ME 2007

Ligi Europejskie, Euroliga Kobiet, EuroCup Kobiet, ME oraz pozostałe rozgrywki.

Moderatorzy: ann, Ałgaja, bart_81

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

ME 2007

Postautor: Ałgaja » 23 lipca 2007, 11:45

co prawda ann nie jestem ,ale porządzić też sobie mogę:

osesek pisze:a nie wiem gdzie to dać... ann może to przeniesie.
A mianowicie Marta F. wraca jeszcze w tym miesiącu do Hiszpanii przygotowywać się ze swoją drużyną do ME... pozazdrościć podejścia. Tymbardziej szacun dla Biby, że wybrała całe przygotowania z kadrą a nie to tu to tam :wink:

PS. może dlatego też, że do zdrowia wraca Temeka a Mwabi do formy :wink:


Moim zdaniem bardzo fajna "akcja"- z cyklu wilk syty (bo Marta zadebiutowała w wnba) i owca cała (czyli reprezentacja).
W tym miejscu wypada pozdrowić leczącą kontuzje za oceanem Margo. :roll:
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."

Awatar użytkownika
Greebo
Weteran kkforum
Posty: 12080
Rejestracja: 27 maja 2005, 20:19
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Greebo » 23 lipca 2007, 16:54

tez mi sie podoba zachowanie Marty. Porównując ją do Biby trzeba pamiętać że ta druga już trochę sobie pograła w WNBA, wiec mogła jeden sezon odpuścić. Na dodatek dla nas ME zaczynają się w praktyce o miesiąc wcześniej niż dla Hiszpanii i Biba chcąc się zgrać z drużyną nie mogła sobie pozwolić na taki manewr jak Marta.
... tysiące przejechanych kilometrów ... setki przegadanych godzin .. dziesiątki odwiedzonych miast, stadionów i hal ... jedna trójkolorowa pasja ...

Awatar użytkownika
hellraiser
Junior
Posty: 2479
Rejestracja: 17 listopada 2004, 12:04

Postautor: hellraiser » 24 lipca 2007, 14:33

Dla mnie nr 1 to Anna Barańska....Postawa 1000lecia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ałgaja
Administrator
Posty: 4344
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Ałgaja » 27 sierpnia 2007, 09:31

No i tak...Marta miała wrócić wcześniej z usa, ale podobno z powodu dalszych problemów ze zdrowiem Temeki siedziała w wnba do 20 sierpnia. Wg. tego co pisała Marca Marta z powodu kontuzji kostki nie jest obecnie w kadrze na ME, której skład wygląda tak http://www.feb.es/DesktopDefault.aspx?t ... emID=14686
ale (powołując się nadal ma Marce) być może do kadry jeszcze przed ME dołączy, bo to jakby nie patrzeć bardzo ważna zawodniczka w reprezentacji.

Niemniej jakby Marta na ME nie pojechała to proponuje przyjąć za pewnik teorie, iż zrobiła do specjalnie by lepiej przygotować się do sezonu w Polsce :wink:
"Powiem Ci, to zapomnisz. Pokażę- zapamiętasz. Zainteresuję cię- wtedy zrozumiesz."


Wróć do „Rozgrywki w Europie/ME”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości