kadra Polski kadetek 06/07

Newsy dotyczące rozgrywek młodzieżowych

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Wiktor
Amator
Posty: 151
Rejestracja: 22 kwietnia 2007, 18:41
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: Wiktor » 11 maja 2007, 12:15

"Prowadzone przez Wojciecha Krajewskiego poznanianki obroniły złote medale wywalczone przed rokiem. Najlepszą zawodniczką (MVP) finału została wybrana Magdalena Idziorek. Aż sześć koszykarek MUKS-u zostało powołanych do reprezentacji Polski w tej kategorii wiekowej." Wie ktoś moze które zawodniczki??

Źródło: epoznan.pl

Gość

Postautor: Gość » 11 maja 2007, 13:05

Magdalena Idziorek(numer 8)92r.
Marta MIstygacz(12)
Iwona Szarzyńska(13)
Katarzyna Bednarczyk(16)
Karolina Wojcieszak(17)
i Dorota Mistygacz jako pierwsza rezerwowa(9)92r.

Gość

Postautor: Gość » 11 maja 2007, 19:46

Anonymous pisze:Widzisz dziwne jest to ze Wolomin wczesniejsze mecze z MUKSem 92 i ŁKSem przegrywal a teraz nagle robi z nimi co chce...dlaczego? bo mecze rozegrane zostaly w Wolominie. Moim zdaniem Wolomin to dobra druzyna, ale nie na tyle by siegnac po najwyzsze trofeum. Z tego co wiem to zawodniczki potrafia tylko kryc strefa ,a na tym poziomie kazda druzyna powinna umiec kryc swego, bo inaczej dlugo nie wytrzyma i bedzie trzeba zmieniac panny bo sie zmecza, a dlugiej lawki to one tez tam nie maja raczej. Nie wiem moze sie myle, wszystko sie okaze w Glucholazach.

to może nazwiesz dziwnym też fakt że Wołominianki wygrały z Wisłą w Krakowie i z ŁKSem i Polkowicami w Głuchołazach?? i na MP pokazały wysoki poziom gry, mecze były bardzo wyrównane zabrakło tylko szczęścia.. nawet 7 miejsce to ogromny sukces zwłaszcza ze prawie wszystkie sa z 92!! a i z tego co widziałam swego też potrafią kryć i to całkiem skutecznie :wink:

Gość

Postautor: Gość » 11 maja 2007, 22:55

Gość pisze:
Anonymous pisze:Widzisz dziwne jest to ze Wolomin wczesniejsze mecze z MUKSem 92 i ŁKSem przegrywal a teraz nagle robi z nimi co chce...dlaczego? bo mecze rozegrane zostaly w Wolominie. Moim zdaniem Wolomin to dobra druzyna, ale nie na tyle by siegnac po najwyzsze trofeum. Z tego co wiem to zawodniczki potrafia tylko kryc strefa ,a na tym poziomie kazda druzyna powinna umiec kryc swego, bo inaczej dlugo nie wytrzyma i bedzie trzeba zmieniac panny bo sie zmecza, a dlugiej lawki to one tez tam nie maja raczej. Nie wiem moze sie myle, wszystko sie okaze w Glucholazach.

to może nazwiesz dziwnym też fakt że Wołominianki wygrały z Wisłą w Krakowie i z ŁKSem i Polkowicami w Głuchołazach?? i na MP pokazały wysoki poziom gry, mecze były bardzo wyrównane zabrakło tylko szczęścia.. nawet 7 miejsce to ogromny sukces zwłaszcza ze prawie wszystkie sa z 92!! a i z tego co widziałam swego też potrafią kryć i to całkiem skutecznie :wink:

Napiszmy wyraźnie-wygrały z Polkowicami, które odpuściły mecz, wystarczy sprawdzić statystyki.

Awatar użytkownika
niesmiertelna
Nowy na forum
Posty: 68
Rejestracja: 18 marca 2007, 09:48

Postautor: niesmiertelna » 12 maja 2007, 07:42

No nie wiem czy Polkowice odpuscily ten mecz. Do polowy praktycznie gral pierwszy sklad z Orzelka , a i tak duzo przegrywal. Dopiero pozniej trener zmienil dziewczyny, gdy juz wiedzial ze i tak nie wygra. A pozatym z Wolomina na parkiet nie weszla najlepsza zawodniczka Monika Banasik, i caly mecz graly dziewczyny z lawy. wiem bo widzialam.
..tego nie mozna zrozumiec, jak sie tym nie zyje..

Gość

Postautor: Gość » 12 maja 2007, 12:35

no właśnie.. więc błagam odpuść sobie komentarze typu : wygrały dzięki sędziom, bo Wołomin to naprawde dobry zespół i jest w stanie wygrywać z dziewczynami nawet o rok starszymi co wielokrotnie pokazał.. trzymam kciuki za dziewczyny za rok! :wink: :wink:

Gość

Postautor: Gość » 13 maja 2007, 11:04

sory ale to forum jest o kadrze a nie o tym co wolomin potrafi a czego nie...i co z tego ze sa o rok mlodsze tu wiek nie ma znaczenia pzreciez moga tak samo dlugo trenowac jak dziewczyny o rok starsze!

Gość

Postautor: Gość » 13 maja 2007, 16:06

no właśnie więc skończmy już temat Wołomina i rzekomego przekupywania przez nich sędziów bo to już jest żałosne..

Gość

Postautor: Gość » 13 maja 2007, 19:18

no wlasnie

Gość

Postautor: Gość » 15 maja 2007, 21:46

mam pytanie do osób, które były na MP, jakie zawodniczki wyróżiały sie na tych zawodach, nie chodzi mi o te słynne kadrowiczki, tylko o te dziewczyny, ktore moga cos osiagnac(albo juz osiagnely) w sporcie.... prosil bym o opis zawodniczek z kazdej druzyny(chyba ze w jakiejs nie bylo takiej)...

Gość

Postautor: Gość » 16 maja 2007, 07:02

Dosyć śmieszny i dziwny post. Wydaje mi się ,że nie chodzi Ci o zawodniczki, tylko o jątrzenie wokół kadry. Fajnie brzmi zdanie " nie chodzi mi o te słynne kadrowiczki, tylko o te dziewczyny, ktore moga cos osiagnac(albo juz osiagnely) w sporcie". Na tych meczach, które oglądałem wyrózniały się dziewczyny, które są lub były próbowane w kadrze. Może wyjaśnisz o co Ci chodzi.

Gość

Postautor: Gość » 16 maja 2007, 13:23

w każdej drużynie są wyróżniające się zawodniczki. Nie tylko w tych co były na finałach. Dobre zawodniczki są też w zespołach, które niestety nie dostały się do finałó z takich czy innych względów

Gość

Kadra kadetek

Postautor: Gość » 17 maja 2007, 08:14

Czym się emocjunojecie.Te powołania do kadry to pic.Po prostu w kadrze
grają dziewczynu które mają poparcie.Robi si e konsultacje kandydatek i
stawia si e przed nimi warunki np.będziesz grała w SMS to będziesz w kadrze itp.

Gość

Postautor: Gość » 17 maja 2007, 16:29

Dokladnie cale te wybory do kadry to pic poniewaz jest wiele innych dobrych zawodniczek ktore sie nie dostaja!!!!!!

Gość

Postautor: Gość » 28 maja 2007, 21:47

czy wie ktos kiedy i gdzie jest nastepna kadra.?P i kto jedzie;>:P


Wróć do „Koszykówka młodzieżowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości