JUniorki

Newsy dotyczące rozgrywek młodzieżowych

Moderator: Moderatorzy

PynQ
Nowy na forum
Posty: 51
Rejestracja: 26 grudnia 2006, 13:46
Lokalizacja: Gorzów
Kontaktowanie:

Postautor: PynQ » 23 stycznia 2007, 16:00

Aga przyszła do nas i dobrze. gra w juniorkach, juniorkach starszych i w ekstraklasie. gra i w jr jest jedną z podstawowych zawodniczek :wink: niech się dziwczyna rozwija, wyjdzie jej to na dobre

Liquidor
Młodzik
Posty: 958
Rejestracja: 04 maja 2005, 01:59
Lokalizacja: Wisła Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: Liquidor » 28 stycznia 2007, 23:06

Wisła - Korona 69-64
TO MY KINOLE PAPIESKIEGO MIASTA

Awatar użytkownika
Kiero
Nowy na forum
Posty: 71
Rejestracja: 12 maja 2006, 14:08
Lokalizacja: Wiślacki Gród
Kontaktowanie:

Postautor: Kiero » 29 stycznia 2007, 14:06

Wisła - Korona II 68:64 ;))

Eva#14
Nowy na forum
Posty: 95
Rejestracja: 28 marca 2006, 12:01

Postautor: Eva#14 » 29 stycznia 2007, 21:44

Górnik - Korona I 46:77 (14:16, 7:27, 6:21, 19:13)

Tabela po I rundzie wygląda nastepująco : :wink:

Drużyna M Z P Pkt Zd.-St.
1. KS Korona I Kraków 5 5 0 10 403-257
2. TS Wisła Kraków 5 3 2 8 361-308
3. KS Korona II Kraków 5 3 2 8 334-308
4. KS Górnik Wieliczka 5 2 3 7 302-316
5. Gracz Starachowice 5 2 3 7 316-332
6. MKS PM Tarnów 5 0 5 5 248-443
Życie daje, życie odbiera znasz ten schemat... Masz coś z życia?? TO DOCENIAJ !!

Awatar użytkownika
Kiero
Nowy na forum
Posty: 71
Rejestracja: 12 maja 2006, 14:08
Lokalizacja: Wiślacki Gród
Kontaktowanie:

Postautor: Kiero » 05 lutego 2007, 19:19

TS Wisłą Kraków-UMKS Gracz Starachowice 101:71 (24:14, 29:13, 28:25, 20:19)

Gość

Re: mysle ze wisla moze byc czarnym koniem w juniorkach

Postautor: Gość » 12 lutego 2007, 00:02

kibic koszykówki pisze:Uwazam ze Wisełka moze bardzo duzo namieszac w juniorkach /mimo ze bedzie grała składem "kadetkowym" / Ma kilka juniorek i do kompletu bardzo dobre kadetki które moga byc nieobliczalne .Dlatego nie lekcewazylbym tej młodej drużyny i dziwie sie że nikt nie wymienia Wisły w gronie druzyn które moga odegrac ogromna role w rozgrywkach.
pozdrawiam

\To się nie dziw :lol: Wisła nie ma najmniejszych szans na wejście do pierwszej piątki Mistrzostw. W niej będą: MUKS Poznań, Pabianice, SKS 12 W-wa, Gorzów i Korona. Poza tym w finale widzę jeszcze - MOS Wrocław, Bytom i Gdynię lub Pruszków. I myślę, że tak będzie :D

Liquidor
Młodzik
Posty: 958
Rejestracja: 04 maja 2005, 01:59
Lokalizacja: Wisła Kraków
Kontaktowanie:

Re: mysle ze wisla moze byc czarnym koniem w juniorkach

Postautor: Liquidor » 12 lutego 2007, 00:23

Anonymous pisze:
kibic koszykówki pisze:Uwazam ze Wisełka moze bardzo duzo namieszac w juniorkach /mimo ze bedzie grała składem "kadetkowym" / Ma kilka juniorek i do kompletu bardzo dobre kadetki które moga byc nieobliczalne .Dlatego nie lekcewazylbym tej młodej drużyny i dziwie sie że nikt nie wymienia Wisły w gronie druzyn które moga odegrac ogromna role w rozgrywkach.
pozdrawiam

\To się nie dziw :lol: Wisła nie ma najmniejszych szans na wejście do pierwszej piątki Mistrzostw. W niej będą: MUKS Poznań, Pabianice, SKS 12 W-wa, Gorzów i Korona.


o żesz kur.....cze. :shock: NOSTRADAMUS jak się patrzy 8) z taką bajerą nic tylko załamać łapska że sts nie przyjmuje zakładów na koszykówke kobiet...













:shock: :lol: :shock: :lol:
TO MY KINOLE PAPIESKIEGO MIASTA

Awatar użytkownika
cesare
Żak
Posty: 382
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 02:37

Postautor: cesare » 12 lutego 2007, 00:50

sts nie ale betandwin tak 8) :lol:
Gorzów To jest Potęga !
Gorzów Najlepszy Jest !
Gorzów Trzeba Szanować!
Gorzów Nasz AZS i ZKS! :D:)

Gość

Re: mysle ze wisla moze byc czarnym koniem w juniorkach

Postautor: Gość » 12 lutego 2007, 16:31

Liquidor pisze:
Anonymous pisze:
kibic koszykówki pisze:Uwazam ze Wisełka moze bardzo duzo namieszac w juniorkach /mimo ze bedzie grała składem "kadetkowym" / Ma kilka juniorek i do kompletu bardzo dobre kadetki które moga byc nieobliczalne .Dlatego nie lekcewazylbym tej młodej drużyny i dziwie sie że nikt nie wymienia Wisły w gronie druzyn które moga odegrac ogromna role w rozgrywkach.
pozdrawiam

\To się nie dziw :lol: Wisła nie ma najmniejszych szans na wejście do pierwszej piątki Mistrzostw. W niej będą: MUKS Poznań, Pabianice, SKS 12 W-wa, Gorzów i Korona.


o żesz kur.....cze. :shock: NOSTRADAMUS jak się patrzy 8) z taką bajerą nic tylko załamać łapska że sts nie przyjmuje zakładów na koszykówke kobiet...
Jakbyś się troszeczkę znał na baskecie to byś mi przyznał rację :lol: Jeżeli się pomylę to może z jednym zespołem - zobaczysz. I szkoda, że sts nie ma takich zakładów, bo bym dużo postawił :D :D :D













:shock: :lol: :shock: :lol:

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 12 lutego 2007, 17:54

:) Śmieszy mnie obstawianie CZEGOKOLWIEK przed faktem w przypadku koszykówki młodzieżowej. Nie raz, nie dwa zdarzało się, że ten czy drugi już widział swój zespół na podium (niektórzy na najwyższym... wiadomix ;) ), a potem taki dream-team kończył bez medalu lub choćby i nawet awansu do finału. Możemy się więc drogi gościu założyć o jakieś piwko, że nie trafisz więcej niż jednego uczestnika finałowej ósemki;) I tego zakładu w stsie by nie było... hehe... a gdyby nawet, to z kursem 1,01 ;) :))

Pozdrowionka!
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Gość

Postautor: Gość » 12 lutego 2007, 23:39

Seba pisze::) Śmieszy mnie obstawianie CZEGOKOLWIEK przed faktem w przypadku koszykówki młodzieżowej. Nie raz, nie dwa zdarzało się, że ten czy drugi już widział swój zespół na podium (niektórzy na najwyższym... wiadomix ;) ), a potem taki dream-team kończył bez medalu lub choćby i nawet awansu do finału. Możemy się więc drogi gościu założyć o jakieś piwko, że nie trafisz więcej niż jednego uczestnika finałowej ósemki;) I tego zakładu w stsie by nie było... hehe... a gdyby nawet, to z kursem 1,01 ;) :))

Pozdrowionka!

Mówisz, że nie trafię - przyjmuję zakład :D na 100 procent pięć zespołów będzie - oj Seba Seba, a uważałem Cię za większego fachowca. Dlaczego tak uważam - otóż żeby nie być gołosłownym - te pięć zespołów nie składa się z jednej czy dwóch gwiazdeczek i statystek, tak jak raczej większość pozostałych - wszystkie te teamy mają w miarę równą - mocną piątkę i naprawdę długą ławkę mogącą spokojnie tę piątkę zastąpić. Także nie ma ryzyka, że jakaś kontuzja czy nawet dwie makabrycznie osłabią te zespoły. Oczywiście mogą się pojawić inne problemy typu przemęczenie, czy złe przygotowanie szczytu formy, ale te zespoły mają taką siłę, że MOIM OCZYWIŚCIE zdaniem powinny sobie poradzić i do finału wejść. A piwko i tak mogę Ci postawić, bo jesteś pasjonatem basketu :lol: :D :lol: :D A sts - no cóż - szkoda, bo nie zarobię :lol: :wink:

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 13 lutego 2007, 07:53

Anonymous pisze: na 100 procent pięć zespołów będzie ...(...)


;) Mam tylko nadzieję, że nie masz dojścia do informacji innych niż wszyscy ;) ... i że jednak na 100% w tym sezonie nic nie zostało ustalane ;) :)

A co do reszty... poczekamy, zobaczymy... wypijemy ;)

Pozdrawiam.
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Marta

Koszykówka

Postautor: Marta » 15 lutego 2007, 13:57

Powiedzcie mi co trzeba zrobic żeby dostac się do klubu sportowego?Trenuje juz kosza 8 lat i chciałabym pograć w jakimś klubie...

Awatar użytkownika
mati
Kadet
Posty: 1704
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontaktowanie:

Re: Koszykówka

Postautor: mati » 15 lutego 2007, 13:59

Marta pisze:Powiedzcie mi co trzeba zrobic żeby dostac się do klubu sportowego?Trenuje juz kosza 8 lat i chciałabym pograć w jakimś klubie...

Zależy gdzie mieszkasz... podaj nazwę miasta może ktoś będzie Ci mógł dać namiary na jakiegoś klubowego trenera.

Marta

Postautor: Marta » 15 lutego 2007, 14:18

Najlepiej w Olsztynie.Znam tam pare klubów.Mam się zgłosić tam do trenera?Chodzi mi własnie tylko o to do kogo mam się zgłosić:]


Wróć do „Koszykówka młodzieżowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości