Sezon 2008/2009 transfery, spekulacje, propozycje.

Moderatorzy: Bury, Mytek, Nas

rodgers-kibic z torunia
Kadet
Posty: 1149
Rejestracja: 10 lutego 2008, 11:00
Lokalizacja: Toruń

Postautor: rodgers-kibic z torunia » 09 maja 2008, 13:35

Ale fajnie byłoby miec Monike u nas w Toruniu.

Awatar użytkownika
Bart83
Młodzik
Posty: 608
Rejestracja: 27 września 2005, 17:54
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Bart83 » 09 maja 2008, 20:45

rodgers-kibic z torunia pisze:Ale fajnie byłoby miec Monike u nas w Toruniu.


No pomarzyc nikt ponoc nie zabrania :lol:
Obrazek

rodgers-kibic z torunia
Kadet
Posty: 1149
Rejestracja: 10 lutego 2008, 11:00
Lokalizacja: Toruń

Postautor: rodgers-kibic z torunia » 09 maja 2008, 20:47

może kiedys " Maj gwiazdeczka" Monia przyjdzie do Torunia :) :)

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 09 maja 2008, 21:03

rodgers-kibic z torunia pisze:może kiedys " Maj gwiazdeczka" Monia przyjdzie do Torunia :) :)


Przyjedzie pozwiedzać dom Kopernika i wróci do miasta koziołków :lol: :lol:
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

pawlik17

Postautor: pawlik17 » 11 maja 2008, 12:54

MARAS pisze:
rodgers-kibic z torunia pisze:może kiedys " Maj gwiazdeczka" Monia przyjdzie do Torunia :) :)


Przyjedzie pozwiedzać dom Kopernika i wróci do miasta koziołków :lol: :lol:


to was ROZCZARUJE bo MONIKA SIBORA PERTRAKTUJE kontrakt w TORUNIU !!!

wy zatrzymajcie sobie - KRUPSKĄ :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
ann
Administrator
Posty: 8266
Rejestracja: 07 maja 2005, 17:36
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: ann » 11 maja 2008, 13:03

Toruń znowu rośnie w siłę :lol:
Mistrz Wasz!

pod iloma nickami jeszcze kolego będziesz pisał na tym forum?
Jeśli ktoś w Krakowie zapyta się za 20 lat: kim była DeForge? Odpowiedź będzie tylko jedna: wielką zawodniczką!


https://www.youtube.com/watch?v=N7ABk7vDous

rodgers-kibic z torunia
Kadet
Posty: 1149
Rejestracja: 10 lutego 2008, 11:00
Lokalizacja: Toruń

Postautor: rodgers-kibic z torunia » 11 maja 2008, 14:49

za to poznań wydaje sie być coraz slabszy. Chyba ze tylko mi sie tak wydaje :D :D

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 11 maja 2008, 14:57

rodgers-kibic z torunia pisze:za to poznań wydaje sie być coraz slabszy. Chyba ze tylko mi sie tak wydaje :D :D


I co łepku cieszy cie to?? Bo twoje wpisy nic nie wnoszą do dyskusji!
p... o transferach o których nie masz bladego pojęcia! Więc czasami lepiej zamilczeć!

W tym sezonie mieliście skład na pierwszą piątke a skończyliście w playout więc nie gadaj że będziecie mocni bo tacy już byliście w tym sezonie i kicha z tego wyszla!
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

pepe1

Postautor: pepe1 » 11 maja 2008, 18:58

MARAS pisze:
rodgers-kibic z torunia pisze:za to poznań wydaje sie być coraz slabszy. Chyba ze tylko mi sie tak wydaje :D :D


I co łepku cieszy cie to?? Bo twoje wpisy nic nie wnoszą do dyskusji!
p... o transferach o których nie masz bladego pojęcia! Więc czasami lepiej zamilczeć!

W tym sezonie mieliście skład na pierwszą piątke a skończyliście w playout więc nie gadaj że będziecie mocni bo tacy już byliście w tym sezonie i kicha z tego wyszla!


WŁASNIE !!!
nazwiska nie grają - co ENERGA dobitnie pokazała...a INEA gdyby miała KLASYCZNA środkowa , lepszą niż REDA - to by co ROKU miała mEDAL !!!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 11 maja 2008, 20:11

Bardziej przydałoby sie wsparcie pod koszami dla Redy, mam nadzieje że wreszcie limit pecha sie wyczerpał i w nadchodzącym sezonie znowu zaprezentuje sie z bardzo dobrej strony! Wy trafiliście z Taylor, ale ile innych Amerykanek okazalo sie niewypałami..... Ja tam jestem zwolennikiem grania Polkami a najlepiej utożsamiającymi sie z danym miastem np. Sibora-Poznań, Szott-Gorzów
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

rodgers-kibic z torunia
Kadet
Posty: 1149
Rejestracja: 10 lutego 2008, 11:00
Lokalizacja: Toruń

Postautor: rodgers-kibic z torunia » 11 maja 2008, 20:19

głupotą naszego zarzadu jest to, że zrezygnowali z Campbell i Coleman na rzecz " lepszych " amerykanek.Wyszlo z tego co wyszło.Toruń to takie miejsce, gdzie zawsze mowi sie o tym, że będzie medal i to nie tylko w koszykowce.Takie to nasze miasto jest i ja nic na to nie poradzę.Wy w poznaniu macie to szczęście, ze kazdego roku udaje sie wywalczyc awans do play-off.To tylko świadczy o tym , jak profesjonalny jest wasz klub. i wasi dzialascze, w przeciwienstwie do naszych nie rzucaja slow na wiatr.To, co my kibice z Torunia piszemy na stronie swojego klubu, to jest cos w rodzaju nadziei, ze moze być tak jak chcemy tego my i nasz zarza.

Pozdrawiam.

pepe1

Postautor: pepe1 » 11 maja 2008, 21:38

MARAS pisze:Bardziej przydałoby sie wsparcie pod koszami dla Redy, mam nadzieje że wreszcie limit pecha sie wyczerpał i w nadchodzącym sezonie znowu zaprezentuje sie z bardzo dobrej strony! Wy trafiliście z Taylor, ale ile innych Amerykanek okazalo sie niewypałami..... Ja tam jestem zwolennikiem grania Polkami a najlepiej utożsamiającymi sie z danym miastem np. Sibora-Poznań, Szott-Gorzów


zgadzam sie z toba - z tym że POLKI w dzisiejszych czasach niestety nie wystarczją by odnieść SUKCES - co widac po przykładzie INEI choćby....

kiedys podobal mi sie Gorzów - ale oni też ulegli ZAGRANICY......

teraz nową jakosć pokazała DUDA z ,,NASZĄ '' RYAN...

nie da sie ukryć że MONIKE SIBORE to by widzial nietylko TORUŃ . bo to jest świetny gracz !!!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 11 maja 2008, 22:16

Skobel w INEI/AZS

Jedna z liderek poznańskiego MUKS-u Agniekszka Skobel szykuje się do odejścia z klubu.
Utalentowana koszykarka, która miała znaczacy wkład w utrzymanie swojej drużyny w ekstraklasie w przyszłym sezonie grać będzie w poznańskim AZS-ie.


O bitwie o utalentowaną Agnieszkę Skobel mówiono jeszcze przed rozpoczeciem zakończonego niedawno sezonu Ford Germaz Ekstraklasy. Poznańska skrzydłowa miała wówczas kilka ciekawych propozycji, m.in. z zagranicy. Koszykarkę kusił również lokalny rywal
MUKS-u czyli INEA/AZS. Prezes Andrzej Jabłoński znalazł jednak pieniądze na występy
swojej drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej, a Skobel zdecydowała się pozostać w zespole. Teraz odejście zdolnej koszykarki z beniaminka ekstraklasy jest już niemal przesadzone.

Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie Agnieksza Skobel założy koszulkę
Akademiczek. Właściciele AZS-u muszą tylko zapłacić MUKS-owi ekwiwalent za wyszkolenie koszykarki, a z tym nie powinno być większych problemów. Szeregi poznańskiego beniaminka opuści prawdopodobnie Żaneta Durak, która ma propozycję z Dudy Leszno.

epoznan.pl
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Soku
Żak
Posty: 220
Rejestracja: 17 czerwca 2005, 17:02
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Soku » 13 maja 2008, 14:17

Ryan Coleman w AZS-ie?

Ryan ColemanWłodarze INEA AZS Poznań nie próżnują na rynku transferowym. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że będzie podpisany kontrakt z Agnieszką Skobel. Tym razem wybór padł na Ryan Coleman. Z nieoficjalnych informacji uzyskanych przez Echasportu.pl, wynika że trwają negocjacje mające na celu sprowadzić Amerykankę do stolicy Wielkopolski.

24-letnia zawodniczka może być znaczącym wzmocnieniem drużyny. W poprzednich dwóch sezonach rzucała odpowiednio 15.7 oraz 16.5 punktów na mecz. Jednak atutów ma o wiele więcej. Dzięki bardzo dobrej sprawności potrafi również w skutecznym sposób walczyć o piłkę pod tablicami (4.2 oraz 5.7 zbiórki na mecz), a także w obronie (2.2 przechwytu na mecz).

Jeśli negocjacje zakończą się sukcesem, INEA AZS Poznań zyska poważny atut w walce o wysokie lokaty.

źródło. echasportu.pl

Awatar użytkownika
czuken
Młodzik
Posty: 523
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 21:08
Lokalizacja: Leszno

Postautor: czuken » 13 maja 2008, 14:38

No to ladnie...powtarza sie to co rok temu z Nikita Bell...
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię na swój poziom a później pokona doświadczeniem


Wróć do „AZS Poznań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości