MP juniorek 2012

Newsy dotyczące rozgrywek młodzieżowych

Moderator: Moderatorzy

Gość

Re: MP juniorek 2012

Postautor: Gość » 15 maja 2012, 21:49

również zawodniczki pokazały kulturę i klasę. Odwrócenie się podczas rozdania medali i podziękowanie kibicom i przeciwniczkom to był wyśmienity gest, jak również zaproszenie pozostały drużyn do wspólnego tańca czy wydawanie okrzyków na cześć każdego zespołu. Brawo.

fan kosza

Re: MP juniorek 2012

Postautor: fan kosza » 10 kwietnia 2013, 12:27

A coś w Poznaniu zapomnieli o MP juniorek 2013.
Żadnego zainteresowania - czyżby dlatego, że żadna poznańska drużyna nie weszła do finału. Myślę, że i tak będą interesujące. Jak myślicie - wygra Żyrardów jak 2 lata temu? Ma wiele zawodniczek SMS-u.

obserwatorka-gorzów

Re: MP juniorek 2012

Postautor: obserwatorka-gorzów » 12 kwietnia 2013, 09:22

Ja uważam że nie można wskazać faworyta- ktoś mi wyjaśni czemu gra Wisła Kraków zamiast Stalowej Woli (wycofała się ta druga drużyna ) ? Wg. mnie rywalizacja może być zacięta ale trudno coś mówić o szansach na podstawie półfinałów.Obserwowałam III gr. 1/2 w gorzowie i mecze były mało zacięte, tylko Gorzów-Gdynia 58:55 dobry mecz, dobry poziom+ dobre sędziowanie i prawie pełna hala na Chopina to robiło wrażenie.W ostatnim dniu mecz o wszystko Ostrołęka-Gdynia był bardzo kiepski, wyglądało to czasem tak jakby koszykarki z Ostrołęka grały "za karę" a przypomnę, że stawką tego meczu był awans do Finałów MP.Wyróżniające się zawodniczki to Ala Witkowska(równa gra),Magda Szajtauer (4x double double ale trzeba wziąć pod uwagę poziom tych drużyn na 1/2) do tego Dominika Duraj(równa gra),Agata Stępień (dobrze za 3 i bardzo mądra gra ) i Jowita Ossowska (silna pod koszem). Ja liczę na dobre widowisko w finale , niech wygra lepszy.Jak dla mnie "mocne" będą : Gdynia.Gorzów,Wołomin,Żyrardów i Bydgoszcz ale nie lekceważyłabym WKK Wrocław.Mniej szans daję Wiśle Kraków i Widzewowi Łódź ale zobaczymy.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Czukers
Nowy na forum
Posty: 47
Rejestracja: 13 lutego 2007, 17:11
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: MP juniorek 2012

Postautor: Czukers » 12 kwietnia 2013, 16:47

Wisła wygrała ze Stalową Wolą małymi punktami. Bardzo ciekawa sytuacja była w tej grupie, bo trzeba było ułożyć małą tabelę dla trzech drużyn. Z niej wynikało, że WKK Wrocław ma bilans małych punktów +1, Wisła 0, Stal -1. Więc jeden kosz w meczach między tymi drużynami mógł decydować o tym czy ktoś zajmie pierwsze miejsce w grupie czy odpadnie z rywalizacji :) Finały zapowiadają się bardzo interesująco!


Wróć do „Koszykówka młodzieżowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości