ćwierćfinały MP juniorek

Newsy dotyczące rozgrywek młodzieżowych

Moderator: Moderatorzy

Gość

Postautor: Gość » 17 kwietnia 2007, 20:09

mozna prosic o adres jakiejs strony na ktorej mozna zobaczyc dane o druzynie z wisly krakow?

kwassek
Młodzik
Posty: 687
Rejestracja: 01 maja 2006, 10:34
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontaktowanie:

Postautor: kwassek » 17 kwietnia 2007, 20:16

www.kibicewisly.pl

co nieco mozna wyczytac :) aczkolwiek nie wiem czy wystarczajaco ;)

Kolo

Postautor: Kolo » 21 kwietnia 2007, 23:54

Czy moze ktos udzielic informacji na temat jak gra PRUSZKOW??? :)

podobno jest tam jakas Olivia ktora niezle gra. w polfinale w GRUPIE X sa Pabianice oczywiscie lider, Ostrovia, Pruszkow i Tarnawa ale Tarnawa dosc slaba.

z tego co slyszalem to na poczatku sezonu pabianice graly sparing z ostrovia i pabianice wygraly tylko 2pkt...a graly jeszcze 2 dziewczyny z ekstraklasy. czy zapowiada sie na niespodzianke?? Ostrow nie obliczalny?? ktos cos slyszal o Ostrowie??

typer

Postautor: typer » 22 kwietnia 2007, 11:14

Byłem na tym meczu....Ostrów to abrdzo dobra dryzna . Choc maja słaba strone brak rasowych centrow cala robote odwalaja tam niskie zawodniczki ale sa bardzo dobzre wyszkolone. Ostrovia rga bardzo zespolowa maja bardzo fajna poukaldana koszykowke. Poza tym obija mi sie o uszy ze na cwiercfinałach zagralay rewelacyjnie z gorzowem przegrały tylko 8 punktami po zecietym meczu. Jak dal mnie to mzoe byc czarny kon tych mistrzostw! MOcno tzrymam kciuki za zepoł pabianic! Niech wygra lepszy!

Kolo

Postautor: Kolo » 22 kwietnia 2007, 22:19

Dzieki bardzo za informacje. moim zdaniem sadze ze Pabianice i tak wygraja choc nie ujmuje tutaj druzynie ostrovi. jezeli zagraly dobrze z gorzowem i z pabianicami to moga i z kazdym dobrze grac i wygrac. masz racje niech wygra lepszy!!!

a jak druzyna Pruszkowa??? wyjdzie z grupy?? czy raczej Pabianice i Ostrow???

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 23 kwietnia 2007, 15:46

Pabianice walczą o MP :D i mam nadzieje, że sobie poradzą
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

Ktos

Postautor: Ktos » 26 kwietnia 2007, 17:03

Zespół z Pruszkowa jest naprawde dobry.szczególnie ich rozgrywająca Olivia. Pruszków ma szanse wyjsc z grupy !!

Gość

Postautor: Gość » 27 kwietnia 2007, 07:44

Kolo pisze:Czy moze ktos udzielic informacji na temat jak gra PRUSZKOW??? :)

podobno jest tam jakas Olivia ktora niezle gra. w polfinale w GRUPIE X sa Pabianice oczywiscie lider, Ostrovia, Pruszkow i Tarnawa ale Tarnawa dosc slaba.

z tego co slyszalem to na poczatku sezonu pabianice graly sparing z ostrovia i pabianice wygraly tylko 2pkt...a graly jeszcze 2 dziewczyny z ekstraklasy. czy zapowiada sie na niespodzianke?? Ostrow nie obliczalny?? ktos cos slyszal o Ostrowie??

oliwia tomiałowicz,90 rocznik,reprezentantka Polski kadetek (2006),178 cm wzrostu, rozgrywająca,raczej na pozycji 2,super strzelec, trafia z każdej pozycji nawet z "plastrem"


Wróć do „Koszykówka młodzieżowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości