Kadra Polski kadetek 1993-94

Newsy dotyczące rozgrywek młodzieżowych

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Łukasz-fan
Młodzik
Posty: 647
Rejestracja: 11 lutego 2005, 15:03
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Łukasz-fan » 03 sierpnia 2009, 14:13

a w czym niby?
takie są po prostu fakty. To że rocznik generalnie jest słabszy nie oznacza, że dana zawodniczka jest gorsza z rocznika 93 od dziewczyny z rocznika 94, natomiast patrząc na całość rocznika to tak generalnie jest i tyle.
I wiedzą to zarówno zawodniczki, trenerzy jak i obserwatorzy.
INEA AZS POZNAŃ => www.azs.poznan.pl

romek
Amator
Posty: 147
Rejestracja: 28 czerwca 2006, 13:30

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: romek » 03 sierpnia 2009, 17:29

Nie wiem, czy moje słowa kogoś nie urażą, ale dzisiaj dziewczyny przegrały z Grecją, przy niestety fatalnych statystykach. Szkoda, bo była szansa o pwalczenie o trzecie miejsce w grupie, awtedy w ćwierćfinałach-kto wie. Nie bardzo rozumiem, dlaczego tat mocno krytykuje się Pasiecznego za wybór zawodniczek- jego odpowiedzialność-jego wybór. reprezentacja skazana na pożarcie walczy i może poczekajmy do zakończenia mistrzostw, aby oceniać, to sport i wszystko się może zdarzyć.

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 03 sierpnia 2009, 18:32

Myślę ,że nie wszyscy są takiego zdania co większość z Was. To są mistrzostwa 93 i tak powinno być. Postawcie się w sytuacji tych dziewczyn , które ten fakt dotyczy.

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 03 sierpnia 2009, 18:35

A ja mam pyatnie- czy dzialaja wam filmiki ze strony http://www.fibaeurope-u16women.com/en/default.asp ?

jakby ktos mial mozliwosc wrzucenia ich gdzie indziej niz ze przez mediaplayera otwarza to bylabym wdzieczna ;)




a dziewczynom dzis braklo niewiele, szkoda bo caly mecz byl 'na remis' tylko nieszczesna 4 kwarta.. dobra gra Karoliny Puss. Poza tym punkty sie dosc rozlozyly. Skutecznosc slaba niestety.

romek
Amator
Posty: 147
Rejestracja: 28 czerwca 2006, 13:30

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: romek » 04 sierpnia 2009, 07:51

Gość pisze:Myślę ,że nie wszyscy są takiego zdania co większość z Was. To są mistrzostwa 93 i tak powinno być. Postawcie się w sytuacji tych dziewczyn , które ten fakt dotyczy.

To nie są mistrzostwa 93, ale U-16, czyli mogą w nich grać zawodniczki poniżej szesnastego roku życia.

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: rzymi » 04 sierpnia 2009, 11:01

Szkoda, że Ola Witkowska nie została powołana.
ObrazekObrazek

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 04 sierpnia 2009, 14:20

Ola Witkowska nie jest zawodniczka wystaraczajaco dobra jak na kadre Polski

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 04 sierpnia 2009, 18:57

Dzisiaj wygraliśmy z Rosją i jeżeli jutro wygramy z czeszkami tomozemy wyjsc z grupy z 2 miejsca !!!
Miała być kmpromitacja rocznika 94 a jest walka i 3 zwyciestwo.
Brawo !!!

k.

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: k. » 04 sierpnia 2009, 19:58

"We showed on the court the real heart of the Polish people. When it gets difficult we can come together and fight."
To kawalek wypowiedzi trenera Pasiecznego po meczu, ktora jest na stronie FIBY. Brawo, brawo, brawo!
Piekny jest sport, gdzie zespoly skazane na porazke przed turniejem potrafia tak zawalczyc! Trzymajmy kciuki jutro!

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 04 sierpnia 2009, 22:02

Gratulacje!!! Piękne i cenne zwycięstwo!

romek
Amator
Posty: 147
Rejestracja: 28 czerwca 2006, 13:30

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: romek » 05 sierpnia 2009, 14:03

Bardzo ważny ten mecz z Czeszkami, bo jeżeli go przegramy, a Grecja wygra z Litwą, to niestety zepchnie nas na piąte miejsce w grupie. Trzeba trzymać kciuki.

Awatar użytkownika
Saletra
Junior
Posty: 2327
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 19:09
Lokalizacja: Poznań

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Saletra » 05 sierpnia 2009, 19:17

mentos23 pisze:w pelni popera powyzsza wiadomosc, ale na tym forum pelno jest takich, ktorzy lubia krytykowac, nie majac pojecia o niczym. zapewne dla nich to tylko zwykly zlosliwy komentarz, ale ta osoba nie mysli jak moga odebrac to wlasnie zawodniczki.
naprawde przykro jest czytac takie komenatrze, no ale moim zdaniem najlepiej przemilczec to.
ja jestem pewien ze bez wzgledu na wiek i wynik te zawodniczki daja z siebie wszystko, i wiele poswiecaja, a kiedy one to wszystko robia, a pozniej widza taka krytyke to naprawde moze byc im przykro, i zniechecic je do koszykowki.
dziewczyny zasluguja na komentarze ktore dodadza im otuchy, a takze komentarze z gratulacjami, poniewaz malo kto w nie wierzyl, a bardzo mile zaskoczyly wygrywajac 2 na 3 mecze na ME.


Zaczynają mnie już naprawde nudzic wypowiedzi w tym stylu - trzeba umiec czytać między wierszami. Przegrywanie po kolei we wszystkich kategoriach wiekowych jak leci z Francją i Hiszpanią już naprawdę się przejdało- zespoły słabsze od nas takie jak np Słowacja w seniorkach potrafiły wyjudzić zwycięstwo z Francją, a dla nas od 1999 jest to nieosiągalne.

Po częsci mozna winic za to takze trenerów- Sama Iwona Jabłońska, która bardzo szanuję, ma niestety jedną bezsensowną wadę- z silniejszymi rywalami kompletnie nie potrafi przysposobić zespołu i zamiast dziewczyny sztorcować w stylu : "dacie radę, rywalki to cieniary, zbaćcie je je 20 pkt bez litości i spokoj", to niepotrzebnie mowi zawodniczkom jakei to Hiszpanki potężne, znakomite zawodniczki itp itd i potem nasze w efekcie nie wierza w zwycięstwo i wychodzą na parkiet trzęsąc portkami.

Niewazne - w kazdym razie zjawisko to wystepuje i przybrało irracjonalną formę i nie ma co się bawić w jakies kurtuazyjne określenia.
Nie jestem entuzjastą poklepywania zawodniczek po plecach i stwierdzania "przecież sie staraly, rywal był wymagający itp itd, grały na goracym terenie :lol: , bo tak juz kiedys pewien trener Tomek H. mówił po każdej porazce i sluchac się tego nei dalo.

Nie wydaje mi sie tez stosowne zwracanie uwagi, skoro forumowicz Mentos 23 sam wielokrotnie w rozny sposobkrytykował repę, co przywołał pod moim wpisem inny forumowicz.
Wycieczek osobistych nie komentuję - proponuję analizować wypowiedzi forumowe bez bawienia się w domorosłego psychologa i wysnuwania bezsensownych wniosków, bo jest to po prostu śmieszne :D

Na koniec- Chryste jak tak dalej pojdzie, to zadnego niepoprawnego politycznie słowa nie będzie można na forum użyc, bo posypią się gromy i czlowiek dowie sie jaki z niego cham, prostak, prymityw w dodatku zakompleksiały i wylewający na wszystkich własne frustracje :lol: :lol: i dodatkowo, że jest niegodny wywodzenia się z tego samego miasta co poniektórzy :D .
No nic na drugi raz zapewne musze napisać , za nasz etatowe porazki z H i F to wg mnie "przypadkowe poraazki naszych kochanych koszykarek, ktore zawsze grają perfekcyjnei i zawsze wkładają w grę całe serce, a jak przegrają 60 pkt jak z Francja to przeciez tylko wypadek przy pracy, poklepać po plecach, przeciez zawsze mogły przegrać roznicą 100 oczek, a ja jeszcze wybrzydzam :? "

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 05 sierpnia 2009, 22:45

Jesteśmy tam gdzie jest nasze miejsce. Musimy szkolić a nie narzekać.
Dziewczyny są ambitne, tylko trzeba im pomagać przez lata treningów.
Nie jesteśmy Mistrzami Świata! Trochę więcej pokory! Teraz zaczynają kadeci!
Oby im poszło lepiej!

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 06 sierpnia 2009, 12:27

Przed dziewczynami mecze z Serbią i Finlandią. Z tą drugą już grały na olimpiadzie w Tempere i przegrały zaledwie 8 pktami. Teraz mają szanse na rewanż. To stronka gdzie mozna znaleść wyniki z tamtego meczu:

http://www.tampereenpyrinto.fi/koripall ... yof_3.html

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 08 sierpnia 2009, 06:43

Przedziwne nasze walneły Serbię która wygrała z Hiszpanią z którą nasze przegrały 90 pkt. Wygrały z Rosją która wygrała wyraźnie z Francją z którą nasz przegrały 60 pkt. Ktoś coś rozumie?


Wróć do „Koszykówka młodzieżowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości