Półfinały MP juniorek 02-04.05.2008

Newsy dotyczące rozgrywek młodzieżowych

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
DaRiO
Młodzik
Posty: 711
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 23:18
Lokalizacja: Swarzędz
Kontaktowanie:

Postautor: DaRiO » 06 maja 2008, 22:16

kibic216 pisze:
Nie wiem czy mogę się wypowiadać czy oceniać ten mecz bo poprostu nie było mi dane na nim być.. Ale patrząc na wynik to MUKS nie przegrał jednym czy dwoma tylko ośmioma punktami a sędziowie raczej nie anulowali koszy MUKSu ani pewnie nie obdarowywali zanadto punktami korony.. Więc nie wiem czy mozna ich obwiniać.. Ale mówię tylko to co mi sie wydaje, mozliwe że wiesz lepiej bo poprostu widziałes mecz. pozdro


Wg mnie jak sędzia chce to może i tyle punktów zabrać.. Ja też tam nie byłem więc jeśli moje wpisy na to wskazywały to sorry. To nie jest jakieś tam gadanie MUKSu - bo przegrał to powie, że przez sędziów. Faktem jest, że MUKS zagrał słaby mecz i same dziewczyny mają tą świadomość, ale mimo słabszego dnia miały wygraną w zasięgu. Jest sporo świadków, którzy uważają gwizdanie za stronnicze ( m.in. wcześniej wspomniana osoba ze stolika). Ale myślę, że już wszystko w tej sprawie zostało powiedziane. Każdy ma swoje zdanie, które potrafię uszanować, jednak swojego zdania nie zmienię :]. Do zobaczenia na finałach. Pozdrawiam.

Naturia
Nowy na forum
Posty: 7
Rejestracja: 07 maja 2008, 10:47
Lokalizacja: Miasto basktu
Kontaktowanie:

Postautor: Naturia » 07 maja 2008, 10:50

Mam pytanko:czy ktos wie na jakiej ulicy jest sala na ktorej odbęda sie fiinaly MPJ?

Awatar użytkownika
paździoch-osanka
Kadet
Posty: 1491
Rejestracja: 04 czerwca 2005, 19:45
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontaktowanie:

Postautor: paździoch-osanka » 07 maja 2008, 11:52

Naturia pisze:Mam pytanko:czy ktos wie na jakiej ulicy jest sala na ktorej odbęda sie fiinaly MPJ?


Poznan to pewnie Chwiałkowskiego hehe niedaleko Starego Browaru ajjj
________Obrazek

bedziemy in touch Obrazek

Gra miłosna jest z gier ruchowych stosunkowo najłatwiejsza.

Naturia
Nowy na forum
Posty: 7
Rejestracja: 07 maja 2008, 10:47
Lokalizacja: Miasto basktu
Kontaktowanie:

Postautor: Naturia » 07 maja 2008, 14:14

Dzieki bardzo:*


Wróć do „Koszykówka młodzieżowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości