Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Moderatorzy: Bury, Mytek, Nas

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Postautor: Hamplik » 16 czerwca 2010, 21:11

no czyli "po ptokach". Nie ma się co łudzić jeśli chodzi o przyszły sezon: stanie się tak jak przewidywałem około 2 lata temu.


Nie ma się co obrażać. Klub jest jaki jest. Gdyby była kasa to pewnie byłyby zawodniczki i wyniki. Ja dla mnie zespół będzie na takim samym poziomie jak rok temu, a jak trafią się nam jakieś Amerykanki to będzie lepiej.
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Postautor: MARAS » 18 kwietnia 2011, 21:28

Sezon 2010/2011 przeszedł do historii, AZS ostatecznie się utrzymał i zajął 10 miejsce w lidze.
I teraz można oceniać pracę trenera i grę zawodniczek, kto zawiódł i powinien opuścić zespół, kto się sprawdził, potwierdził klasę i powinien zostać na następny sezon.

Plusy:

Ela Mowlik- znakomity powrót do formy i gry sprzed przerwy macierzyńskiej, zdecydowana liderka i snajperka zespołu, potrafiła poderwać zespół do walki, gdy nie szło, nie jeden mecz nam wygrała. Wróciła do reprezentacji Polski i ma duże szanse na grę w Eurobaskecie 2011, czego jej życzę.
Agnieszka Makowska- zaprawiona w bojach, waleczna, ambitna zawodniczka, dziewczyna z charakterem, trzeba ją zatrzymać na przyszły sezon
Weronika Idczak- od lat w AZSie, i od lat nie schodzi poniżej pewnego dobrego ligowego poziomu, co roku ociera się o kadrę, więc może przy odrobinie szczęścia też zagra na Eurobaskecie. Mecze słabsze, przeplatała lepszymi, zwiększyła ilość asyst w porównaniu do poprzednich sezonów.
Aneta Kotnis- początek sezonu miała kiepski, ale w miarę postępu czasu grała coraz lepiej, widać że po sezonie na ławce w Wiśle, musiała się przestawić do gry po 20-30 minut i w drugim sezonie powinno być jeszcze lepiej, dlatego warto aby została na przyszły sezon
Candice Champion- typowa snajperka, umiała też sporo zebrać, w początkowej fazie rozgrywek jedna z liderek zespołu trochę dziwne było się jej pozbycie w trakcie sezonu pod pretekstem "samolubnej gry"
Brittany Gilliam- dobry transfer, spełniła swoje zadanie, rzucając po 10-15 pkt w meczach, czasami dała też odetchnąć Werze na rozegraniu, szkoda że nie była u nas od początku sezonu.

Pogranicze:

Joanna Kędzia- sezon w miarę udany, porównywalny do poprzedniego, teraz musiała wziąść na siebie odpowiedzialność bycia pierwszą środkową zespołu po odejściu Mrozika, miewała przebłyski dobrej gry, ale zdarzały się też mecze kiepskie i bezbarwne.

Minusy:

Żaneta Durak- zdecydowanie "niewypał" transferowy tego sezonu w AZSie, przychodząc z Leszna można było mieć nadzieję na jej dobrą postawę, jednak nie zagrała ani jednego porywającego spotkania, wiele kończyła z zerowym dorobkiem punktowym, gdzie kilka jej pkt mogło dać nam zwycięstwa w meczach "na styku". Nie sprawdziła się tak jak rok temu Szemraj i Motyl, które w ekstraklasie ciułały po kilka pkt na mecz a w I lidze są gwiazdami i czołowymi strzelczyniami swoje zespołu.
Chi-Chi Ukoh- mimo całej mojej sympatii do tej zawodniczki, ten sezon miała fatalny, sprowadzona w trakcie jego trwania było widać, że była kompletnie nie przygotowana do gry na najwyższym poziomie, męczyła się w walce z przeciwniczkami pod atakowaną tablicą, spadła tez jej średnia zbieranych piłek.
Patrycja Mazurczak- może ktoś powie grała mało, Szewczyk dawał jej mało szans jednak sezony mijają a ona stoi w miejscu, nie rozwija się do przodu, a w kolejce czekają już juniorki z rocznika 94.
Britney Hodges- zagrała kilka meczy i pojechała do domu, nic nie wniosła do zespołu


Młodzież:

Kinga Woźniak, Julia Adamowicz, Wioletta Wiśniewska, Daria Marciniak- nie pograły sobie dużo czasu w ekstraklasie, lepiej żeby w przyszły ogrywały się w I lidze centralnej i na podstawie gry tam dwie wyróżniające się, a nie od razu wszystkie mogły pokazać się w ekstraklasie. Jak dla mnie z tej czwórki trzeba dawać coraz więcej szans pannie Marciniak, która ma zadatki na bycie dobrej klasy silną skrzydłową lub gdy jeszcze podrośnie może i środkową, widać po rozgrywkach w kadetkach i juniorkach gdzie często notuje double-double na swoim koncie.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Postautor: Hamplik » 18 kwietnia 2011, 23:11

Ja nie będę robił tak wnikliwego podsumowania jak Maras. Powiem tylko, że było słabo. Momentami były przebłyski, ale ogólna ocena 3=. Z drugiej jednak strony na nic lepszego nie mogliśmy liczyć. Żyjemy w czasach, gdzie dużą rolę odgrywa kasa, a w naszym AZSie nie ma tyle, by móc pozwolić sobie na jakieś poważne wzmocnienia. Do tego trzeba sponsorów, a tych nie znajdziemy jak będziemy grali na takiej pipidówie jak Krzesiny-tam nawet "Rozum" i "Serce" nie chcieliby się reklamować :P
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

Soku
Żak
Posty: 220
Rejestracja: 17 czerwca 2005, 17:02
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Postautor: Soku » 11 maja 2011, 16:27

No i gdyby od początku było wiadomo, że nie będzie trzech Amerykanek, to skład też by na pewno inaczej wyglądał.

kibic38uks
Nowy na forum
Posty: 12
Rejestracja: 20 lipca 2010, 21:44
Lokalizacja: Poznań

Re: Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Postautor: kibic38uks » 25 lipca 2011, 22:40

Czy to prawda że juniorka chyba A.G ma przejść do drużyny Kara Trutnov ?

sawa_JGora
Młodzik
Posty: 756
Rejestracja: 14 października 2005, 13:44
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Postautor: sawa_JGora » 08 sierpnia 2011, 10:45

Chłopaki a wiecie może już gdzie będzie grał AZS? :)

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Postautor: MARAS » 08 sierpnia 2011, 18:59

Chcą niby w Arenie, ale tam chce też i MUKS i PBG i targi i koncerty.................
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

sawa_JGora
Młodzik
Posty: 756
Rejestracja: 14 października 2005, 13:44
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Postautor: sawa_JGora » 08 sierpnia 2011, 21:51

MARAS pisze:Chcą niby w Arenie, ale tam chce też i MUKS i PBG i targi i koncerty.................

Wybaczcie offtopic,ale tak pytam z ciekawości,bo chciałabym się w końcu wybrać na AZS :)

Awatar użytkownika
Łukasz-fan
Młodzik
Posty: 647
Rejestracja: 11 lutego 2005, 15:03
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Postautor: Łukasz-fan » 11 sierpnia 2011, 07:46

Od sezonu 2011/2012 INEA AZS Poznań swoje spotkania ekstraklasy rozgrywać będzie w hali Uniwerytetu im. Adama Mickiewicza na ul. Zagajnikowej na Morasku! HWS ARENA nie posiada praktycznie żadnego wolnego terminu w tym roku do rozegrania meczu w ramach rozgrywek Polskiej Ligi Koszykówki Kobiet, a więc gra na tej hali jest wykluczona.

Pozdrawiam
INEA AZS POZNAŃ => www.azs.poznan.pl

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Postautor: MARAS » 11 sierpnia 2011, 12:01

Łukasz-fan pisze:Od sezonu 2011/2012 INEA AZS Poznań swoje spotkania ekstraklasy rozgrywać będzie w hali Uniwerytetu im. Adama Mickiewicza na ul. Zagajnikowej na Morasku! HWS ARENA nie posiada praktycznie żadnego wolnego terminu w tym roku do rozegrania meczu w ramach rozgrywek Polskiej Ligi Koszykówki Kobiet, a więc gra na tej hali jest wykluczona.

Pozdrawiam


Powiem krótko: Zajebisty wybór! Ładna kameralna hala ze stałymi trybunami, dobra akustyka, hala połączona z basenem.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Postautor: hermes46 » 11 sierpnia 2011, 13:40

Daleko od dworca pkp? Jakbyscie jeszcze inauguracje na 16.00 ustawili byłbym niezwykle szczesliwy 8) :lol:
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Postautor: MARAS » 11 sierpnia 2011, 14:05

hermes46 pisze:Daleko od dworca pkp? Jakbyscie jeszcze inauguracje na 16.00 ustawili byłbym niezwykle szczesliwy 8) :lol:


Spod Dworca PKP wsiadasz w pestkę i jedziesz do samego końca na os. Sobieskiego, tam wysiadasz i przesiadasz się w autobus 98 jedziesz do pętli i z niej już widać halę. Napewno szybszy dojazd niż był na Krzesiny.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Soku
Żak
Posty: 220
Rejestracja: 17 czerwca 2005, 17:02
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Postautor: Soku » 17 sierpnia 2011, 07:50

Albo jedziesz pestką na przystanek Kurpińskiego i przesiadasz się w autobus 87, który wiezie Cię pod samą halę.

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Koniec sezonu- czas podsumowań i planów na przyszłość

Postautor: hermes46 » 30 września 2011, 19:46

dobra damy rade :lol:
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)


Wróć do „AZS Poznań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości