Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Moderatorzy: Bury, Mytek, Nas

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Postautor: MARAS » 01 maja 2007, 20:34

ROSZADY PERSONALNE W ZESPOLE:

Przychodzą:

Małgorzata Myćka(AZS KK Jelenia Góra)
Beata Krupska-Tyszkiewicz(Polfa)
Paulina Dąbkowska( Rybnik)



Pozostały:

Joanna Jarkowska,
Monika Sibora,
Reda Alleliunaite-Jankowska,
Natalia Mrozińska,
Weronika Idczak,
Anna Pamuła
Monika Ciecierska
Marlena Wdowczyk
Agata Rafałowicz
Olga Pacyńska
trener Roman Haber


Odchodzą:

Natalia Waligórska(Lotos Gdynia)


plotki
pewna wiadomość




Najpierw może krótkie podsumowanie wyjazdów kibicowskich w tym sezonie, a było ich sporo.

Kibicie poznańscy byli obecni na halach w:

- Obornikach Śląskich( turniej przedsezonowy)
- Gorzowie Wielkopolskim
a.)przy okazji meczu ligowego w sezonie zasadniczym
b.) dwumecz w pierwszej rundzie playoffów
- Polkowicach
a.)mecz ligowy
b.) dwa razy na meczach o brązowy medal Polkowice vs Gorzów
- Brzegu
- Jeleniej Górze
- Toruniu
- Lesznie
- Łodzi
- Gdyni
- Pabianicach
- Krakowie
- Łomiankach

Na niektórych wyjazdach byly to liczne grupy kibiców, najliczniejsze w Łodzi i Polkowicach, na niektórych jak to bylo w przypadku Krakowa i Łomianek pojedyncze osoby. Myśle że ten rok wyjazdowy był bardzo obfity, oby przyszly byl podobny. Podziękowania należą się wszystkim którzy zaliczyli chociażby jeden wyjazd na AZS.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2010, 21:50 przez MARAS, łącznie zmieniany 22 razy.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 01 maja 2007, 20:40

Chętni mogą obejrzeć sobie takie mecz jak:

Odra Brzeg vs AZS Poznań (http://www.itvp.pl/sport/video.html?cha ... ideo=20624)
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

TyLkO AzS KKJG
Żak
Posty: 490
Rejestracja: 12 stycznia 2007, 23:45
Lokalizacja: Jelnia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: TyLkO AzS KKJG » 01 maja 2007, 20:44

A mi Sie Wydaje,ze najlepszy wyjazd zaliczyli kibice Poznania Do Jeleniej Góry dlatego Bo byl dwudniowy i byla fajna atmosferka:D:D:D:D:D 8)
Ostatnio zmieniony 01 maja 2007, 20:45 przez TyLkO AzS KKJG, łącznie zmieniany 1 raz.
[b]"No co ty stary nowy zespól nowe plany, twoj świat niepoczytany?masz swoj klub kochany?
Ja pozdrawiam Poznan to jest ten dar ktory mamy"[b]

Awatar użytkownika
ginda
Senior
Posty: 3192
Rejestracja: 30 kwietnia 2005, 14:05
Lokalizacja: 51°30' N 16°04' E
Kontaktowanie:

Postautor: ginda » 01 maja 2007, 20:44

W Polkowicach... ja was nie pamietam :wink: :wink:
Może ja was podsumuje okiem kibica z zewnątrz.
Nie wątpliwie dajecie przykład w postaci wyjazdów na mecze. Zawsze ktoś od was jest, co się zdarza rzadko. Małe ultras też się u was pojawia i to kolejny plus. Szkoda, że w Poznaniu jest małe zainteresowanie koszem, ciężko zebrać jakaś ekipę do dopingu, ale jednak dajecie rade. Duży plus dla działaczy, bo jest tam jakiś mały marketing(np gazeta wyborcza itp :wink: )
Dzięki temu na "Arence" w tym sezonie była lepsza frekwencja porównując do poprzedniego sezonu.(chyba)
Sportowo też nie źle, choć przy odrobinie szczęścia byśmy prawdopodobnie spotkali w walce o brąz. Ale 5 miejsce nie jest powodem do wstydu.
Pozdro
Dziewczyny jeśli chcecie,
zwycięstwa poczuć smak,
musicie walczyć, trenować,
dopingiem was wspieramy,
a wiarę w sercu mamy,
po meczu będziem świętować

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 01 maja 2007, 20:49

Dokładnie pod względem wyjazdowym jest dobrze, myśle że trzeba poprawić doping u siebie, żeby nie bylo takich sytuacji jak w tym sezonie że ekipy z Polkowic, Leszna i Gorzowa przewyższają nas liczebnie.

Trzeba coś z tym zrobić!


P.S.

Jak my u was byliśmy w październiku to u was dopingu nie było jeszcze żadnego!
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
SEP-CE
Młodzik
Posty: 835
Rejestracja: 05 stycznia 2007, 22:00
Lokalizacja: Polkowice

Postautor: SEP-CE » 01 maja 2007, 20:51

tak tak :) no cóż wystarczyło się spiąc i dawac przykład, a potem chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało :)

TyLkO AzS KKJG
Żak
Posty: 490
Rejestracja: 12 stycznia 2007, 23:45
Lokalizacja: Jelnia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: TyLkO AzS KKJG » 01 maja 2007, 20:52

Dokladnie jak my tez bylismy to tez zadnego dopingu nie bylo...
Tak samo w tamtym sezone jak bylismy...
[b]"No co ty stary nowy zespól nowe plany, twoj świat niepoczytany?masz swoj klub kochany?

Ja pozdrawiam Poznan to jest ten dar ktory mamy"[b]

Awatar użytkownika
Łukasz-fan
Młodzik
Posty: 647
Rejestracja: 11 lutego 2005, 15:03
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Łukasz-fan » 01 maja 2007, 21:06

Myślę, że jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to jest w miare fajnie> fajny doping Łódź, Polkowice, Leszno, Jelenia Góra i tamte ekipy też to doceniły to miłe, jeśli chodzi o mecze w Poznaniu też postęp niesamowity, wzrosła nam frekwencja kilkukrotnie mam tu takie statystyki:

Leszno - 1100 widzów (troche ludzi z Leszna)
SMS - 900 widzów
Lotos - 800 widzów
.....
a to na pewno sukces, w przyszłym sezonie mamy podstawy liczyć na jeszcze większą frekwencje. A jeśli chodzi o doping, no cóż każda ekipa, która zjawiła się w Arenie wie jak wygląda ta sala i jak wygląda możliwość utworzenia tam jakiegoś super pokazu Ultras :? ale ogólnie sezon udany i oby kolejne były jeszcze bardziej udane.

Warto odnotować nawiązanie kolejnych fajnych znajomości:

Pozdrowienia przede wszystkim dla kibiców:

AZS KK Jelenia Góra i Orła Polkowice :!: :!: :!:

No i wielkie dzięki dla Fan Clubu Skorpiony, którzy z nami udali się do Polkowic i Łodzi wspólnie dopingować poznański AZS!
A także wspomagali nas swoją obecnością na meczach w Poznaniu.

Są w Poznaniu kibice, którzy nas nie lubią i zawsze widzą same negatywy, ale myślę, że ten sezon pokazał, iż można w Poznaniu wiele zmienić i że kibice AZS mogli zaistnieć na krajowym podwórku. Liczne prezentacje Ultras, ale także dość dobre statystyki wyjazdowe ukazują, że jakiś tam potencjał poznaniacy posiadają i trzeba go rozwinąć w przyszłym sezonie, sezonach. Nie można spocząć na laurach!!!

Obrazek[/url]
INEA AZS POZNAŃ => www.azs.poznan.pl

Awatar użytkownika
Mytek
Junior
Posty: 2580
Rejestracja: 24 października 2004, 15:42
Lokalizacja: Poznań!
Kontaktowanie:

Postautor: Mytek » 01 maja 2007, 21:23

jesli o mnie chodzi to najmilej wspominam wyjazdy do Jeleniej i Gorzowa - oba dwudniowe. Podroz do Jeleniej byla wielce....emocjonująca :lol: :wink: 8)

moze nie powinienem pisac tego na forum, ale jednak zaryzykuję.
A wiec ocenę sezonu kibicowskiego pozwolę sobie podzielic na dwie częsci:
a) u siebie,
b) wyjazdy.


Jesli chodzi o czesc B to faktycznie sezon in plus - duzy plus. Z reszta co tu mowic - wystarczy spojrzec na pierwszy post Marasa w tym temacie.
Jesli zas chodzi o czesc A to moim zdaniem sezon in minus. Szlag jasny mnie trafia w momencie gdy widze jak na wyjazdach mocniej "drzemy japę" niz u siebie - lub w liczniejszym gronie. Ile razy to byla taka sytuacja, ze stoi sobie paru delikwentów opartych o bandę reklamową, lub dwa metry z tylu z załozonymi rękoma i zadowoleni z siebie, bo robią doping - a raczej "robią doping". Jesli chodzi o konkretne mecze, to najlepszy doping zrobilismy wg mnie na Lotosie w Arenie - natomiast od meczu z Lesznem(na ktorym jeszcze byl dobry doping) to juz równia pochyła w dół - i niech mi nikt nie probuje wmawiac, ze bylo inaczej. Oczywiscie cieszy niezmiernie mnie fakt, ze na mecze chodzi regularnie kilkaset osob, czasem nawet okolo 1000 lub ponad, ale smuci mnie tez nasza - kibicow AZSu - frekwencja u siebie - w zeszlym sezonie bylo nas wiecej...
Myslę, ze trzeba to poprawic, i niech będzie to nasze zadanie na przyszly sezon :!: :D


Dziekuję - powyzej przedstawiłem moją opinię na ten temat - Twoja moze byc oczywiscie inna.
reloaded :]

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 02 maja 2007, 11:07

Dobra to teraz podsumowanie w drugą strone:

Do Poznania zawitali w tym sezonie kibice z:


-Leszna
-Gorzowa Wlkp
- Torunia
- Gdyni
- Krakowa
- Polkowic
- Łodzi
- Pabianic
- Łomianek

Wg mnie najlepsze ekipy które przyjechały do nas w tym sezonie to: Leszno, Gorzów i Polkowice
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Hamplik » 02 maja 2007, 12:35

Wg mnie frekfencja była wyzsza, bo był lepszy wynik klubu. Przypominam, że w zeszłym sezonie dokońca toczyła sie walka o utrzymanie, a to 7 miejsce było "rzutem na taśmę". W tym sezonie nasz AZS był cały czas w czubie tabeli i malo co zdobyłby medal. Swoje też napewno zrobiła promocja (plakaty, ulotki itp.). Trzeba też zaznaczyć, ż epod wzgledem finansowym było znacznie lepiej.

Co do dopingu...Nie wiem dlaczego kazdy na wyjeździe wydziera się na maksa (nawet Wrona:D), a u nas krzyczy nieliczna grupka. Sądze, ze gdyby wszyscy od nas dawali głosu to nie byloby problemu. Mogloby tez być nas troszeczke więcej:)

Ogólnie to ten sezon był lepszy od poprzedniego pod kazdym wzgledem. :D

Marek1990
Kadet
Posty: 1159
Rejestracja: 27 marca 2007, 20:59
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Marek1990 » 02 maja 2007, 18:49

Hamplik pisze:Nie wiem dlaczego kazdy na wyjeździe wydziera się na maksa (nawet Wrona:D), a u nas krzyczy nieliczna grupka. Sądze, ze gdyby wszyscy od nas dawali głosu to nie byloby problemu. Mogloby tez być nas troszeczke więcej:)

Na wyjazdowym meczu zazwyczaj kazdy jest pod wplywem %%% :D Wydaje mi sie, ze to glowna przyczyna...pozdro :)

Awatar użytkownika
Mytek
Junior
Posty: 2580
Rejestracja: 24 października 2004, 15:42
Lokalizacja: Poznań!
Kontaktowanie:

Postautor: Mytek » 03 maja 2007, 10:07

Marek1990 pisze:
Hamplik pisze:Nie wiem dlaczego kazdy na wyjeździe wydziera się na maksa (nawet Wrona:D), a u nas krzyczy nieliczna grupka. Sądze, ze gdyby wszyscy od nas dawali głosu to nie byloby problemu. Mogloby tez być nas troszeczke więcej:)

Na wyjazdowym meczu zazwyczaj kazdy jest pod wplywem %%% :D Wydaje mi sie, ze to glowna przyczyna...pozdro :)


nie kazdy i nie zawsze :lol: predzej po meczu - wygranym oczywiscie :lol:

a wracajac do tematu: faktycznie najlepiej zaprezentowal sie: Gorzow, Polkowice i Leszno - trzy grupy kibicowskie, ktore mozna powiedziec "narodziły sie" w tym sezonie - lub w trakcie jego trwania.
Jeszcze cos jest warte zauwazenia: w zeszlym sezonie ( tym "za Szajka" ) praktycznie jedynymi grupami kibicow, ktora wjechala do Areny/Chwiałki byly: Gorzów, Pabianice i Brzeg (no i jeszcze Lans Ekipa z Lodzi :wink: :D ). Natomiast w tym sezonie, to oprocz Gdyni, zawsze ktos przyjezdzal: czy to z barwami, czy bez, ale zawsze ktos byl - chyba pierwszy raz takze do Areny przybyla grupka kibicow Wisly Krakow.
reloaded :]

Longerinho
Młodzik
Posty: 528
Rejestracja: 19 lutego 2007, 16:40
Lokalizacja: .:Leszno:.
Kontaktowanie:

Postautor: Longerinho » 03 maja 2007, 13:19

Dzięki za te miłe słówka w naszą strone , w Poznaniu an Arenie nie było źle przyjechalismy jednym autokarem i było nas około 50 w tym 35 krzyczacych, A tak pozatym w Lesznie nie zaprezentowaliscie sie zle, chociaz nasz KK jescze nei istniał wiec mogliscie krzyczec iel chcieliscie , w nastrpenym sezonie sie to zmieni i ebdziemy toczyc bój , teraz beda nas czekał dwa wyjazdy do Poznania NA AZS i na MUKS , wiec napewno tam zawiatmy a zobaczymy jeszcze w jakiej ilosci :P

Pozdor dla kibiców PSŻ i AZS
Leszno naszym miastem , Tęcza naszym klubem

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 03 maja 2007, 22:07

No my też musimy do Leszna liczniej zawitać, bo w tym sezonie bylo nas mało jak na najbliższy odległościowo wyjazd, to taki mały paradoks że dalej jeździliśmy liczniej niż do Leszna :lol:
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!


Wróć do „AZS Poznań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości