Kadra Polski kadetek 1993-94

Newsy dotyczące rozgrywek młodzieżowych

Moderator: Moderatorzy

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 27 lipca 2009, 19:25

Miłoszewska gra , bo jest lepsza od innych. Ojcu życzmy sukcesów! Bolda jest
zawodniczką ekstraklasy? Dziewczyny graja tak jak potrafią. Taka jest dzisiaj
nasza koszykowka. Panowie rozgoryczeni trenerzy - trochę pokory.

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 27 lipca 2009, 19:57

Swój swego broni!!!Trenerze!!!:)

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 27 lipca 2009, 20:03

[quote="Gość"]Mam nadzieję że masz jakieś dowody na potwierdzenie tego co napisałeś że o powołaniach decydują "układy". To bardzo mocny zarzut i jeżeli masz odrobinę przyzwoitości to napisz co wiesz o tych układach. Jedyne co mądrego z siebie wypociłeś to że 94 jest młodsze od 93. Korsarz z kadrowiczkami w składzie przegrał z Sosnowcem (bez kadrowiczek) 40 pkt. i z Kolbudami (bez kadrowiczek) 30 pkt to nie świadczy dobrze o kadrowiczkach więc może dlatego nie dostały powołań. Bolda jest w kadrze bo ma przejść do Gdyni ?
A do tej kadry powołał ją trener z Krakowa. Zastanów się co za głupoty wypisujesz.[/quote]


Na temat finału i meczu Korsarza z Sosnowcem to lepiej nie pisać, kto był to widział. Rozumiem ,że Ciebie tam nie było? Jeżeli choć trochę masz pojęcia o koszykówce to pomyśl co piszesz!!! Ale tu nie chodzi o finał MP:)

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 27 lipca 2009, 20:17

[quote="mentos23"]jesli chodzi o układy, z przykroscia musze powiedziec, ze np. d.miloszewska jest corka trenera z warszawy. duzo dziewczyn jest wybieranych bo ich kluby graja w ekstraklasie, a zwlaszcza rocznik 94.
nie ukrywajmy ze w wielu przypadkach sa to uklady, kosztem zawodniczek, kosztem honoru Polski, niestety[/quote]

Co za bzdety. Możesz mi powiedzieć jaki wpływ mają kluby ekstraklasy na skład kadry kadetek? Dlaczego klubom ekstraklasy miałoby zależeć żeby zawodniczki z 94 a nie 93 były w kadrze. O jakie układy chodzi? Myślę że powinieneś bardziej troszczyć się o swój honor bo rzucanie oskarżeń bez dowodów to zwykłe pomówienia.

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 27 lipca 2009, 20:25

[quote="Gość"][quote="Gość"]Mam nadzieję że masz jakieś dowody na potwierdzenie tego co napisałeś że o powołaniach decydują "układy". To bardzo mocny zarzut i jeżeli masz odrobinę przyzwoitości to napisz co wiesz o tych układach. Jedyne co mądrego z siebie wypociłeś to że 94 jest młodsze od 93. Korsarz z kadrowiczkami w składzie przegrał z Sosnowcem (bez kadrowiczek) 40 pkt. i z Kolbudami (bez kadrowiczek) 30 pkt to nie świadczy dobrze o kadrowiczkach więc może dlatego nie dostały powołań. Bolda jest w kadrze bo ma przejść do Gdyni ?
A do tej kadry powołał ją trener z Krakowa. Zastanów się co za głupoty wypisujesz.[/quote]


Na temat finału i meczu Korsarza z Sosnowcem to lepiej nie pisać, kto był to widział. Rozumiem ,że Ciebie tam nie było? Jeżeli choć trochę masz pojęcia o koszykówce to pomyśl co piszesz!!! Ale tu nie chodzi o finał MP:)[/quote]

Rozumiem że porażki Gdańska to efekt "układów". Opisz te układy. Myślę że zdemaskowanie spisku w polskiej koszykówce młodzieżowej bardzo by jej pomogło. Myślę że jak wytropisz układ możesz bez problemów zaposać sie do PiS-u.

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 27 lipca 2009, 21:58

Uderz w stół a nożyce się odezwą...

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 27 lipca 2009, 22:37

Rozmowa na forum przypomina mi dyskusję o wyższości Świąt Wielkanocnych nad Świętami Bożego Narodzenia. Do niczego nie prowadzi...
Szkoda, że w takim kontekście padają nazwiska Bogu ducha winnych dziewcząt. Każdy próbuje je wykorzystać do udowadniania swoich racji, ale po co? Ta dyskusja przestała być konstruktywna.
Po prostu trzymajmy kciuki za powodzenie naszych kadetek na ME. Ja gorąco wierzę, że im się uda nie tylko pozostać w dywizji A, ale także pozytywnie zaskoczyć niedowiarków.

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 28 lipca 2009, 12:55

Zgadzam sie.. Kadra zostala wybrana i teraz rzeba patrzec w przyszlosc czyli na ME a nie ogladac sie za siebie i dyskutowac o jakis ukladach.

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 28 lipca 2009, 22:29

mecz pomiedzy korsarzem a sosnowcem na finałach był.. hmm zeby sie tu brzydko nie wyrazic... eee.. noo.
odniosłem wrazenie ze to ze finaly byly w sosnowcu TROCHE im pomoglo. ;)

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 29 lipca 2009, 13:50

Niewiem po co te Gadanie tak naprawde Zobaczymy po ME Co bedzie ..??
a trenerzy sami zostaną rozliczenie z Meczy ....Mi barakuje w Tej kadrze Weroniki Urbaniak ,Olgi Sasin która teraz idze do Muks Poznan ,Pauliny Sarzynskej z Muksu Poznan i z Kadry bym wywalił Darie gdyż jest to bardzo dobra zawodniczka ale nie na Kadre 93 Tylko na 94 tak jak jej rocznik tak samo kinga wozniak Bardzo dobry talent ale nie na kadre 93 .a trochę nie rozumiem tych trenerów patrzyłem na statystki Jak grała w Kadrze Urbaniak Weronika To Ona Pkt tam najwiecej nie rozumiem czemu jej tam nie ma..?? ;/

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 29 lipca 2009, 15:42

Dziewczyny rozpoczynają jutro ME w Neapolu. Pierwszy mecz z zespołem Niemiec o 15.45. Transmisja live i wyniki na:
http://www.fibaeurope-u16women.com/en/default.asp
Przestańcie już wpisywać własne składy kadr i nazwiska zawodniczek, które mogłyby zbawić nasz zespół tylko zaciśnijcie mocno kciuki i życzcie im samych celnych rzutów.

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 29 lipca 2009, 16:31

Życzymy z całego serca naszym dziewczynom na ME w Neapolu: ogromnej ilości zbiórek, asyst i przechwytów, bloków co nie miara, jak najmniejszej ilości strat i mnóstwa celnych rzutów, a w konsekwencji punktów (zawsze zdecydowanie więcej niż zdobędzie w meczu przeciwna drużyna).
Kibice

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 29 lipca 2009, 19:55

Tak, powodzenia!
Czy ktoś orientuje się, jaki poziom reprezentują drużyny, z którymi w grupie walczą Polki? Chodzi o Niemki i Litwę, bo Francja w Finlandii udowodniła, że jest poza zasięgiem.

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 29 lipca 2009, 21:29

[quote="Gość"]Tak, powodzenia!
Czy ktoś orientuje się, jaki poziom reprezentują drużyny, z którymi w grupie walczą Polki? Chodzi o Niemki i Litwę, bo Francja w Finlandii udowodniła, że jest poza zasięgiem.[/quote]
Ja się orientuję Francja jest po za a reszta do ogrania.

Gość

Re: Kadra Polski kadetek 1993-94

Postautor: Gość » 30 lipca 2009, 16:33

polki wygraly pierwszy mecz na ME, 65:74 z Niemkami. ;)


Wróć do „Koszykówka młodzieżowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości