Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Moderatorzy: Bury, Mytek, Nas

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 17 maja 2009, 09:48

koszykarz pisze:
vip pisze:
koszykarz pisze:Chętnie ujrzymy SIBKE w barwach toruńskich :D :D :D

Siba ile to już będzie ? 12,13 lat ? odkąd grałaś u nas przez rok.

Pamiętamy :D :D :D


jak możesz pamiętać jak jeszcze Cię nie było :lol: :lol: :lol:


na świecie byłem drogi Vipie.... nawet autograf wtedy dostałem...

Wątpie by jednak nasz LYSY KIEP ją chciał w Enerdze - choc może... :wink:



Trenerze Koszykasz Twoja wypowiedzi i sformułowanie " ŁSYSY KIEP" mozna spokojnie oddac do sadu i oskarzyc Ciebie o zniesławienie.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Hamplik » 17 maja 2009, 10:16

Jak macie jakieś problemy to rozwiązujcie je u siebie na forum :wink:

Co do relacji kibiców poznańsko-toruńskich...mam nadzieje, że będą one dobre bez względu na to, które barwy klubowe będzie reprezentować ciagle jeszcze nasza Monika Sibora 8)
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 17 maja 2009, 11:30

Hamplik pisze:Jak macie jakieś problemy to rozwiązujcie je u siebie na forum :wink:

Co do relacji kibiców poznańsko-toruńskich...mam nadzieje, że będą one dobre bez względu na to, które barwy klubowe będzie reprezentować ciagle jeszcze nasza Monika Sibora 8)



juz sa :lol: :lol: :lol:
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 17 maja 2009, 19:13

Eliza Gołumbiewska zagra w INEI AZS Poznań

Dotychczasowa rzucająca Cukierków Odry Brzeg, Eliza Gołumbiewska, zmienia barwy klubowe. W sezonie 2009/2010 przywdzieje koszulkę INEI AZS Poznań.

26-letnia zawodniczka w minionych rozgrywkach wystąpiła w 26 spotkaniach na parkietach Ford Germaz Ekstraklasy, szesnastokrotnie wychodząc w pierwszej piątce brzeskiej drużyny. Na parkiecie przebywała średnio nieco ponad 29 minut i w tym czasie w swoich statystykach zapisywała przeciętnie: 10.6 punktu, 1.6 zbiórki, 1.4 asysty.

Najwięcej punktów w ligowym spotkaniu nowa zawodniczka INEI AZS Poznań zdobyła właśnie w pojedynku ze swoim nowym pracodawcą (23 punkty).

Nowa zawodniczka akademiczek swoją przygodę z profesjonalną koszykówką rozpoczęła w Białymstoku, gdzie broniła barw miejscowego Włókniarza (2004-2005). Następnie ze stolicy Podlasia koszykarka przeniosła się do Torunia, gdzie wówczas występowała w zespole Nova Trading Toruń (2005-2007).

Po zakończeniu przygody w ekipie "Katarzynek" zawodniczka postanowiła wyjechać do Szwecji. Tam przez jeden sezon zdobywała punkty dla 08 Stockholm HR. Po zakończeniu przygody w Skandynawii powróciła do naszego kraju. Wkrótce potem podpisała kontrakt z ekipą z Brzegu.

Łukasz Klin
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 24 maja 2009, 12:09

Fragment artykułu z WielkopolskiSport.pl:

Wszystko wskazuje na to, że Idczak w przyszłym sezonie będzie pierwszą rozgrywającą Inei-AZS. W tym była zmienniczką Okeishy Howard. Amerykanka nadal chciałaby grać w Poznaniu, ale - zdaniem władz AZS - podwyższyła swoje wymagania finansowe z czterech do sześciu tysięcy dolarów. - Nie stać nas na nią - mówi prezes sekcji koszykówki w AZS Paweł Leszek Klepka. Wątpliwe też, by w AZS pozostała Monika Sibora, choć we wtorek rozmawiała z prezesem Klepką. - Zaproponowano mi kontrakt niższy o połowę od poprzedniego, a na to się nie mogę zgodzić - przyznała kapitan Inei-AZS.

=====================

Z tym kontraktem niższym o połowe dla Siby to lekka przesada ze strony władz klubu. Co jak co ale takiej zawodniczce jak Siba czegoś takiego nie powinno sie nawet proponować. Swoją drogą jeśli te przepowiednie sie sprawdzą to drużynę trzeba będzie budowac od początku.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

zomo
Nowy na forum
Posty: 95
Rejestracja: 03 stycznia 2009, 14:08

Postautor: zomo » 25 maja 2009, 18:34

MARAS pisze:Fragment artykułu z WielkopolskiSport.pl:

Wszystko wskazuje na to, że Idczak w przyszłym sezonie będzie pierwszą rozgrywającą Inei-AZS. W tym była zmienniczką Okeishy Howard. Amerykanka nadal chciałaby grać w Poznaniu, ale - zdaniem władz AZS - podwyższyła swoje wymagania finansowe z czterech do sześciu tysięcy dolarów. - Nie stać nas na nią - mówi prezes sekcji koszykówki w AZS Paweł Leszek Klepka. Wątpliwe też, by w AZS pozostała Monika Sibora, choć we wtorek rozmawiała z prezesem Klepką. - Zaproponowano mi kontrakt niższy o połowę od poprzedniego, a na to się nie mogę zgodzić - przyznała kapitan Inei-AZS.

=====================

Z tym kontraktem niższym o połowe dla Siby to lekka przesada ze strony władz klubu. Co jak co ale takiej zawodniczce jak Siba czegoś takiego nie powinno sie nawet proponować. Swoją drogą jeśli te przepowiednie sie sprawdzą to drużynę trzeba będzie budowac od początku.


Wszystko jest względne,zależy ile miała w tym roku,może to pół to wcale nie tak mało.

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Hamplik » 25 maja 2009, 21:59

Troche to niepokojące wiesci, ale względy finansowe wskazują raczej na to, że Siba i Oki u nas mogą nie zagrać. Bez tych dwóch kluczowych postaci trudno będzie powtórzyć nawet to szóste miejsce...
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

koszykarz

Postautor: koszykarz » 25 maja 2009, 22:02

MARAS pisze:Fragment artykułu z WielkopolskiSport.pl:

Wszystko wskazuje na to, że Idczak w przyszłym sezonie będzie pierwszą rozgrywającą Inei-AZS. W tym była zmienniczką Okeishy Howard. Amerykanka nadal chciałaby grać w Poznaniu, ale - zdaniem władz AZS - podwyższyła swoje wymagania finansowe z czterech do sześciu tysięcy dolarów. - Nie stać nas na nią - mówi prezes sekcji koszykówki w AZS Paweł Leszek Klepka. Wątpliwe też, by w AZS pozostała Monika Sibora, choć we wtorek rozmawiała z prezesem Klepką. - Zaproponowano mi kontrakt niższy o połowę od poprzedniego, a na to się nie mogę zgodzić - przyznała kapitan Inei-AZS.

=====================

Z tym kontraktem niższym o połowe dla Siby to lekka przesada ze strony władz klubu. Co jak co ale takiej zawodniczce jak Siba czegoś takiego nie powinno sie nawet proponować. Swoją drogą jeśli te przepowiednie sie sprawdzą to drużynę trzeba będzie budowac od początku.


w takim razie - SIBA - zapraszamy do Torunia :D :D :D w kwestiach finansowych to trzeba by gadać z klubem ale jeśli chodzi o mieszkanie to służe pokojem :) ,,za friko '' rzecz jasna :D

zomo
Nowy na forum
Posty: 95
Rejestracja: 03 stycznia 2009, 14:08

Postautor: zomo » 26 maja 2009, 07:35

koszykarz pisze:
MARAS pisze:Fragment artykułu z WielkopolskiSport.pl:

Wszystko wskazuje na to, że Idczak w przyszłym sezonie będzie pierwszą rozgrywającą Inei-AZS. W tym była zmienniczką Okeishy Howard. Amerykanka nadal chciałaby grać w Poznaniu, ale - zdaniem władz AZS - podwyższyła swoje wymagania finansowe z czterech do sześciu tysięcy dolarów. - Nie stać nas na nią - mówi prezes sekcji koszykówki w AZS Paweł Leszek Klepka. Wątpliwe też, by w AZS pozostała Monika Sibora, choć we wtorek rozmawiała z prezesem Klepką. - Zaproponowano mi kontrakt niższy o połowę od poprzedniego, a na to się nie mogę zgodzić - przyznała kapitan Inei-AZS.

=====================

Z tym kontraktem niższym o połowe dla Siby to lekka przesada ze strony władz klubu. Co jak co ale takiej zawodniczce jak Siba czegoś takiego nie powinno sie nawet proponować. Swoją drogą jeśli te przepowiednie sie sprawdzą to drużynę trzeba będzie budowac od początku.


w takim razie - SIBA - zapraszamy do Torunia :D :D :D w kwestiach finansowych to trzeba by gadać z klubem ale jeśli chodzi o mieszkanie to służe pokojem :) ,,za friko '' rzecz jasna :D


No niestety muszę cię zmartwic ale pozycja 1 juz od dziś oficjalnie będzie zajęta chyba że Krawiec pójdzie do Gorzowa to 2 wolna.

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Hamplik » 26 maja 2009, 17:31

Pani Beatka z lokalnego dziennika sportowego (TVP3) poinformowała, że kontrakt z AZSem na kolejny sezon podpisały Reda, Puma i Mrozik.
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 31 maja 2009, 21:05

Joanna Kędzia w INEI AZS Poznań

Zawodniczka Finepharmu AZS Kolegium Karkonoskie Jelenia Góra - Joanna Kędzia - w nowym sezonie Ford Germaz Ekstraklasy będzie nadal reprezentować barwy akademiczek, ale już tych z Poznania. Zawodniczka z klubem ze stolicy Wielkopolski związała się dwuletnią umową.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni. Podpisaliśmy kolejny kontrakt z młodą, obiecującą zawodniczką. Mamy nadzieję, że w przyszłości Asia będzie silnym ogniwem AZS-u Poznań - mówił tuż po podpisaniu umowy Łukasz Zarzycki. - Kontrakt obowiązywać będzie przez dwa sezony. Cały czas idziemy w kierunku stworzenia młodego, perspektywicznego zespołu, opartego w kolejnych sezonach na zawodniczkach występujących w młodzieżowych i seniorskich reprezentacjach Polski - dodał menedżer INEI AZS Poznań.

Łukasz Klin


Joanna Kędzia na dwa lata w Inei AZS Poznań

Joanna Kędzia żegna się z zespołem koszykarek Finepharm AZS KK Jelenia Góra. Zawodniczka która przed poprzednim sezonem przyszła do jeleniogórskiej drużyny z Kadusa Bydgoszcz podpisała dwuletni kontrakt z Ineą AZS Poznań. Przypomnijmy że J. Kędzia ma 22 lata, występuje na pozycji środkowej i w poprzednim sezonie w 24 meczach notowała średnio 2,6 punktów i 2 zbiórki.

Grzegorz Kędziora (jg24.pl)


Czyli narazie mamy tak:

1-2 Wera, Agata
3-4 Skobel, Gołumbiewska, Pamuła
5 Reda, Mrozik, Marlena ,Kędzia

Nie prezentuje to sie za okazale. Kadetek nie wliczam w ten rozrachunek bo ich rola będzie raczej epizodyczna o ile wogóle taka. Na rozegranie konieczna Amerykanka( najlepiej zebrać siano na sprawdzoną Oki niż tracić siano na jakieś wynalazki pokroju Worthy). To samo tyczy sie skrzydeł, jeśli odejście Siby okaże sie prawdą to będzie lekki problem.
Międzik przed tym sezonem brałoby sie w ciemno, ale teraz niewiadomo w jakiej dyspozycji będzie po ciąży. Podbieranie Malijek MUKSowi przemilcze, zresztą pewnie i tak na nie siana nie będzie. Skoro tak słabo z sianem u nas w tym sezonie i szukamy oszczędności może by warto pomyśleć nad kimś kto sie wybił w I lidze, mam tu na myśli choćby Dąbkowską.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Postautor: MARAS » 20 czerwca 2009, 01:29

Agnieszka Skobel: Nigdy nie spotkałam takich wymagań

ie udało nam się osiągnąć takiego wyniku, na jaki liczyłyśmy i na jaki było nas stać. Brak awansu do ćwierćfinału to rozczarowanie. Cieszy mnie tylko zdobyte doświadczenie - mówi Agnieszka Skobel, koszykarka Inei AZS Poznań, która grała w reprezentacji Polski podczas mistrzostw Europy na Łotwie.


Agnieszka Skobel w sześciu meczach spędziła na łotewskich parkietach w sumie 106 min, zdobywając 26 pkt. Poznanianka najbardziej była chwalona za występy przeciwko Węgrom (wygrana Polski 60:53, ważne punkty Skobel z rzutów wolnych) oraz Grecji (wygrana Polek 62:60, udział w decydującej o zwycięstwie Polek akcji). Wtedy polskie koszykarki zdobyły awans do drugiej fazy turnieju i miały szansę na przebicie się do pierwszej piątki mistrzostw. A te pierwszych pięć zespołów zdobywało prawo gry w przyszłorocznych mistrzostwach świata. Polki przegrały jednak awans do ćwierćfinału w meczu z Czeszkami (68:82) - rywalkami, które nie miały już szans na grę w dalszej fazie turnieju. Na mundialu nie zagrają.



Bartosz Nosal: Była to dla pani pierwsza tak duża impreza sportowa. Jest pani zadowolona z występu?

Agnieszka Skobel: Nie za bardzo. Nie osiągnęłyśmy tego, co sobie zakładałyśmy. Czuję rozczarowanie, bo zarówno postawa całej drużyny, jak i moja gra powinny być lepsze. Jedyne co cieszy, to zdobyte doświadczenie. Wiem, że stać mnie na więcej, nie zaprezentowałam się z najlepszej strony. Włożyłam w grę maksimum wysiłku, ale to było za mało. Po raz pierwszy w karierze spotkałam się z tak wysokimi wymaganiami postawionymi przez rywalki. Nie mogę być z siebie zadowolona.

W jednym elemencie gry spisywała się pani wyśmienicie. Skuteczność rzutów osobistych rzędu 83,3 proc. daje pani drugie miejsce wśród wszystkich koszykarek mistrzostw. Zresztą za koleżanką z drużyny Magdaleną Leciejewską.

- To tak naprawdę bez większego znaczenia. Fakt, rzuty wolne dobrze mi wychodziły, ale nie wynikało to ze specjalnego przygotowania. Powiedzmy, że udawało się trafiać, bo na ogół bywa z tym różnie..

Czego zabrakło do pokonania Czeszek i awansu do ćwierćfinału?

- Patrząc z boku, mogło się wydawać, że włożyłyśmy w ten mecz za mało sił. Oczywiście każda z nas bardzo chciała wygrać, ale mnie też wydaje się, że zaangażowanie i skupienie w tak ważnym momencie było za małe. Szkoda.

Tuż po powrocie do kraju rezygnację złożył trener reprezentacji Krzysztof Koziorowicz...

- Trener nie wspominał nam, że żegna się z kadrą, przynajmniej mnie nic o tym nie było wiadomo. O jego rezygnacji dowiedziałam się z telewizji. Tyle mogę powiedzieć w tym temacie.

Czy na Łotwie dobrze się grało? Te mistrzostwa były tam sportowym świętem?

- Hale były pełne kibiców tylko podczas meczów z udziałem drużyny gospodarzy. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie za to liczba fanów naszej, polskiej reprezentacji. Dopingowali nas we wszystkich meczach i chciałam im za to podziękować.

Jakie są pani plany?

- 26 czerwca zaczynam zgrupowanie przed finałowym turniejem mistrzostw Europy U-20, który 9 lipca rozpocznie się w Gdyni. Mam więc jeszcze tydzień odpoczynku. W nowym sezonie będę grać dalej dla Inei AZS Poznań, z którą mam podpisaną umowę.

Źródło: Gazeta Wyborcza Poznań
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Postautor: Hamplik » 23 kwietnia 2010, 12:09

No nastał koniec sezonu, który był najgorszy od kilku lat. Dziewiąte miejsce to nie jest szczyt marzeń działaczy, zawodniczek, a tym bardziej kibiców. Na tle przeciętnie spisujących się naszych zawodniczek była jedna, która zasługuje na wyróżnienie. Mowa tu oczywiście o Agnieszce Skobel, która najprawdopodobniej niestety opuści nasz zespół. Jak zespół się nie wzmocni to na poprawę lokaty z obecnego sezonu nie ma co liczyć.
Moja sugestia-pozyskać jakieś dwie trzy młode obiecujące zawodniczki (np: wyciągnąć jakąś z MUKSu tak jak kiedyś to było ze Skobel) i jakieś dwie bardziej doświadczone, by miał kto wziąć na siebie ciężar gry w trudnych momentach (proponuje taką jedną Panią z Leszna i taka jedną Panią z Rybnika 8).
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Postautor: hermes46 » 23 kwietnia 2010, 14:15

Hamplik troszke zapomniałes o drugiej zawodniczce robiacej duże postepy czyli Weronice Idczak. Te dwie panie nie tylko AZS Poznań by widział w swoich szeregach. Szczególnie pani z Rybnika im strasza tym lepsza! Ten sezon miał tez drugie dno, mało było kibiców AZS-u na meczach wyjzadowych! Szkoda ze nie wpadliście do Torunia, ale to jest do odrobienia w przyszłym sezonie!Pozdrowienia dla Was wszystkich!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Postautor: MARAS » 23 kwietnia 2010, 17:16

To że nie byliśmy w Toruniu to nie znaczy że nie jeździliśmy na inne mecze wyjazdowe.
Nigdy nie mieliśmy poza paroma wyjatkami oszałamiających liczb na wyjazdach ale w tym sezonie pare osób od nas zaliczylo 7-8 wyjazdów, więc nie ma co narzekać.
A Toruń wiesz czemu sobie odpuściliśmy, bo byliśmy tam dwa razy w zeszłym sezonie i poprostu się nam przejadlo, trzeba bylo zasmakowac czegoś nowego np. wasz sąsiad za miedza Bydgoszcz.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!


Wróć do „AZS Poznań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości