hiszpańskim CB Conquero.
Re: Euroliga 2016/17
Taka para barażowa powoduje ze w grupie musimy być z Salamanką i to nie jest miłe patrząc na ich skład.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
Re: Euroliga 2016/17
W Mersin chyba M.Coleman. lepiej byśmy wpadli na Hatay..
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
-
- Młodzik
- Posty: 595
- Rejestracja: 28 lipca 2010, 12:18
- Lokalizacja: Kraków
Re: Euroliga 2016/17
I jeszcze drużyny w ECW.
Region I
Spartak Moskwa (RUS)
MBA Moskwa (RUS)
Dynamo Novosibirsk (RUS)
Agu Spor (TUR)
Galatasarya (TUR)
Pinkk Pecsi (HUN)
Aluinvent Miskolc (HUN)
GA Kosice (SVK)
Hoptrans Sirenos (LTU)
Maccabi (ISR)
TTT Riga (LAT)
Olympiacos (GRE)
Kwalifikacje: Enisey Region (RUS), Chevakata (RUS), Istanbul Universitesi (TUR), Samsan Canik (TUR), YDUBGD (TUR), Peac Pecs (HUN), VBW Cegled (HUN), Piestansky Cajky (SVK).
Region II
Team z Euroligi
Flammes Basket (FRA)
Cabigal Basket (FRA)
BSK Nymburk (CZE)
Giorna (ESP)
ASD Eirene (ITA)
Castors Braine (BEL)
Namur (BEL)
Lulea Basket (SWE)
TSV (GER)
Unioa Sportiva (POL)
Kwalifikacje: Basket Landes (FRA), Nantes Reze (FRA), Brno (CZE), Basket 90 Gdynia, Unama Venezia (ITA), Udominate (SWE), Rutronik (GER), USC Freiburg (GER), BCD Elfic (SUI),
Amsterdem Angels (NED).
Region I
Spartak Moskwa (RUS)
MBA Moskwa (RUS)
Dynamo Novosibirsk (RUS)
Agu Spor (TUR)
Galatasarya (TUR)
Pinkk Pecsi (HUN)
Aluinvent Miskolc (HUN)
GA Kosice (SVK)
Hoptrans Sirenos (LTU)
Maccabi (ISR)
TTT Riga (LAT)
Olympiacos (GRE)
Kwalifikacje: Enisey Region (RUS), Chevakata (RUS), Istanbul Universitesi (TUR), Samsan Canik (TUR), YDUBGD (TUR), Peac Pecs (HUN), VBW Cegled (HUN), Piestansky Cajky (SVK).
Region II
Team z Euroligi
Flammes Basket (FRA)
Cabigal Basket (FRA)
BSK Nymburk (CZE)
Giorna (ESP)
ASD Eirene (ITA)
Castors Braine (BEL)
Namur (BEL)
Lulea Basket (SWE)
TSV (GER)
Unioa Sportiva (POL)
Kwalifikacje: Basket Landes (FRA), Nantes Reze (FRA), Brno (CZE), Basket 90 Gdynia, Unama Venezia (ITA), Udominate (SWE), Rutronik (GER), USC Freiburg (GER), BCD Elfic (SUI),
Amsterdem Angels (NED).
Re: Euroliga 2016/17
Plotki głoszą, że Conquero jednak nie wystąpi w eliminacjach do Euroligi i tym samym Polkowice stają się 16 uczestnikiem tych rozgrywek.
"Jeśli człowiek nie odkrył czegoś, za co gotów jest umrzeć, nie jest godzien, by żyć."
https://bartolino78.wordpress.com
https://bartolino78.wordpress.com
Re: Euroliga 2016/17
Unioa Sportiva (POL) ???
Jakiś dziwny ten podział. Dwa francuskie "anonimy" w grupie a BLMA i Brno w kwalifikacjach?
Jakiś dziwny ten podział. Dwa francuskie "anonimy" w grupie a BLMA i Brno w kwalifikacjach?
-
- Młodzik
- Posty: 595
- Rejestracja: 28 lipca 2010, 12:18
- Lokalizacja: Kraków
Re: Euroliga 2016/17
miało być POR ;)przemoe pisze:Unioa Sportiva (POL) ???
?
Re: Euroliga 2016/17
Oficjalne koszyki:
UMMC , Fenerbahce
Praga, Orenburg
Kursk, Bourges
Wisła, Lille
Familia, Salamanka
Sopron, Montpellier
Mersin, Gyor
Hatay, Polkowice (Conquero)
Wiadomo więc zagramy z Hatay, a jeśli Conquero jednak wystąpi w eliminacjach to także z Salamanka.
edit grupa marzeń (i to zarówno sportowo jak i logistycznie) to dla mnie:
Jeki, Praga, Bourges, Familia, Montpellier, Gyor, Hatay
a grupa "śmierci"
Fenerbahce, Orenburg, Kursk, Salamanka, Montpellier, Gyor i Hatay
UMMC , Fenerbahce
Praga, Orenburg
Kursk, Bourges
Wisła, Lille
Familia, Salamanka
Sopron, Montpellier
Mersin, Gyor
Hatay, Polkowice (Conquero)
Wiadomo więc zagramy z Hatay, a jeśli Conquero jednak wystąpi w eliminacjach to także z Salamanka.
edit grupa marzeń (i to zarówno sportowo jak i logistycznie) to dla mnie:
Jeki, Praga, Bourges, Familia, Montpellier, Gyor, Hatay
a grupa "śmierci"
Fenerbahce, Orenburg, Kursk, Salamanka, Montpellier, Gyor i Hatay
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...
-
- Młodzik
- Posty: 595
- Rejestracja: 28 lipca 2010, 12:18
- Lokalizacja: Kraków
Re: Euroliga 2016/17
CB Conquero nie przystępuje ostatecznie do rozgrywek.
Re: Euroliga 2016/17
Group A
Fenerbahce (TUR)
Mersin Buyuksehir (TUR)
ZVVZ USK Prague (CZE)
Wisla Can-Pack (POL)
Dynamo Kursk (RUS)
CMB Cargo Uni Gyor (HUN)
BLMA (FRA)
Famila Schio (ITA)
Group B
UMMC Ekaterinburg (RUS)
CCC Polkowice (POL)
Nadezhda Orenburg (RUS)
ESBVA-LM (FRA)
Tango Bourges Basket (FRA)
Hatay Buyuksehir (TUR)
Uniqua Sopron (HUN)
CB Avenida (ESP)
Fenerbahce (TUR)
Mersin Buyuksehir (TUR)
ZVVZ USK Prague (CZE)
Wisla Can-Pack (POL)
Dynamo Kursk (RUS)
CMB Cargo Uni Gyor (HUN)
BLMA (FRA)
Famila Schio (ITA)
Group B
UMMC Ekaterinburg (RUS)
CCC Polkowice (POL)
Nadezhda Orenburg (RUS)
ESBVA-LM (FRA)
Tango Bourges Basket (FRA)
Hatay Buyuksehir (TUR)
Uniqua Sopron (HUN)
CB Avenida (ESP)
Re: Euroliga 2016/17
Czy ten temat trzeba przemianować na Europejskie puchary, czy będziemy robić osobny?
"Losowanie" EEWBL - zeszłoroczna szóstka rozstawiona wg klucza 1,4,5 - 2,3,6, potem zasada, że nie grają razem dwa zespoły z jednego kraju, aż w końcu dolosowane z jednego koszyka dwa zespoły do każdej grupy. Razem 12:
Grupa A:
TTT Rīga
Tsmoki Minsk
Kibirkštis Vilnius
AZS UMCS Lublin
Avangard Kyiv
Good Angels Koszyce
Grupa B:
Basket Gdynia
Astana Tigers
Horizont Minsk
Vega 1/Liepāja
Istanbul University
Dynamo Moscow
"Losowanie" EEWBL - zeszłoroczna szóstka rozstawiona wg klucza 1,4,5 - 2,3,6, potem zasada, że nie grają razem dwa zespoły z jednego kraju, aż w końcu dolosowane z jednego koszyka dwa zespoły do każdej grupy. Razem 12:
Grupa A:
TTT Rīga
Tsmoki Minsk
Kibirkštis Vilnius
AZS UMCS Lublin
Avangard Kyiv
Good Angels Koszyce
Grupa B:
Basket Gdynia
Astana Tigers
Horizont Minsk
Vega 1/Liepāja
Istanbul University
Dynamo Moscow
-
- Żak
- Posty: 272
- Rejestracja: 20 maja 2011, 14:53
Re: Europejskie Puchary 2016/17
nie w temacie, ale
Czy ktos ma link do strony z transmisja olimpiady,
oczywiscie mam na mysli kobieca koszykówkę ?;-)
Czy ktos ma link do strony z transmisja olimpiady,
oczywiscie mam na mysli kobieca koszykówkę ?;-)
-
- Żak
- Posty: 272
- Rejestracja: 20 maja 2011, 14:53
Re: Europejskie Puchary 2016/17
Zainaugurowała liga EEWBL
Zwycięstwa dwóch polskich drużyn
VEGA1/LIEPAJA 64 - 77 BASKET 90 GDYNIA
KIBIRKSTIS VILNIUS 66 - 73 AZS UMCS LUBLIN
Zwycięstwa dwóch polskich drużyn
VEGA1/LIEPAJA 64 - 77 BASKET 90 GDYNIA
KIBIRKSTIS VILNIUS 66 - 73 AZS UMCS LUBLIN
Re: Europejskie Puchary 2016/17
Wyniki Pszczółek oraz zdobycz punktowa poszczególnych zawodniczek z Lublina w pierwszym turnieju EEWBL w Rydze (z opóźnieniem, bo wróciłem dopiero wczoraj z urlopu):
Kibirkstis Vilnius – Pszczółka AZS UMCS Lublin 66:73 (18:21, 17:15, 12:25, 19:12)
Pszczółka: Ugoka 12, Handford 17, Owczarzak 6, Madgen 21, Jujka 5 – Mistygacz 2, Szumełda-Krzycka 2, Dobrowolska 4, Dorogobuzova 4.
Najwięcej pktów dla Kibirkstis Vilnius: Sarauskaite 16, Kuktiene 12.
TTT Riga – Pszczółka AZS UMCS Lublin 68:64 (15:19, 23:13, 13:14, 17:18)
Pszczółka: Ugoka 10, Handford 8, Owczarzak 11, Madgen 25, Jujka 8 – Dorogobuzova 2, Mistygacz, Szumełda-Krzycka, Dobrowolska.
Najwięcej pktów dla TTT Riga (ubiegłoroczny zwycięzca ligi EEWBL): Sutherland 14, Sydney Carter 13.
Tsmoki Mińsk – Pszczółka AZS UMCS Lublin 38:75 (9:19, 7:19, 11:21, 11:16)
Pszczółka: Ugoka 13, Handford 13, Owczarzak 8, Madgen 10, Jujka – Grygiel 4, Mistygacz 2, Szumełda-Krzycka 10, Poleszak 2, Dorogobuzova 10, Dobrowolska 4, Kędzierska.
Najwięcej pktów dla wicemistrza Białorusi: Viktoriya Hasper 13, Ala Murauskaya 9.
Uju Ugoka zanotowała w każdym meczu double-double. Warto również dodać, że na Łotwie zadebiutowała w barwach AZS UMCS nowa zawodniczka - znana z występów w Polkowicach 24-letnia Agata Dobrowolska.
Kibirkstis Vilnius – Pszczółka AZS UMCS Lublin 66:73 (18:21, 17:15, 12:25, 19:12)
Pszczółka: Ugoka 12, Handford 17, Owczarzak 6, Madgen 21, Jujka 5 – Mistygacz 2, Szumełda-Krzycka 2, Dobrowolska 4, Dorogobuzova 4.
Najwięcej pktów dla Kibirkstis Vilnius: Sarauskaite 16, Kuktiene 12.
TTT Riga – Pszczółka AZS UMCS Lublin 68:64 (15:19, 23:13, 13:14, 17:18)
Pszczółka: Ugoka 10, Handford 8, Owczarzak 11, Madgen 25, Jujka 8 – Dorogobuzova 2, Mistygacz, Szumełda-Krzycka, Dobrowolska.
Najwięcej pktów dla TTT Riga (ubiegłoroczny zwycięzca ligi EEWBL): Sutherland 14, Sydney Carter 13.
Tsmoki Mińsk – Pszczółka AZS UMCS Lublin 38:75 (9:19, 7:19, 11:21, 11:16)
Pszczółka: Ugoka 13, Handford 13, Owczarzak 8, Madgen 10, Jujka – Grygiel 4, Mistygacz 2, Szumełda-Krzycka 10, Poleszak 2, Dorogobuzova 10, Dobrowolska 4, Kędzierska.
Najwięcej pktów dla wicemistrza Białorusi: Viktoriya Hasper 13, Ala Murauskaya 9.
Uju Ugoka zanotowała w każdym meczu double-double. Warto również dodać, że na Łotwie zadebiutowała w barwach AZS UMCS nowa zawodniczka - znana z występów w Polkowicach 24-letnia Agata Dobrowolska.
Re: Europejskie Puchary 2016/17
Gdynia wygrała z szwajcarskim Fryburgiem i jednym usprawiedliwieniem jest brak Amerykanek. Ale na Boga boli serce, że głównie polski skłąd wygrywa u siebie z kelnerkami z Szwajcarii i to głownie za sprawą Sekrovic...
Wróć do „Rozgrywki w Europie/ME”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości