JUNIORKI STARSZE 2012/2013
: 09 stycznia 2013, 18:39
Wydział Gier i Dyscypliny PZKosz informuje, że zgodnie z ustaleniami zawartymi w komunikacie WGiD Nr 72/2012 oraz Nr 1/2013 dotyczącymi MISTRZOSTW POLSKI U-20K (JUNIOREK STARSZYCH) po rozpatrzeniu aplikacji złożonych przez poszczególne kluby przyznane zostało prawo organizacji turniejów półfinałowych klubom: UKS GIMBASKET 15 Białystok, UKS BASKET 25 Bydgoszcz, ŁKS KK Łódź oraz MON-POL Płock.
GRUPA I – organizator: UKS GIMBASKET 15 Białystok
18.01.2013
SKF BASKET JURA Zabierzów - KKS Olsztyn
UKS GIMBASKET 15 Białystok - MKS MOS Katowice
19.01.2013
KKS Olsztyn - MKS MOS Katowice
UKS GIMBASKET 15 Białystok - SKF BASKET JURA Zabierzów
20.01.2013
MKS MOS Katowice - SKF BASKET JURA Zabierzów
UKS GIMBASKET 15 Białystok - KKS Olsztyn
Grupa II - organizator: UKS BASKET 25 Bydgoszcz
18.01.2013
UKS BASKET 25 Bydgoszcz - MKS Polkowice
19.01.2013
AZS INEA Poznań - MKS Polkowice
20.01.2013
AZS INEA Poznań - UKS BASKET 25 Bydgoszcz
Grupa III - organizator: ŁKS KK Łódź
18.01.2013
GTK Gdynia - SKK POLONIA Warszawa
ŁKS KK Łódź - AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
19.01.2013
AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia
ŁKS KK Łódź - SKK POLONIA Warszawa
20.01.2013
SKK POLONIA Warszawa - AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
ŁKS KK Łódź - GTK Gdynia
Grupa IV - organizator: KS MON-POL Płock
18.01.2013
KS MON-POL Płock - KS JAS-FBG Sosnowiec
19.01.2013
KS JAS-FBG Sosnowiec - UKS BASKET Aleksandrów Łódzki
20.01.2013
UKS BASKET Aleksandrów Łódzki - KS MON-POL Płock
W turnieju mogą brać udział zawodniczki urodzone w latach 1993 i 1994 (dopuszcza się udział czterech zawodniczek roczników 1995 - 1998).
Turniej finałowy rozegrany zostanie w dniach 30.01 – 3.02.2013. Awansują do niego po dwa zespoły z każdej grupy.
WGiD przypomina, że termin składania aplikacji o organizację turnieju finałowego upływa w dniu 23.01.2013, godz. 12.00.
http://pzkosz.pl/aktualnosci/znamy-gospodarzy-turniejow-polfinalowych-mp-u20-ko/
GRUPA I – organizator: UKS GIMBASKET 15 Białystok
18.01.2013
SKF BASKET JURA Zabierzów - KKS Olsztyn
UKS GIMBASKET 15 Białystok - MKS MOS Katowice
19.01.2013
KKS Olsztyn - MKS MOS Katowice
UKS GIMBASKET 15 Białystok - SKF BASKET JURA Zabierzów
20.01.2013
MKS MOS Katowice - SKF BASKET JURA Zabierzów
UKS GIMBASKET 15 Białystok - KKS Olsztyn
Grupa II - organizator: UKS BASKET 25 Bydgoszcz
18.01.2013
UKS BASKET 25 Bydgoszcz - MKS Polkowice
19.01.2013
AZS INEA Poznań - MKS Polkowice
20.01.2013
AZS INEA Poznań - UKS BASKET 25 Bydgoszcz
Grupa III - organizator: ŁKS KK Łódź
18.01.2013
GTK Gdynia - SKK POLONIA Warszawa
ŁKS KK Łódź - AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
19.01.2013
AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia
ŁKS KK Łódź - SKK POLONIA Warszawa
20.01.2013
SKK POLONIA Warszawa - AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
ŁKS KK Łódź - GTK Gdynia
Grupa IV - organizator: KS MON-POL Płock
18.01.2013
KS MON-POL Płock - KS JAS-FBG Sosnowiec
19.01.2013
KS JAS-FBG Sosnowiec - UKS BASKET Aleksandrów Łódzki
20.01.2013
UKS BASKET Aleksandrów Łódzki - KS MON-POL Płock
W turnieju mogą brać udział zawodniczki urodzone w latach 1993 i 1994 (dopuszcza się udział czterech zawodniczek roczników 1995 - 1998).
Turniej finałowy rozegrany zostanie w dniach 30.01 – 3.02.2013. Awansują do niego po dwa zespoły z każdej grupy.
WGiD przypomina, że termin składania aplikacji o organizację turnieju finałowego upływa w dniu 23.01.2013, godz. 12.00.
http://pzkosz.pl/aktualnosci/znamy-gospodarzy-turniejow-polfinalowych-mp-u20-ko/