BĘDZIE EKSTRAKLASA W POZNANIU

Moderatorzy: Bury, Mytek, Nas

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

BĘDZIE EKSTRAKLASA W POZNANIU

Postautor: MARAS » 17 czerwca 2004, 12:07

A już się bałem że splajtujemy!!!!!! Będzie dobrze!!!!! Bo mam chęć sobie pojechać na jakiś wyjaździk!!!!! :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2009, 00:37 przez MARAS, łącznie zmieniany 1 raz.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Mikey
Senior
Posty: 3547
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 10:41
Lokalizacja: Z Lans Ekipy
Kontaktowanie:

Re: BĘDZIE EKSTRAKLASA W POZNANIU!!!!!!

Postautor: Mikey » 17 czerwca 2004, 14:45

MARAS pisze:A już się bałem że splajtujemy!!!!!! Będzie dobrze!!!!! Bo mam chęć sobie pojechać na jakiś wyjaździk!!!!! :twisted: :twisted:
Zapraszamy do Łodzi, zagramy sobie jakiś meczyk o utrzymanie w ekstarklasie ... :?

Adam
Żak
Posty: 312
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 08:52

Postautor: Adam » 17 czerwca 2004, 21:07

Będąc świadom wolności słowa panującej na tym forum i w naszym pięknym kraju chciałbym zauważyć, że wpisy osobnika podpisującego się jako MARAS nadają się w lwiej części do przemieszczenia w jakiś ciemny zakątek tego forum lub do kosza...

Awatar użytkownika
MARIO
Kadet
Posty: 1802
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:15
Lokalizacja: ..pierwszy z Brzegu

Postautor: MARIO » 17 czerwca 2004, 22:03

Adam pisze:Będąc świadom wolności słowa panującej na tym forum i w naszym pięknym kraju chciałbym zauważyć, że wpisy osobnika podpisującego się jako MARAS nadają się w lwiej części do przemieszczenia w jakiś ciemny zakątek tego forum lub do kosza...


Popieram :!:

Waldi
Kadet
Posty: 1488
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 14:42

Postautor: Waldi » 17 czerwca 2004, 22:10

Co chcecie od chłopaka? Trochę krzykliwy jest :roll: :lol: :wink:

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 17 czerwca 2004, 22:39

Adam pisze:Będąc świadom wolności słowa panującej na tym forum i w naszym pięknym kraju chciałbym zauważyć, że wpisy osobnika podpisującego się jako MARAS nadają się w lwiej części do przemieszczenia w jakiś ciemny zakątek tego forum lub do kosza...
:lol: :lol: :lol: daj spokój Adam :lol: :lol: :lol: widać szczery zapał u gościa :lol: :lol: :lol: jak dla mnie to cenne zwłaszcza w aspekcie tego, że zwykle tabuny zapaleńców szturmują portale wtedy gdy ich zespół "idzie na miszcza :wink: " - w Poznaniu tymczasem "defensywa", a facet już by na wyjazdy jeździł... - fajne to jest. Poza tym mamy sezon ogórkowy - jak dotrzyma w wytrwałości do jesieni będzie już doświadczonym forumowiczem i wtedy jego posty będą jak płatki śniegu...
Ps.Ani mi się ważcie (słyszysz majoneez?) "Maczać interwencyjne palce" w Parku Narodowym kkforum - przyroda sama da sobie radę...

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Re: BĘDZIE EKSTRAKLASA W POZNANIU!!!!!!

Postautor: simon » 17 czerwca 2004, 22:41

MARAS pisze:A już się bałem że splajtujemy!!!!!!
a swoją drogą to co się przejmujesz? zmienicie nazwe i gitara

Awatar użytkownika
majoneez
Kadet
Posty: 1357
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:58
Lokalizacja: znakomita

Postautor: majoneez » 17 czerwca 2004, 22:59

Spokojnie, zaraz wbijemy tu tabliczkę "nie deptać trawników", niech nam tego roku przyroda wybuja zielonością swoja obleśną. Niech nam tutaj dzięcielina pała, a nad brzegiem ruczaju żubr występuje w pustyni i w puszczy. Niech nas wchłoną rosiczki, zaś za oknem posadzimy bluszcz, niech sie gadzina wije. :lol: :lol: 8)

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 17 czerwca 2004, 23:15

majoneez pisze:Spokojnie, zaraz wbijemy tu tabliczkę "nie deptać trawników", niech nam tego roku przyroda wybuja zielonością swoja obleśną. Niech nam tutaj dzięcielina pała, a nad brzegiem ruczaju żubr występuje w pustyni i w puszczy. Niech nas wchłoną rosiczki, zaś za oknem posadzimy bluszcz, niech sie gadzina wije. :lol: :lol: 8)


Aż mi łza wzruszenia kapnęła na podniszczoną klawiaturę na wspomnienie tych "pięknych okoliczności przyrody... i niepowtarzalnej". Tęsknota jest rzeczą normalną zważywszy, że od miesiąca siedzę uziemiony chorobą w domu. Już widzę oczami wyobrazni te wspaniałe krajobrazy forumowe i Majoneeza podlewającego każdy kwiatek.. forumowej literatury ;)
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 17 czerwca 2004, 23:24

Napiszcie kto z kibiców planuje przyjechać w najblizszym sezonie do Poznania na mecz!!!!! Bo ja ze swojej strony napewno jade do Ostrowa i Gorzowa!!!!! A gdzie indziej to jeszcze pomyślimy z ekipą!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Dzięki za poparcie Simon jeden porządny się znalazł!!!!!! :D
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
simon
Oldboy
Posty: 5437
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 07:05
Kontaktowanie:

Postautor: simon » 18 czerwca 2004, 00:17

Dzięki za poparcie Simon jeden porządny się znalazł!!!!!!
postanowiłem zatem jednostronnie przyznać sobie tytuł "sprawiedliwy wśród forumowiczów kkforum" :wink: :wink: :lol: :lol: :oops:

Napiszcie kto z kibiców planuje przyjechać w najblizszym sezonie do Poznania na mecz!!!!!
Na Mirmiła !! dyć nie gorączkuj się tak !! daj najpierw mojej drużynie wogóle zgłosić się do rozgrywek - jakiś terminarz najpierw - przecież może tak był, że ełksa będzie grała w Poznaniu nieomal za rok... Ale podoba mi się takie ciśnienie na klimaty kibicowskie :wink: :D

"pięknych okoliczności przyrody... i niepowtarzalnej".
Seba - a dalej to było jakoś: ... to Państwo pozwolą, że ja skoczę po żonę...
... żona bardzo przeprasza, ale śpi - zaniemogła biedactwo...
:shock: o, to ona - podźwignęła się - Pani pozwoli - inżynier Mamoń jestem - bardzo mi przykro, Sidorowski

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 18 czerwca 2004, 00:23

simon pisze:Seba - a dalej to było jakoś: ... to Państwo pozwolą, że ja skoczę po żonę...
... żona bardzo przeprasza, ale śpi - zaniemogła biedactwo...
:shock: o, to ona - podźwignęła się - Pani pozwoli - inżynier Mamoń jestem - bardzo mi przykro, Sidorowski


Hehehe ... specjalnie dla Ciebie i innych wielbicieli "Rejsu" (a pewnie jest ich też i tu, na Forum, wielu) - http://www.scenariusze.stopklatka.pl/html/rejs.htm
Czasem to co czytam na KKForum faktycznie jest jakby żywcem wyjęte z tego pomnika naszej kultury filmowej ;)
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Awatar użytkownika
MARIO
Kadet
Posty: 1802
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:15
Lokalizacja: ..pierwszy z Brzegu

Postautor: MARIO » 18 czerwca 2004, 08:06

MARAS pisze:Napiszcie kto z kibiców planuje przyjechać w najblizszym sezonie do Poznania na mecz!!!!! Bo ja ze swojej strony napewno jade do Ostrowa i Gorzowa!!!!! A gdzie indziej to jeszcze pomyślimy z ekipą!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Dzięki za poparcie Simon jeden porządny się znalazł!!!!!! :D


Ja przyjadę na pewno do Poznania :!: :!: 8) - jednocześnie zapraszam do Brzegu - a spróbuj nie przyjechać :!: :!: :lol: :wink:

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 18 czerwca 2004, 12:48

Dobra ale w tym Poznaniu się pokaż a nie że przyjedziesz i będziesz cicho siediał gdzieś schowany!!!!! Czym i z kim przyjedziesz!!!!!!!!
Odra mile widziana!!!!!! 8) 8)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Adam
Żak
Posty: 312
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 08:52

Postautor: Adam » 18 czerwca 2004, 14:40

Nie chcę być nadgorliwy, ale jeżeli to Forum ma istnieć właściwie, to musi być trzymane w pewnych ryzach, które pozwolą się tu wszystkim swobodnie wypowiadać . Pozostawienie tego postu w aktualnościach, a co dopiero poparcie dla tego typu praktyk (-> forum Ślęzy) nie spowoduje żadnej zmiany w stosunku do tego forum z dk3...


Wróć do „AZS Poznań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości