Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Moderatorzy: Bury, Mytek, Nas

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Hamplik » 27 marca 2009, 21:36

Odświeżam temat. :D

W związku zbliżającym się końcem sezonu klub musi pomysleć o pewnych transferach już TERAZ. Ze wzgledu na "fantastyczne" wyniki osiągane przez nasz zespół sprawa ta jest istotniejsza niż kiedykolwiek.

Gdyby to wszystko ode mnie zależało, to wyrzuciłbym conajmniej połowę zawodniczek. Napewno zostawiłbym Oki, Were oraz Skobelka i wokół nich budował nową drużynę. Zastanowiłbym się także nad zmianą naszego trenera. Powód-brak wyników.
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

Awatar użytkownika
Mytek
Junior
Posty: 2580
Rejestracja: 24 października 2004, 15:42
Lokalizacja: Poznań!
Kontaktowanie:

Postautor: Mytek » 28 marca 2009, 12:59

tu nie jest problem w trenerze. Absolutnie nie. Problem lezy w głowach samych zawodniczek, oraz w tym, że jest ich mało... krótka ławka dusi nas od 2004 roku:|

jeszcze nie czas na taki temat - poczekajmy do końća sezonu.

a i przeciez jeszcze musimy zdobyc w tym roku Mistrzostwo Polski kadetek :]
reloaded :]

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 21 kwietnia 2009, 14:11

Szósta lokata INEI AZS

Czteropunktowa zaliczka z pierwszego spotkania nie wystarczyła. Koszykarki INEI AZS Poznań przegrały w Toruniu z Energą 75:86 i zakończyły rozgrywki PLKK na szóstej pozycji.

Akademiczki osłabione brakiem kontuzjowanych Redy Aleliunaite-Jankowskiej oraz Joanny Walich miały tym razem za mało atutów, by nawiązać walkę z toruniankami. Bardzo starała się Natalia Mrozińska, nieźle spisywała się Monika Sibora, ale to jednak zawodniczki Energi od początku spotkania dyktowały warunki na parkiecie. W trzeciej minucie prowadziły już 11:1 i prawie przez cały mecz utrzymywały bezpieczny dystans punktowy.

W ekipie gospodarzy skutecznymi rzutami popisywała się zwłaszcza Emilia Tłumak. To właśnie po jej trafieniu w trzeciej kwarcie drużyna z Torunia prowadziła już nawet 68:50. W ostatniej odsłonie poznanianki podjęły jeszcze próbę odrobienia strat. Udało im się wygrać kwartę, ale losów meczu i całej rywalizacji już nie odwróciły.

Energa Toruń - INEA AZS Poznań 86:75 (26:20, 23:21, 21:13, 16:21)

Energa: Tłumak 26, J.Moore 12, Jasnowska 10, Gulak 10, Gala 8, Chaney 6, Waligórska 5, Chełczyńska 5, S.Moore 4, Wilk 0, Bajerska 0, Monsac 0.

INEA AZS:
Sibora 17, Mrozińska 15, Howard 15, Skobel 15, Idczak 5, Mazurczak 4, Pamuła 3, Wdowczyk 1, Rafałowicz 0.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Hamplik » 08 maja 2009, 22:14

Ma ktoś jakieś potwierdzone info odnośnie roszad w naszym zespole :?: Z tego co przeczytałem na forum w dziale aktualności to może być sporo zmian :?
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Hamplik » 11 maja 2009, 17:57

Obecnie klubowi włodarze intensywnie pracują nad budżetem na kolejny sezon w ekstraklasie. Jak na razie zanosi się na to, że szeregi poznańskiej INEI opuszczą najprawdopodobniej Joanna Walich (poważna oferta z PKM Dudy Super-Pol Leszno) oraz Monika Sibora. Trykot akademiczek w kolejnym sezonie nadal nosić będzie natomiast Weronika Idczak.


To jest fragment artykułu skopiowany z PLKK.
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 11 maja 2009, 20:14

To by była wielka strata dla nas gdyby jednocześnie obie te zawodniczki opuściły AZS. Najgorsze jest to że takie zawodniczki z którymi sie można identyfikować mają zamiar odejść a te które absolutnie już nie nadają sie na gre u nas, ciągle tu są i narazie cisza o nich. Wokół kogo chcemy ten zespół budować?? Bo nie rozumiem poczynań działaczy jak do tej pory.
Skoro ma zamiar odejść Kulfon to może warto by na jej miejsce ściągnąć choćby Krężel która w Lesznie już grać nie będzie, tak samo Chomać z Rybnika pewnie będzie to wzięcia a u nas z środkowymi zawsze był deficyt.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
FAIR PLAY
Młodzik
Posty: 908
Rejestracja: 29 września 2005, 19:29
Lokalizacja: POZNAŃ :)
Kontaktowanie:

Postautor: FAIR PLAY » 11 maja 2009, 20:57

a moze jankowska z pabianic?
Obrazek

koszykarz

Postautor: koszykarz » 12 maja 2009, 15:23

Leona Jankowska przechodzi z Pabianic do Łodzi...

Ciekaw jestem co wybierze popularna ,,SIBKA'' . Skoro nie Poznań - to powinien to być Toruń przecież :D :D :D

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Hamplik » 12 maja 2009, 18:44

Pożyjemy zobaczymy. :) Mam nadzieje, że Siba zostanie jednak w Poznaniu :lol:
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

Awatar użytkownika
FAIR PLAY
Młodzik
Posty: 908
Rejestracja: 29 września 2005, 19:29
Lokalizacja: POZNAŃ :)
Kontaktowanie:

Postautor: FAIR PLAY » 12 maja 2009, 20:47

Nie podpisala jeszcze z ŁKSem z tego co wiem, a srodkowa - dobra i sprawdzona jest w AZS potrzebna x2. Reda nie grala niczego, a Mrozinska poszla w jej slady... Jak dla mnie obie mozna puscic w swiat i poszukac czegos wartosciowego, wiadomo ze potrzeba na to siana... tylko ze na co/kogo nie potrzeba...
Obrazek

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 13 maja 2009, 16:31

MARAS pisze:To by była wielka strata dla nas gdyby jednocześnie obie te zawodniczki opuściły AZS. Najgorsze jest to że takie zawodniczki z którymi sie można identyfikować mają zamiar odejść a te które absolutnie już nie nadają sie na gre u nas, ciągle tu są i narazie cisza o nich. Wokół kogo chcemy ten zespół budować?? Bo nie rozumiem poczynań działaczy jak do tej pory.
Skoro ma zamiar odejść Kulfon to może warto by na jej miejsce ściągnąć choćby Krężel która w Lesznie już grać nie będzie, tak samo Chomać z Rybnika pewnie będzie to wzięcia a u nas z środkowymi zawsze był deficyt.


Maras ale tak jest w kazdym klubie!!!! Zawodniczki które można powiedziec sa podpora drużyn szukaja nowych klubów a "prawdziwe gwizady" zgadzaja sie na wszystko zeby tylko ich nie wyrzucac!!!!!
Najgorsze jest to ze w kazdym klubie e-ligowym sa takie zawodniczki-gwiazdy!!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

koszykarz

Postautor: koszykarz » 15 maja 2009, 19:15

Chętnie ujrzymy SIBKE w barwach toruńskich :D :D :D

Siba ile to już będzie ? 12,13 lat ? odkąd grałaś u nas przez rok.

Pamiętamy :D :D :D

vip
Nowy na forum
Posty: 48
Rejestracja: 28 marca 2009, 22:21
Lokalizacja: z daleka...

Postautor: vip » 16 maja 2009, 23:17

koszykarz pisze:Chętnie ujrzymy SIBKE w barwach toruńskich :D :D :D

Siba ile to już będzie ? 12,13 lat ? odkąd grałaś u nas przez rok.

Pamiętamy :D :D :D


jak możesz pamiętać jak jeszcze Cię nie było :lol: :lol: :lol:

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 17 maja 2009, 07:50

dobre.
Z jednej strony bardzo chciałbym Monike widziec w koszulce Energii ale i tak zawsze bedzie zawodniczka i symbolem AZS Poznań.
A z drugiej strony moze beda jeszce milsze kontakty miedzy kibicami obu klubów :lol: :D
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

koszykarz

Postautor: koszykarz » 17 maja 2009, 08:19

vip pisze:
koszykarz pisze:Chętnie ujrzymy SIBKE w barwach toruńskich :D :D :D

Siba ile to już będzie ? 12,13 lat ? odkąd grałaś u nas przez rok.

Pamiętamy :D :D :D


jak możesz pamiętać jak jeszcze Cię nie było :lol: :lol: :lol:


na świecie byłem drogi Vipie.... nawet autograf wtedy dostałem...

Wątpie by jednak nasz LYSY KIEP ją chciał w Enerdze - choc może... :wink:


Wróć do „AZS Poznań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości