Finał MP Juniorek-organizator KKS Olsztyn

Newsy dotyczące rozgrywek młodzieżowych

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Siero
Senior
Posty: 3841
Rejestracja: 04 października 2006, 13:38
Lokalizacja: Pabianice (51° 39'N 19° 23'E)
Kontaktowanie:

Postautor: Siero » 20 maja 2007, 14:39

OLSZTYN:) pisze:MVP GALA EWELINA
brawo Ewelina 8)
MRKS Włókniarz Pabianice http://mrks.wlokniarz.info/

sawa_JGora
Młodzik
Posty: 756
Rejestracja: 14 października 2005, 13:44
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: sawa_JGora » 20 maja 2007, 14:58

Gratulacje dla MUKS :D ale wielkie brawa dla Gorzowa :D:D

Gość

Postautor: Gość » 20 maja 2007, 15:55

gratulacje dla dziewczyn...
czy macie moze jakies zdjecia?
pozdrawiam.

DoNaLd TuSk

Postautor: DoNaLd TuSk » 20 maja 2007, 16:06

Byłem na tych dwóch meczach i walka byla naprawde mocna.W pierwszym meczu byłem już pewny że Gdynia bedzie na 3 bo prowadzila 9pkt w trzeciej kwarcie lecz role się odmieniły Korona postawiła zonke i laski się zaczęły gubić do tego wspaniała gra Róży do końca,i w 4kwarcie w ostatniej sek Niewrzawa rzuciała celnie za trzy,dogrywka była już jasna poniewaz w Gdyni poodchodziły podstawowe zawodniczki i to rownież zacedydowało o wygranie Korony.Wielki respect dla nich po zrobiły kawał dobrej roboty :wink:

Nastepny mecz szedł pod dyktando Muksu,lecz Gorzów zbliżał się do wyrownania wyniku to jednak nie nieposkutkowało,zle podania do Kaczmarczyk i zejscie za 5fauli Maruszczak w 4kwarcie już całkiem pogrzebało szanse na 1.Muks jak zawsze opanowały,skuteczny,magiczny w difensie :P W tym sezonie zdobył wszystko co najlepsze i wielkie bis zasłuzone w pełni za ciężką prace oraz walecznośc.Jedno jest pewne
WSZYSCY GRAJĄ LECZ MUKS ZAWSZE WYGRYWA :D 8) :wink:

Awatar użytkownika
DaRiO
Młodzik
Posty: 711
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 23:18
Lokalizacja: Swarzędz
Kontaktowanie:

Postautor: DaRiO » 20 maja 2007, 19:53


Filippo
Żak
Posty: 274
Rejestracja: 11 lutego 2006, 12:57

Postautor: Filippo » 20 maja 2007, 19:57

Anonymous pisze:gratulacje dla dziewczyn...
czy macie moze jakies zdjecia?
pozdrawiam.


Galeria zdjęć z meczu o 3 miejsce:D: http://www.pzkosz.pl/?p=gal&id=14
Galeria zdjęć z meczu finałowego: http://www.pzkosz.pl/?p=gal&id=15
Galeria zdjęć z ceremonii zakończenia Mistrzostw: http://www.pzkosz.pl/?p=gal&id=16
xyz

Gość

Postautor: Gość » 20 maja 2007, 21:15

7 pisze:ajjj to stawiam!!! super ze wygrala korona ;)) lubie jak lotos gwiazdeczki przegrywaja ;d

Ja byłem na meczu i gwiazdeczek nie widziałem a widziałem ciężko pracujące na placu dziewczyny w obu zespołach. Używacie sobie na młodych dziewczynach z Gdyni. To dobrze bo łatwiej jest gonić niż uciekać. Blade pojęcie nie którzy z WAS mają jak te dziewczyny muszą zasuwać. 4 miejsce chyba najbardziej gdyńskim składem w ostatnich 3 latach. Na 12 zawodniczek tylko 2 to przyjezdne. Gratulacje dla MUKSu. Kawał dobrej roboty państwa Jabłońskich i ludzi z nimi współpracujących.

FAN007

Finały w Olsztynie

Postautor: FAN007 » 20 maja 2007, 21:35

Mam pytanko czy ma ktoś moze jakieś fotki z meczów które odbyły sie w Olsztynie w dniach 16.06-18.05 potrzebuje zdjęcia z meczów Lidera Pruszków ... jezeli ktoś posiada jakiekolwiek zdjęcia będe bardzo wdzięczny :)

OLO

Postautor: OLO » 20 maja 2007, 21:38

A JA UWAZAM, ZE WSZYSTKIM NALEZA SIE GRATULACJE !!!! TO CO ROBICE JEST NIEOCENIONE....WSZYSTKIE DZIEWCZYNY ZASLUGUJA NA SLOWA UZNANIA I ICH TRENERZY, TO JEST ICH WSPOLNA PRACA... NA TYM POZIOMIE SA TYLKO NAJLEPSI..I ONE SA NAJLEPSZE! WYBRALY TO I SA NAJWARTOSCIOWSZE, RESZTA TO BLADE TLO DLA NICH! TYLKO NIE WSZYSTKIE TO JESZCZE ROZUMIEJA...HEHE HYLEWSKA JESZCZE NIEDOROSLA, BRAWA DLA WAS LASECZKI JESTESCIE BOSKI...POZDRAWAIM Z OLSZTYNA!!!!

Awatar użytkownika
mati
Kadet
Posty: 1704
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontaktowanie:

Postautor: mati » 21 maja 2007, 08:43

No to w sumie tak jak myśle, niespodzianki nie było ;)

Gratulacje po raz kolejny dla MUKS-a - wszystko w tym roku sciągneli...

pozdrawiam

Gość

Postautor: Gość » 21 maja 2007, 12:18

mati pisze:No to w sumie tak jak myśle, niespodzianki nie było ;)

Gratulacje po raz kolejny dla MUKS-a - wszystko w tym roku sciągneli...

pozdrawiam


nie było niespodzianki ?? a sks 12 na 7 miejscu ?? a miał isć na medal ...

Gość

Postautor: Gość » 21 maja 2007, 14:10

Wydawało się,że poprzedni sezon był dla MUKS sezonem marzeń: złoto juniorek, kadetek i młodziczek. Okazało się, że można jeszcze lepiej. Tłuste lata dla MUKS będą chyba jeszcze trwały, chyba, że nie utrzymają w klubie zawodniczek.

Gość

Postautor: Gość » 21 maja 2007, 14:56

hmm, zapewne pojawia sie nowe zawodniczki.

Awatar użytkownika
mati
Kadet
Posty: 1704
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:22
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontaktowanie:

Postautor: mati » 21 maja 2007, 15:27

Anonymous pisze:
mati pisze:No to w sumie tak jak myśle, niespodzianki nie było ;)

Gratulacje po raz kolejny dla MUKS-a - wszystko w tym roku sciągneli...

pozdrawiam


nie było niespodzianki ?? a sks 12 na 7 miejscu ?? a miał isć na medal ...

sorki pisałem tylko o pierwszym miejscu, nie widziałem turnieju trudno mi cokolwiek wiecej powiedziec.

pozdrawiam

Znawca

Postautor: Znawca » 21 maja 2007, 16:20

Anonymous pisze:Wydawało się,że poprzedni sezon był dla MUKS sezonem marzeń: złoto juniorek, kadetek i młodziczek. Okazało się, że można jeszcze lepiej. Tłuste lata dla MUKS będą chyba jeszcze trwały, chyba, że nie utrzymają w klubie zawodniczek.


W seniorkach sobie nie poradza... chyba tylko z Lomiankami beda prowadzili zaciete pojedynki;]


Wróć do „Koszykówka młodzieżowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości