JUNIORKI STARSZE - PÓŁFINAŁY I FINAŁ

Newsy dotyczące rozgrywek młodzieżowych

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
niesmiertelna
Nowy na forum
Posty: 68
Rejestracja: 18 marca 2007, 09:48

Postautor: niesmiertelna » 06 kwietnia 2007, 16:28

Muks wymiata i taka jest prawda. PZDr. Marta, Szarzol, Idzior, Zyrafka :):):) <91>
..tego nie mozna zrozumiec, jak sie tym nie zyje..

karo

Postautor: karo » 06 kwietnia 2007, 17:54

chaciałabym zobaczyc jakies foty co nic nigdzie nie ma

Gość

Postautor: Gość » 06 kwietnia 2007, 18:05

Skobel jest wg mnie najlepsza zawodniczka tych mistrzostw, to jest az niewiarygodne, ze tak mloda jeszcze zawodniczka moze tak swietnie grac!! Uwazam, ze zdecydowanie to jej nalezal sie tytul MVP!! Brawo MUKS

Gość

Postautor: Gość » 06 kwietnia 2007, 19:18

E po co jej nagrody nie musi sie dowartosciowywac i tak wiadomo ze jest najlepsza :D

...
Nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: 05 kwietnia 2007, 16:21

Postautor: ... » 06 kwietnia 2007, 19:24

kogo jak kogo ale na MVP wybrali akurat naprawde najlepszą zawodniczkę!! Ania Pietrzak co tu dużo mówić najlepsza rozgrywająca w Polsce i nietylko w swojej kategorii wiekowej...to przez nią przechodziły wszystkie piłki, to ona sprzedawała najlepsze asysty i dyktowała tempo gry a dodatkowo jest jedną z najlepiej punktujących zawodniczek... a to z reguły nie idzie w parze z rozgrywaniem!! Trenerzy dobrze wiedzą , że taka rozgrywająca to skarb dla drużyny!! a to że Skobel została pominięta w jakiejkolwiek z nagród to już swoją drogą jakieś nieporozumienie;/

Marko
Amator
Posty: 101
Rejestracja: 07 stycznia 2006, 23:09
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Marko » 06 kwietnia 2007, 20:16

fotki są na stronie http://www.pzkosz.pl na stronie turnieju http://www.mpjs.pozkosz.com znajdziecie mp3 z wypowiedziami trenerów, co do nagród: MVP turnieju moim zdaniem absolutnie zasłużone wynik Polkowic to w głównej mierze zasługa Pietrzak była absolutnie najlepszą rozgrywającą turnieju i najrówniej grającą zawodniczką, najlepsze zawodniczki drużyn wybierali trenerzy Durak dałą MUKS nie mniej niż Skobel... trenerka tak zdecydowała i tak było... co do gracza przyszłości to dostała tą nagrodę Antczak, która nie tylko zagrała zankomicie, ale także jest młodsza i mniej utytuowana niżSkobel... jak ktoś już powiedział ona jest już graczem teraźniejszości ;) zasada była taka, że nie wybierano piątki All-Star tylko wyróżniano po jednym graczu w zespole i Skobel faktycznie na tym ucierpiała, ale mam nadzieję, że nie brakuje jej nagród indywidualnych, jak pamiętam jeszcze niedawno na turnieju kadr juniorskich w Gdyni była MVP. Całe Mistrzostwa bardzo udane, poziom niezły kolejnośćchyba adekwatna do siły drużyn. Polkowice może powinny być wyżej, ale krótka ławka i w sumie słabsza dyspozycja Gajewskiej sprawiły, że z meczu na mecz grało się im coraz ciężej. Jak znajdę chwilę czasu potem to skrobnę jeszcze jakieś małe podsumowanie...

Waldi
Kadet
Posty: 1488
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 14:42

Postautor: Waldi » 06 kwietnia 2007, 20:23

Marko pisze:(...) Jak znajdę chwilę czasu potem to skrobnę jeszcze jakieś małe podsumowanie...


Czekamy.

...
Nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: 05 kwietnia 2007, 16:21

Postautor: ... » 06 kwietnia 2007, 21:05

Dokładnie Durak dotrzymywała Skobel kroku...i nie dziwie się, że trener Jabłońska zdecydowała się na nagrodzenie tej zawodniczki...może myślała , że nagrodzą Skobel w innej kategorii...niestety tak się nie stało;/ Ale Skobel jeszcze nie jedną nagrodą udekoruje swój pokój w swoim życiu;d;d;d a co do polkowic to faktycznie niedyspozycję Gajewskiej było widać i to mocno...starała się no ale niestety nie były to jej najlepsze zawody...aczkolwiek jeszcze nie raz pokaże swoja klasę...gratuluje Tomczak która zaszokowała swoją formą i umiejętnościami walki na desce...tak dalej!!

Pikaczu

Postautor: Pikaczu » 06 kwietnia 2007, 23:00

1. MUKS - wydaje mi sie ze jak najbardziej zasłuzone zwyciestwo. Najlepsza zawodniczka jednoglosnie Aga Skobel, bardzo dobre zawody Żanet Durak, a dlaczego nikt nie wspomnie o Dominice Nawrotek, ktora dzielnie bila sie pod koszami i nie jednokrotnie zaskoczyla dobrym rzutem za 3pkt !
2. Gorzów.. - gdyby nie Zalesiak.. eh ciezko to widze(król strzelcow juniorek 2006, JS 2006 i JS 2007! co ona je?! :P) Kaczmarczyk, na jej temat sie nie wypowiadam bo jej okropnie nie lubie. A brak w zespole takiej sławy i gwiazdy jak Judyta Banaszkiewicz byl jakos nie zauwazalny..
3. Lotos Gdynia - Pierwszy mecz dobry Urbaniak i Motyl (ktora w nastepnym juz na 30 minut gry zdobyla 0 pkt miala 2 zbiorki, 1 asyste, 5 fauli i 3 straty..)poznej włączyła sie Magda Bibrzycka, pozniej super zaprezentowala sie Kaśka Bednarczyk. Brakowało Leciejewskiej..
4.Polkowice - hmm, zabrakło sił?! Ania Pietrzak bardzo ułozony gracz widac ogranie w Eklasie, M. Gajewska widzialem duzo lepsze wystepy, ale i tak bylo niezle. Ł. Tomczak rewelka.. ;) i te 3ki E.Paździerskiej, zapamietam ta na dogrywke z Gorzowem.
5.Olimpia - Widać brak Budeń, W.Idczak MOMENTAMI super. Dobrze grała również O.Pacynska.

tyle z mojej strony,
i z tego m-sca chcialem pogratulować wszytskim wygranym i przegranym i ich trenerom.

"Łatwiej jest zdobyć medal, niż go nosić"

Awatar użytkownika
gilus
Młodzik
Posty: 819
Rejestracja: 08 października 2005, 19:13
Lokalizacja: Płużnica

Postautor: gilus » 07 kwietnia 2007, 02:13

Po długiem powrocie (jakieś 9 godzin?) dotarłem w końcu do domu. Czas podzielić się wrażeniami.
Turniej niesamowity zwłaszcza oba mecze półfinałowe. Oby dwa wyrównane, oby dwa trzymające w napięciu. Mecze grupowe oczywiście troszkę mniej ekscytujące, chociaż czasami było na co popatrzeć.
Co do klasyfikacji końcowej to wiadomo, że kibicowałem MUKS-owi więc się cieszę (chociaż mecz z Gdynią mógł się różnie zakończyć). Na trzecie miejsce w przeciągu całego turnieju na pewno bardziej zasłużyły Polkowice niż Gdynia no ale trudno.
Co do MUKS-iarek to Skobelek oczywiście na swoim poziomie (chociaż pewnie nie wszyscy wiedzą, że w meczu z Gdynią grała tylko jedną ręką). Nieważne - odbiła sobie to w finale :) Żana to co zagrała na tym turnieju to po prostu kosmos (nieprzypadkowo nazywana jest przeze mnie cyborgiem) :) Według mnie Żaneta powinna zostać MVP tego turnieju.
Pozostałe drużyny - pierwsza czwórka odstawała formą od dolnej części tabeli. Na pewno zawiodła Olimpia, a szkoda. No ale niestety sama Wera meczu nie wygra.
Sędziowie - mieli mocniejsze i słabsze dni. Na pewno jednym ze słabszych meczów w wykonaniu panów w czerni był mecz grupowy Gdynia-Olimpia, który mimo że wygrany przez ekipę Gdyni 15 punktami to niestety odbyło się to z pomocą sędziów.
Publiczność - spodziewałem się większego zainteresowania. Na meczach Gdyni było średnio 50-60 osób, na pozostałych max 20 (oczywiście nie licząc zawodniczek innych zespołów).
Pozdrawiam wszystkich których tam poznałem i tych których już znałem :P Wniosek jest jeden - warto było jechać i z chęcią pojechałbym jeszcze raz nawet jutro :) Dziękuję dziewczynom z MUKS-u za wspólnie spędzone chwile, a w szczególności Skobelkowi za ... Ty już dobrze wiesz za co :)
No i dzięki dla Dario mego kompana turniejowego :)

Matii - nzl

Postautor: Matii - nzl » 07 kwietnia 2007, 10:48

gilus pisze:Sędziowie - mieli mocniejsze i słabsze dni. Na pewno jednym ze słabszych meczów w wykonaniu panów w czerni był mecz grupowy Gdynia-Olimpia, który mimo że wygrany przez ekipę Gdyni 15 punktami to niestety odbyło się to z pomocą sędziów.


głupoty piszesz :lol:

ale ja rozumiem, chcesz sie przypodobac tu pewnym osobom, looz :D

Sedziowie nie wypaczyli zadnego wyniku, owszem zdarzaly im sie bledy, ale zawsze to byly sprawy w obie strony. Nawet, co ciekawe podkreslenia, w meczu polfinalowym GTK-MUKS, sedziowie zdjeli dwie najgrozniejsze zawodniczki gdynskiego zespolu. Mowa tu o 5 faulach Jujki i Kasi Bednarczyk i sami sie przyznali do bledow po meczu. Wiec nawet nie piszcie tu o jakims gospodarskim sedziowaniu bo smiech mnie bierze...
Wygral najlepiej poukladany MUKS i super. GTK w swoich szerega posiada sporo bardzo dobrych koszykarek, niestety brak zgrania odegral kluczowa role. Wg mnie po tym co zaobserwowalem zmienil bym tylko srebny medal... zamiast Gorzowowi, dalbym go Polkowicom. Ale coz, oprocz umiejetnosci, trzeba wytrzymac 5 dni turnieju i miec troche szczescia. Turniej ciekawy i jak dla mnie super wypoczynek. Teraz Swieta, wiec z tego miejsca wszystkim forumowiczom zycze Wesolych Swiat.

pzdr.

Gość

Postautor: Gość » 07 kwietnia 2007, 13:29

Matii - nzl pisze:
gilus pisze:Sędziowie - mieli mocniejsze i słabsze dni. Na pewno jednym ze słabszych meczów w wykonaniu panów w czerni był mecz grupowy Gdynia-Olimpia, który mimo że wygrany przez ekipę Gdyni 15 punktami to niestety odbyło się to z pomocą sędziów.


głupoty piszesz :lol:

(...)


:lol: :lol: :lol: Znawca się odezwał... alfa i omega koszykówki :lol: Szczyt obiektywizmu :lol: hehehehehe

KIBIC
Junior
Posty: 2247
Rejestracja: 16 grudnia 2004, 23:11
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: KIBIC » 07 kwietnia 2007, 13:53

Forum tylko dla zarejestrowanych.
http://www.lechiarugby.pl !!

(\_/)
(O.o)
(> <)







This is Bunny.
Copy Bunny into your signature
to help him on his way to world Domination :lol:

Awatar użytkownika
gilus
Młodzik
Posty: 819
Rejestracja: 08 października 2005, 19:13
Lokalizacja: Płużnica

Postautor: gilus » 07 kwietnia 2007, 18:26

Do nas też sędzina meczu Gdynia-MUKS podeszła i mówiła o jednej sytuacji w której punkty zaliczyła Gdyni chociaż nie powinna. Chodziło o sytuację gdzie faul był z 2-3 sekundy przed rzutem a mimo to punkty były zaliczone.

Ogólnie większych zastrzeżeń do sędziów nie mam oprócz meczu Gdynia-Olimpia. Nie mówię, że sędziowie wypaczyli wynik. Po prostu Gdynia wygrałaby także bez pomocy sędziów i nie było to potrzebne.

Awatar użytkownika
paździoch-osanka
Kadet
Posty: 1491
Rejestracja: 04 czerwca 2005, 19:45
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontaktowanie:

Postautor: paździoch-osanka » 13 kwietnia 2007, 13:55

Chmurka pisze:Uważam że Polkowice bardziej zasłużyły na 3 miejsce w MP juniorek starszych,ale pomijając już to LOTOS GDYNIA powinna się nazywać SMS Łomianki,jak widać i słychać w MP GDYnia składała się tylko z reprezentantek SMS-u co jest dla mnie śmieszne,jak to wielkie gwiazdki Polski nie zajeły 1miejsca .A jeśli chodzi o Łomianki to nie mają zbytnio się czym popisać w ekstraklasie tyle że się ogrywają z laskami w większym bagażem doświadczeń dlatego uważam iż na ich miejsce powinno się wstawić zespół MUKS poznań,utalentowane i podkreślam młode 89,90 zawodniczki są w stanie pokonać każdego bo narazie nie mają żadnej porażki...Życze im jak najlepiej i mam nadzieje że trafią w końcu tabeli ekstraklasy:)


prosze Mati :)
________Obrazek

bedziemy in touch Obrazek

Gra miłosna jest z gier ruchowych stosunkowo najłatwiejsza.


Wróć do „Koszykówka młodzieżowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości