Finał MP kadetek Głuchołazy 5-10 maj 2007

Newsy dotyczące rozgrywek młodzieżowych

Moderator: Moderatorzy

Gość

Postautor: Gość » 11 maja 2007, 12:15

rownie dobrze mozna by bylo stwierdzic ze ŁKS byl najmocniejszym przeciwnikiem MUKSu bo wygraly z nimi tylko 3pkt., ale to nie prawda, bo dziewczyny z Poznania mecze z Wierzawicami i ŁKSem zagraly duzo slabiej..napewno mocniejsze sa druzyny z Krakowa, Polkowic czy Elblaga.

Awatar użytkownika
Wiktor
Amator
Posty: 151
Rejestracja: 22 kwietnia 2007, 18:41
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: Wiktor » 11 maja 2007, 12:21

Co do aktualnej rozmowy: MLKS powinien mieć srebro ponieważ w półfinałach Rzeszowianki pokonały Vice liderki!!! Oczywiście nie mam na myśli, że srebro nie należało się Polkowiczankom!!! Były dobre do samego końca!!! Pozdrawiam!!! 8)

Awatar użytkownika
paździoch-osanka
Kadet
Posty: 1491
Rejestracja: 04 czerwca 2005, 19:45
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontaktowanie:

Postautor: paździoch-osanka » 11 maja 2007, 12:23

Anonymous pisze:rownie dobrze mozna by bylo stwierdzic ze ŁKS byl najmocniejszym przeciwnikiem MUKSu bo wygraly z nimi tylko 3pkt., ale to nie prawda, bo dziewczyny z Poznania mecze z Wierzawicami i ŁKSem zagraly duzo slabiej..napewno mocniejsze sa druzyny z Krakowa, Polkowic czy Elblaga.


a czy to wazne kto byl mocnijeszym przeciwnikiem?? nie ma sensu dyskutowac na ten temat bo juz jest po finalach i efekt jest taki ze LKS zajal ostatnie miejsce a MUKS pierwszei tyle na ten temat..
________Obrazek

bedziemy in touch Obrazek

Gra miłosna jest z gier ruchowych stosunkowo najłatwiejsza.

Awatar użytkownika
paździoch-osanka
Kadet
Posty: 1491
Rejestracja: 04 czerwca 2005, 19:45
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontaktowanie:

Postautor: paździoch-osanka » 11 maja 2007, 12:27

Wiktor pisze:Co do aktualnej rozmowy: MLKS powinien mieć srebro ponieważ w półfinałach Rzeszowianki pokonały Vice liderki!!! Oczywiście nie mam na myśli, że srebro nie należało się Polkowiczankom!!! Były dobre do samego końca!!! Pozdrawiam!!! 8)


temat KOMU SIE NALEZALO nie ma sensu.. z jakiej racji ma sie cos nalezec?? hmmm?? nalezy sie tym ktorzy wywalczyli sobie miejsce i tyle..
________Obrazek



bedziemy in touch Obrazek



Gra miłosna jest z gier ruchowych stosunkowo najłatwiejsza.

Awatar użytkownika
Kiero
Nowy na forum
Posty: 71
Rejestracja: 12 maja 2006, 14:08
Lokalizacja: Wiślacki Gród
Kontaktowanie:

Postautor: Kiero » 11 maja 2007, 12:52

To jest sport, a mecz meczowi jest nierówny. Ktoś miał słabszy dzień, ktoś lepszy. Efekt finałów jest wszytskim znany i nie ma co gdybać. I z tego co wiem na gimnazjadzie MUKS w finale grał trochę innym składem niż na MP...

balbi
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2007, 20:57

Postautor: balbi » 11 maja 2007, 16:14

MUKS grał w trochę innym składzie?

obserwatorka

Postautor: obserwatorka » 11 maja 2007, 16:26

Co do aktualnej rozmowy: MLKS powinien mieć srebro ponieważ w półfinałach Rzeszowianki pokonały Vice liderki!!! Oczywiście nie mam na myśli, że srebro nie należało się Polkowiczankom!!! Były dobre do samego końca!!! Pozdrawiam!!!
_________________
Musze sie odniesc do tego komentarza odnosnie tego że Rzeszów powinien miec niby srebro to bzdura do potegi !!!!! ich miejsce 6 uzyskaly dzieki wygranej nad zalamanym LKS który przegrał najpierw z Muksem a potem Wisła /po tych porażkach a szczególnie ta z Wisłą spowodowała niesamowite podłamnanie bardzo dobrej druzyny ,która nie dała rady się podnieśc i dlatego mlks zająl 6 a nie ostatnie miejsce które mu się należało .
mlks był zdecydowanie najsłabszym zespołem w tym turnieju /ich prawdziwa wartosc widac bylo po wyniku jaki uzyskały w meczu z gorzowem !!!!!!!!!!!!
pozdrawiam :D :D :D :D
pozdrawim LKS dziewczyny nie załamujcie sie :)

Awatar użytkownika
Wiktor
Amator
Posty: 151
Rejestracja: 22 kwietnia 2007, 18:41
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: Wiktor » 11 maja 2007, 16:33

obserwatorka pisze:Co do aktualnej rozmowy: MLKS powinien mieć srebro ponieważ w półfinałach Rzeszowianki pokonały Vice liderki!!! Oczywiście nie mam na myśli, że srebro nie należało się Polkowiczankom!!! Były dobre do samego końca!!! Pozdrawiam!!!
_________________
Musze sie odniesc do tego komentarza odnosnie tego że Rzeszów powinien miec niby srebro to bzdura do potegi !!!!! ich miejsce 6 uzyskaly dzieki wygranej nad zalamanym LKS który przegrał najpierw z Muksem a potem Wisła /po tych porażkach a szczególnie ta z Wisłą spowodowała niesamowite podłamnanie bardzo dobrej druzyny ,która nie dała rady się podnieśc i dlatego mlks zająl 6 a nie ostatnie miejsce które mu się należało .
mlks był zdecydowanie najsłabszym zespołem w tym turnieju /ich prawdziwa wartosc widac bylo po wyniku jaki uzyskały w meczu z gorzowem !!!!!!!!!!!!
pozdrawiam :D :D :D :D
pozdrawim LKS dziewczyny nie załamujcie sie :)

Zgadzam się z Tobą!!! Napisałem ten post bo stwierdzałem, że będzie "odpowiedni" do kilku poprzednich postów, gdzie użytkownicy forum podawali podobne dygresje!!! Ale nie mogę się zgodzić z tym, że MLKS był najgorszy w tym turnieju!!! MLKS stał by wyżej gdyby nie kontuzja najlepszej strzelczyni!!! P.S. To tak jakby w MUKS-ie zabrakło Magdaleny Idziorek, która to najwięcej koszy dla Poznania zdobywała!!!
POZDRAWIAM !!! 8)

obserwatorka

Postautor: obserwatorka » 11 maja 2007, 16:45

Z tego co słyszałam to kontuzje doznała po przegranej wyraznie z Wisła chyba 18 pkt /w meczu drugim czyli z MUKSEM który i tak by przegrał MLKS tak więc to nie sa argumenty / ponieważ w walce o medale i tak by sie nie liczył zresztą jeszcze raz powtórze co napisałam wczesniej tylko to że lks był tak załamany po porazkach spowodowało wygrana fajnego ale bardzo przecietnego zespołu. zreszta co to za zespól w którym gra tylko 7 dziewczyn .A porównywanie go do muyKSU i Idziorki to jakies nieporozumieniem .pozdrawiam Waldemarku 8)

Awatar użytkownika
Wiktor
Amator
Posty: 151
Rejestracja: 22 kwietnia 2007, 18:41
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: Wiktor » 11 maja 2007, 16:55

obserwatorka pisze:Z tego co słyszałam to kontuzje doznała po przegranej wyraznie z Wisła chyba 18 pkt /w meczu drugim czyli z MUKSEM który i tak by przegrał MLKS tak więc to nie sa argumenty / ponieważ w walce o medale i tak by sie nie liczył zresztą jeszcze raz powtórze co napisałam wczesniej tylko to że lks był tak załamany po porazkach spowodowało wygrana fajnego ale bardzo przecietnego zespołu. zreszta co to za zespól w którym gra tylko 7 dziewczyn .A porównywanie go do muyKSU i Idziorki to jakies nieporozumieniem .pozdrawiam Waldemarku 8)

Co to znaczy "...i tak by przegrał MLKS..." skąd wiesz?? Przypomnę że MLKS wygrał pierwszą kwartę w meczu z MUKS-em!!! A wspomniana najlepsza strzelczyni MLKS-u doznała kontuzji na początku drugiej kwarty!!!
I śmiało mogę ją porównywać do M. Idziorek!!! Obie stoją na równym poziomie!!! Pozdrawiam!!! 8)

obserwatorka

Postautor: obserwatorka » 11 maja 2007, 17:02

Nie chce mi sie prowadzić jałowej dyskusji porównywanie muksu do mlks u to jak poloneza do mercedesa :lol:

Awatar użytkownika
Wiktor
Amator
Posty: 151
Rejestracja: 22 kwietnia 2007, 18:41
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: Wiktor » 11 maja 2007, 17:09

obserwatorka pisze:Nie chce mi sie prowadzić jałowej dyskusji porównywanie muksu do mlks u to jak poloneza do mercedesa :lol:

Nie chce Ci się bo nie masz na tyle dobrych argumentów!!! Następnym razem pisz na PW żebyśmy nie zaśmiecali forum "jałową rozmową"!!!
Porównywanie MLKS-u i MUKS-u to jak porównywanie dwóch mercedesów!!!
I nie jesteś człowiekiem honoru mówiąc tak!!! Pozdrawiam!!! 8)

kibol

Postautor: kibol » 11 maja 2007, 17:23

Chciałbym podzielic sie refleksja i ocenic MP w Głuchołazach
Uważam że 1 mce zasłużenie należało sie druzynie z Poznania ,która miała najbardziej ułożona drużyne i swoim skladzie posiadało pare bardzo dobrych koszykarek Szarzynska ,Idziorek ,Mistygacz i pozostałe zawodniczki nie odbiegały poziomem od liderek
2 mce orzeł Polkowice w pełni zasłuzona pozycja posiadane w składzie Paulina Pałka i Monika Jasnowska miały ogromny wpływ na postawe zespołu szczególnie w meczu z Wisłą była widoczna przewaga pod tablicami gdzie wiekszosc piłek było łupem tych zawodniczek.
3 mce Wisła może sie wydawac ze to słaby wynik ale na zespól tak niski to medal bronz wydaje sie odpowiedni / :D zawodniczki na rozegraniu Kasek,Knopek ,Giza bez wsparcia wysokich to za mało by wygrac zloto mimo ich bardzo dobrej postawy . Nie moge wspomniec o bardzo słabym wystepie LKS który mierzył wysoko a zająl ostatecznie 8 pozycje . :)

Awatar użytkownika
paździoch-osanka
Kadet
Posty: 1491
Rejestracja: 04 czerwca 2005, 19:45
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontaktowanie:

Postautor: paździoch-osanka » 11 maja 2007, 17:27

ejjj czy mam zamknac ten temat?? bardzo was prosze skoncze to.. dyskutujcie na ten temat na privie..
kazda druzyna miala szanse pokazania swoich umiejetnosci na MP i osiegnela wynik taki jaki osiagnela.. ugrala tyle ile mogla i KONIEC!
________Obrazek



bedziemy in touch Obrazek



Gra miłosna jest z gier ruchowych stosunkowo najłatwiejsza.

obserwatorka

Postautor: obserwatorka » 11 maja 2007, 17:27

Nie chce Ci się bo nie masz na tyle dobrych argumentów!!! Następnym razem pisz na PW żebyśmy nie zaśmiecali forum "jałową rozmową"!!!
Porównywanie MLKS-u i MUKS-u to jak porównywanie dwóch mercedesów!!!
I nie jesteś człowiekiem honoru mówiąc tak!!! Pozdrawiam!!!
_________________
jak wolisz takie porównanie to ok /MLKS to uzywany mercedes a MUKS nowy :D :D :D


Wróć do „Koszykówka młodzieżowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości