Kadra U-18!

Newsy dotyczące rozgrywek młodzieżowych

Moderator: Moderatorzy

gorzow

Re: Kadra U-18!

Postautor: gorzow » 26 maja 2012, 05:58

Aleksandra Wajler była powołana w poprzednim roku do szerokiej kadry U16 więc wcześniej na pewno była znana szkoleniowcom i nie jest im obca:)

Gość

Re: Kadra U-18!

Postautor: Gość » 01 czerwca 2012, 11:13

gdzie jest lista powołanych zawodniczek?

Gość

Re: Kadra U-18!

Postautor: Gość » 01 czerwca 2012, 13:02

Listy oficjalnej chyba nie ma..
Z tego co mi wiaodmo:
Owczarzak
Woźniak
Marciniak
Telenga
Wojdalska
Adamowicz
Puss
Kiejdrowska
Jakubiuk
K. Jaworska
Plus wszystkie zawodniczki z Łomianek.

kibic!azs

Re: Kadra U-18!

Postautor: kibic!azs » 03 czerwca 2012, 19:29

Oficjalny skład U18 na kadrę w Łomiankach :
Adamowicz Julia (AZS Inea Poznań)
Blicharz Marlena (UKS Bryza Kolbudy/SMS PZKosz)
Jakubiuk Anna (VBW GTK Gdynia)
Jaworska Katarzyna (AZS PWSZ Gorzów Wlkp.)
Marciniak Daria (AZS Inea Poznań)
Miłoszewska Dominika (SKS 12 Warszawa/SMS PZKosz)
Naczk Monika (UKS Bryza Kolbudy/SMS PZKosz)
Owczarzak Dominika (MUKS Poznań)
Puss Karolina (CCC Polkowice)
Skrzecz Monika (SKS 12 Warszawa/SMS PZKosz)
Stankiewicz Angelika (UKS Jagiellonka Warszawa/SMS PZKosz)
Szajtauer Magdalena (AZS PWSZ Gorzów Wlkp.)
Telenga Weronika (AZS Inea Poznań)
Wajler Aleksandra (UKS Bryza Kolbudy/SMS PZKosz)
Wojdalska Magdalena (MKS Kusy Szczecin)
Woźniak Kinga (AZS Inea Poznań)

Ciekawa lista...tylko szkoda,że brakuje kilku wartościowych zawodniczek takich jak:
Światowska,Drop,Hołtyn,Kiejdrowska,Poboży,Zuchora
Gdyby ktoś obserwował cały sezon i przebieg całych mistrzostw od ćwierćfinałów do samych finałów to może wybór zawodniczek byłby całkowicie trafny. Czy głównym celem kadry U-18 jest utrzymanie się w dywizji A, a nie granie o wyższe trofea ? Nazwiska same nie grają...

AZS!

kibickadra

Re: Kadra U-18!

Postautor: kibickadra » 04 czerwca 2012, 15:10

więc jaki Twoim zdaniem powinien być skład? a wydaje mi się, że Poboży ma w tym roku swoją kadre...

smiechy

Re: Kadra U-18!

Postautor: smiechy » 04 czerwca 2012, 16:29

jakby w kadrze mogloby byc z 20 osob, to napewno wszystkie zdolne zawodniczki pojawilyby sie na zgrupowaniu. niestety liczba ich jest okreslona i trenerzy musieli dokonac wyboru, oby slusznego.
normalne jest ze nigdy wszyscy nie beda zadowoleni

Gość

Re: Kadra U-18!

Postautor: Gość » 05 czerwca 2012, 06:34

Co do Poboży To nie może być w kadrze u 18 Gdyż Ma swoja u 16. Chodz z tego co wiem była brana pod uwage Trenera :) a Ona dopiero rocznik 96 Talent :)

Gość

Re: Kadra U-18!

Postautor: Gość » 05 czerwca 2012, 10:09

no kadra spoko ,spoko dywizja B .
Wajler to sie nagrała sporo w tym sezonie,zasługuje na miejsce w kadrze w 100%no ale jest z SMS kompromitacja!!!

Pyra

Re: Kadra U-18!

Postautor: Pyra » 05 czerwca 2012, 11:01

Kto ustala kadrę: trener kadry czy ...... ?
Czy tak samo będzie w U-16 i U-20?
Gdzie były zawodniczki SMS podczas MP juniorek?

koszulka4

Re: Kadra U-18!

Postautor: koszulka4 » 05 czerwca 2012, 12:04

Ludzie wasze żale nie obchodzą trenerów kadry i nie ma to żadnego wpływu na ich decyzje. Wierzę w tą drużynę, bo wiele dziewczyn w zeszłym roku było na ME w Rumunii i zajęły 6 miejsce!! Trenerzy wiedzą co robią i trzeba im zaufać. Śmieszą mnie te wpisy typu 'SMS kompromitacja!!!'. Żadna dziewczyna nie grała na finałach, ale to nie świadczy o ich umiejętnościach, a ich drużynach, bo w pojedynkę ciężko grać! Może do kadry kogoś z Białegostoku albo Olsztyna?? Z całym szacunkiem... Wszyscy tak krytykują ten sms, a jak dziewczyny szukają klubów po szkole to jakoś większych problemów nie mają...
Powodzenia dziewczyny! Trzymam za Was kciuki! :)

Gość

Re: Kadra U-18!

Postautor: Gość » 05 czerwca 2012, 12:30

rzeczywiście w pojedynkę trudno:D:D:D
Kolbudy,SKS 12 !!! nigdzie nie zaistniały.Problemem jest stworzyć właśnie zespół i na ME tez jest potrzebny zespół a nie indywidualności z SMSu.A co chcesz od Olsztyna właśnie one są zespołem i dużo osiągają,widziałem je na MP-piccobello1 i chyba o to chodzi Podobnie jak Inea czy Gdynia a nie np.przereklamowane Polkowice majace niby tyle gwiazd.

kibic1111

Re: Kadra U-18!

Postautor: kibic1111 » 05 czerwca 2012, 13:24

to cały Olsztyn niech jedzie na Mistrzostwa Europy!!!! :) Nie wiesz jaka atmosfera panuje w kadrze więc nie krytykuj od razu, że nie są drużyną... W zeszłym roku było dużo osób z różnych klubów i jakoś dziewczyny super zagrały! No właśnie kto grał w sks12 i kolbudach oprócz dziewczyn z smsu?

gorzow

Re: Kadra U-18!

Postautor: gorzow » 06 czerwca 2012, 12:44

Pochwały dla KKS-u że jako zespół zaprezentowały się dobrze i sama gra w finale zasługuje na uznanie.Jednak wg.mnie z drużyny wybijała się często tylko Natalia Żukowska,miewała jednak różne występy i niekoniecznie będzie brana teraz pod uwagę chociaż do szerokiej kadry.Ale to powinno motywować tylko do cięższej pracy a nie zniechęcać bo "i tak wezmą kogoś z smsu"...rozczarowane po finałach były Polkowice- ten zespół pewnie stać na więcej ale obiektywnie patrząc do kadry nadałaby się Puss i może ktoś jeszcze ale niewiele dziewczyn.Podobnie Białystok: Karolina Sulima miała bardzo dobre występy,i moim zdaniem jak nie teraz w przyszłości przyda się kadrze bądź będzie barana pod uwagę.Przewidywana kadra U18 na Łomianki nie jest zła zresztą liczy się koncepcja trenera i na niego spada duża odpowiedzialność.Myślę jednak,że żadna z dziewczyn nie może być rozczarowana brakiem powołania do kadry.Zawsze można się do czegoś doczepić,ale podsumujmy dokonania szerzej może po ME?

GTK!

Re: Kadra U-18!

Postautor: GTK! » 11 czerwca 2012, 19:09

Zgadzam się w 100 % z wcześniejszymi opiniami...

Kto to jest Aleksandra Wajler? Ta dziewczynka posiada marne statystyki i jako zawodniczka o wzroście 185, jak na swoje warunki kompletnie nie robi żadnych zbiórek ani w ataku, ani w obronie, co jest zauważalne po statystykach z tego sezonu, jeśli chodzi o pkt tej zawodniczki również nie są one zachwycające ( średnia 3 pkt )? To chyba jakiś żart, że taka zawodniczka znajduje się w kadrze..
Kolejną zawodniczką, która jest bardzo wielkim zaskoczeniem w tej kadrze jest Magdalena Szajtauer? Dziewczyna robiąca zbiórki, natomiast na mistrzostwach nie było widać żadnych korzyści pkt z jej strony...
Co do Ani Jakubiuk z Gdyni trzeba przyznać, że zawodniczka ma nosa do zbiórek, lecz nie wiem jak trenerzy ustalą jej pozycje, gdyż w Gdyni gra na 4, a w kadrze jest troszkę za niska na tą pozycje, a jako 3 nie bardzo chyba by się odnalazła, mimo to uważam że ta zawodniczka jest utalentowana...
Co do Kingi Woźniak, Dari Marciniak oraz Magdy Wojdalskiej uważam że ich wybór do kadry jest bardzo trafny, te zawodniczki przez całe mistrzostwa (nie chodzi o same finały, gdyż Magdalena W. niestety nie zaszła tak daleko ze swoim zespołem) pokazywały się z dobrej strony i miło było oglądać je w grze ...
Dominika Owczarzak zawodniczka bardzo utalentowana, przyszłość ekstraklasy, natomiast zabrakło mi czegoś w jej wykonaniu na meczach finałowych może jest to wina przetrenowania i ciężkiego sezonu, mam nadzieje, że na mistrzostwach pokaże się z jak najlepszej strony do czego nas przyzwyczaiła ..
Kolejna zawodniczka Karolina Puss również utalentowana młoda dziewczyna, która się nie poddaje i walczy do końca, natomiast widać u niej czasem za mocną chęć zwycięstwa, co ujawnia się brakiem zespołowości w jej wykonaniu ,co było widoczne na MP. Meczu nie wygrywają jednostki, tylko cały zespół.
Ciekawe jak będzie wygladać gra Moniki Skrzecz po kontuzji stawu skokowego, czy ta zawodniczka jest już w pełni gotowa do gry? Jeszcze ciekawi mnie jedna rzecz, dlaczego tyle dziewczyn z SMS znajduje się w kadrze U18. Co o tym myślicie?

Pyra

Re: Kadra U-18!

Postautor: Pyra » 11 czerwca 2012, 20:13

Zaufajmy trenerowi Ziemińskiemu. Ktoś się podszywa pod kogoś z Gdyni (GTK) - jaki ma w tym interes?
Powodzenia dziewczyny na zgrupowaniu w Łomiankach! K Puss - samolubna - bzdura!


Wróć do „Koszykówka młodzieżowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości