najlepszy trener!

Newsy dotyczące rozgrywek młodzieżowych

Moderator: Moderatorzy

Baskecianka 67

Re: najlepszy trener!

Postautor: Baskecianka 67 » 15 czerwca 2010, 22:12

Trudno wskazać jednego dobrego trenera.Uważam,że dobry trener, to ten który dąży do tego aby jego zawodniczki trafiły do zespołów pierwszo i ekstra ligowych. Nic współnego z mianem DOBRY TRENER nie ma ten ktory chce szybko zdobyć sukces.Zawodniczki pograją 2-3 lata i z powodu kontuzji kończą karierę.W moim klubie jest dwóch trenerów,jeden małymi krokami dąży do celu-PAWEŁ KULPEKSZA,drugi to już znana postać, KRZYSZTOF KUZIMSKI która zapomniała (jakieś 3 lata temu),że praca z żeńską koszykówką wymaga taktu ze strony trenera,mam na myśli zespoly juniorek.Podejście trenera widać po ilości zawodniczek w SMS,ktore grają po ukończeniu 2-3 klasy.Zaangażowania ze strony zawodniczek nie ma żadnego(przyklad rezygnacja z udzialu w turnieju strefowym,Wazniejsza była studniówka)Jeżeli trenerowi zależy i zespolowi na współpracy to trenujemy nie dla zabawy .Uwazam,że nie kazdy trener powinien pracować z zespołami powyżej kadetki - bo po prostu się do tego nie nadaje!!!Tak to właśnie przedstawia się w naszym klubie.Z tąd niechęć do kontynuowania nauki w ŚMIESZNYM SMS BYDGOSZCZ z uwagi na trenera K.K.Pozdrawiam wszystkie koszykarki z klubu MKS BASKET 67 Bydgoszcz

Gość

Re: najlepszy trener!

Postautor: Gość » 15 czerwca 2010, 23:17

[quote="...;)"]Równiez mi się wydaje ,że NAJLEPSZYM TRENEREM jest p.Musijowski. Widziałam juz tego pana kilka razy na turniejach naprawdę w porządku człowiek (zawsze usmiechniety, zartuje itd i ma o ile dobrze zauważyłam bardzo dobry kontakt ze swoimi zawodniczkami...)
A i zna świetne kawały-sama płakałam ze smiechu choc nie przepadam;)[/quote]

ten wpis to jakis zart, skoro najlepszego trenera ma cechowac usmiech i poczucie humoru... idąc tropem tego wpisu, ja mianowalbym najlepszym trenerem innego goscia, o ktorym wiem, ze mial wiecej niz bardzo dobre kontakty ze swoimi podopiecznymi ;)

Naturally

Re: najlepszy trener!

Postautor: Naturally » 18 czerwca 2010, 18:06

Zdecydowanie Rusin! Jest młody i już osiągnął tak wiele, potrafi wyciągnąć z zawodniczek ich atuty.
Podziwiam go za zaangażowanie do basketu, którym mógłby obdarować niejednego trenera.

kkkk

Re:

Postautor: kkkk » 19 czerwca 2010, 18:01

[quote="Gość"]Rusin nikogo nie nauczył dwutaktu.[/quote]
człowieku albo jestes cholernie zazdrosy o to, że trener Rusin jest jedym z niewielu osób które się po prostu urodziły z koszykówką we krwi albo nie masz pojęcia na czym ona polega..

Gość

Re: najlepszy trener!

Postautor: Gość » 19 czerwca 2010, 19:18

przeczytane ze strony www.muxpoznan.pl
TRENERSKA KLASA
"Obserwując zmagania koszykarek na mistrzostwach Polski w Koszykówce Kobiet U_18 w Poznaniu, nasunęła mi się refleksja, że w naszej polskiej koszykówce ciągle działają nieformalne układy i układziki.W każdej dziedzinie sportu osoba trenera jest najważniejszym elementem systemu szkolenia, bez klasy trenerskiej niczego się nie osiągnie. Dziś dowodem na to jest postać trenera piłki nożnej José Mourinho a w naszej polskiej koszykówce młodzieżowej pani Iwony Jabłońskiej. Prowadzony przez nią MUKS gra inną koszykówkę - to zupełnie inny świat. Zawodniczki Pani Trener grają europejski basket porównywalny do Hiszpanek czy Francuzek. Stąd moje rozgoryczenie, że Trener Jabłońska żadnej reprezentacji kraju. Jest to niewątpliwie większa strata dla polskiej koszykówki niż dla Pani Trener. Iwona Jabłońska ma swoje zespoły w MUKS-ie, w pracy z nimi zapewne znajdzie dostatecznie wiele satysfakcji."

w końcu każdy widzi, że złodziejstwo nie popłaca! Ostatnio znów wydzwania po zawodniczkach w całym kraju. Zajmi się kobieto szkoleniem swoich wychowanek, a nie wydzwanianiem po zawodniczkach i jej rodzicach. BRAWO PZKOSZ!!!!!! jak piszecie Jabole komunikat do prasy to na trzeźwo, bo tych ochłapów to zrozumieć nie można. Jak chcecie wychowywać dzieci jak po polsku 3 zdań nie umiecie napisac!

Gość

Re: najlepszy trener!

Postautor: Gość » 20 czerwca 2010, 16:44

[quote="Gość"]przeczytane ze strony http://www.muxpoznan.pl
TRENERSKA KLASA
"Obserwując zmagania koszykarek na mistrzostwach Polski w Koszykówce Kobiet U_18 w Poznaniu, nasunęła mi się refleksja, że w naszej polskiej koszykówce ciągle działają nieformalne układy i układziki.W każdej dziedzinie sportu osoba trenera jest najważniejszym elementem systemu szkolenia, bez klasy trenerskiej niczego się nie osiągnie. Dziś dowodem na to jest postać trenera piłki nożnej José Mourinho a w naszej polskiej koszykówce młodzieżowej pani Iwony Jabłońskiej. Prowadzony przez nią MUKS gra inną koszykówkę - to zupełnie inny świat. Zawodniczki Pani Trener grają europejski basket porównywalny do Hiszpanek czy Francuzek. Stąd moje rozgoryczenie, że Trener Jabłońska żadnej reprezentacji kraju. Jest to niewątpliwie większa strata dla polskiej koszykówki niż dla Pani Trener. Iwona Jabłońska ma swoje zespoły w MUKS-ie, w pracy z nimi zapewne znajdzie dostatecznie wiele satysfakcji."

w końcu każdy widzi, że złodziejstwo nie popłaca! Ostatnio znów wydzwania po zawodniczkach w całym kraju. Zajmi się kobieto szkoleniem swoich wychowanek, a nie wydzwanianiem po zawodniczkach i jej rodzicach. BRAWO PZKOSZ!!!!!! jak piszecie Jabole komunikat do prasy to na trzeźwo, bo tych ochłapów to zrozumieć nie można. Jak chcecie wychowywać dzieci jak po polsku 3 zdań nie umiecie napisac![/quote]
Za to Twoja wypowiedź to perełka.

Dżi ej el ej
Młodzik
Posty: 560
Rejestracja: 01 stycznia 2010, 17:27

Re: najlepszy trener!

Postautor: Dżi ej el ej » 20 czerwca 2010, 18:25

Piotr Kulpeksza z Bydgoszczy jest bardzo dobrym trenerem

Gość

Re: najlepszy trener!

Postautor: Gość » 22 czerwca 2010, 13:46

Danuta Łabędzka też. W końcu zdobyła złoty medal.

gościu

Re: najlepszy trener!

Postautor: gościu » 28 czerwca 2010, 11:37

Moim zdaniem Jarosław Pasieczny. A co do finałów można powiedzieć także o Radosławie Szwaji -wkońcu srebro.


Wróć do „Koszykówka młodzieżowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości