Sezon 2008/2009 transfery, spekulacje, propozycje.

Moderatorzy: Bury, Mytek, Nas

Awatar użytkownika
Wrona
Młodzik
Posty: 757
Rejestracja: 13 listopada 2004, 21:36
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Wrona » 13 maja 2008, 16:36

Kolejne kontrakty podpisane


Sekcja Koszykówki INEA AZS Poznań uprzejmie informuje, że w dniu dzisiejszym swoje kontrakty przedłużyły na kolejny sezon: Natalia Mrozińska, Anna Pamuła oraz Małgorzata Myćka.

Tym samym są to kolejne zawodniczki, które zdecydowały się do pozostania w klubie. Przypomnijmy, że ważne kontrakty z INEA ZS mają również Joanna Jarkowska, Marlena Wdowczyk oraz Weronika Idczak.

Wypowiedzi:
Cieszę się bardzo z tego, że mogę zostać w Poznaniu. Mam nadzieję, że ten sezon będzie dla mnie udany, chcę zapomnieć o kontuzjach i grać najlepiej jak potrafię - powiedziała Natalia Mrozińska

To już mój piąty sezon w Poznaniu, czuje sie tutaj świetnie, chcę dalej grać w AZS i kontunuować w Poznaniu studia - Anna Pamuła

Bardzo się ciesze z podpisania kontraktu na kolejny sezon z AZSem. Spędziłam tu co prawda dopiero albo już jeden sezon i czuję się naprawdę dobrze w Poznaniu. Uważam, że ubiegły sezon, który tu spędziłam dużo mnie nauczył a jeszcze więcej nauki przede mną, dlatego też zdecydowałam się na dalsze rozwijanie swoich umiejętności akurat tutaj. Oczywiście mam zamiar kontynuowac swoją naukę na Uniwersytecie Poznański i zobaczyć jeszcze te miejsca w Poznaniu na które nie starczyo mi w tym sezonie czasu a jest ich dość sporo - Małgorzata Myćka


źródło:www.azs.poznan.pl
Obrazek

---AZS POZNAŃ---http://www.azs.poznan.pl

Alexx
Amator
Posty: 181
Rejestracja: 15 kwietnia 2005, 19:12

Postautor: Alexx » 20 maja 2008, 19:50

Wrona pisze:Kolejne kontrakty podpisane


Sekcja Koszykówki INEA AZS Poznań uprzejmie informuje, że w dniu dzisiejszym swoje kontrakty przedłużyły na kolejny sezon: Natalia Mrozińska, Anna Pamuła oraz Małgorzata Myćka.

Tym samym są to kolejne zawodniczki, które zdecydowały się do pozostania w klubie. Przypomnijmy, że ważne kontrakty z INEA ZS mają również Joanna Jarkowska, Marlena Wdowczyk oraz Weronika Idczak.

Wypowiedzi:
Cieszę się bardzo z tego, że mogę zostać w Poznaniu. Mam nadzieję, że ten sezon będzie dla mnie udany, chcę zapomnieć o kontuzjach i grać najlepiej jak potrafię - powiedziała Natalia Mrozińska

To już mój piąty sezon w Poznaniu, czuje sie tutaj świetnie, chcę dalej grać w AZS i kontunuować w Poznaniu studia - Anna Pamuła

Bardzo się ciesze z podpisania kontraktu na kolejny sezon z AZSem. Spędziłam tu co prawda dopiero albo już jeden sezon i czuję się naprawdę dobrze w Poznaniu. Uważam, że ubiegły sezon, który tu spędziłam dużo mnie nauczył a jeszcze więcej nauki przede mną, dlatego też zdecydowałam się na dalsze rozwijanie swoich umiejętności akurat tutaj. Oczywiście mam zamiar kontynuowac swoją naukę na Uniwersytecie Poznański i zobaczyć jeszcze te miejsca w Poznaniu na które nie starczyo mi w tym sezonie czasu a jest ich dość sporo - Małgorzata Myćka


źródło:www.azs.poznan.pl



Narazie podpisywane są kontrakty z zawodniczkami głębokich rezerw. A kiedy działacze pomyślą o pierwszej piątce :?: Wrzesień to optymalny czas 8)

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 20 maja 2008, 21:54

Z pierwszej piątki jak narazie jest tylko Jarkowska a potem długo nic......
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Wrona
Młodzik
Posty: 757
Rejestracja: 13 listopada 2004, 21:36
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Wrona » 20 maja 2008, 21:58

Na oficjalnej stronce Azsu tez jest cyt. z Areny "Jaki tu spokój...."czyli cisza i cytowany spokoj... :D
Obrazek



---AZS POZNAŃ---http://www.azs.poznan.pl

Awatar użytkownika
Łukasz-fan
Młodzik
Posty: 647
Rejestracja: 11 lutego 2005, 15:03
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Łukasz-fan » 21 maja 2008, 20:08

bez stresu panowie :PPP
INEA AZS POZNAŃ => www.azs.poznan.pl

Alexx
Amator
Posty: 181
Rejestracja: 15 kwietnia 2005, 19:12

Postautor: Alexx » 22 maja 2008, 23:14

Łukasz-fan pisze:bez stresu panowie :PPP


Bez stresu :oops: :?:
Do wzięcia były dwie super zawodniczki (Czarnecka,Karpińska) a działacze uskutecznili sobie drzemkę. Chyba że zajęci są wszyscy przy transferze Gosi Dydek.
Ale szkoda że takie zawodniczki będą grały w Lesznie a nie w Poznaniu. 8)

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 23 maja 2008, 08:20

Karpińska nie chciała grać dla AZSu z tego co wiem, więc tu jest inna opcja....
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

pepe1

Re: Sezon 2008/2009 transfery, spekulacje, propozycje.

Postautor: pepe1 » 23 maja 2008, 18:40

MARAS pisze:Jak narazie doszło tylko do zmiany na stanowisku trenera zespołu: Romka zastąpiła Kasia. Co do kontraktów to o ile dobrze pamiętam Kulfon i Marlena mają jeszcze ważne kontrakty na ten sezon, reszta miała jednoroczne kontrakty, więc trzeba jeszcze poczekać co dalej.
Wpisujcie swoje typy kto by sie przydał drużynie a dla kogo czas w niej sie już skończył.


informacja pewna
plotki


PRZYCHODZĄ:

Katarzyna Dydek (I trener)
Agnieszka Skobel (MUKS)
Lada Kovalenko (Toruń)
Anna Talarczyk (Tęcza)
Natalia Waligórska (Lotos)



ODCHODZĄ:

Roman Haber (I trener)


POZOSTAŁY W KLUBIE

Joanna Jarkowska (wazny kontrakt)
Marlena Wdowczyk (wazny kontrakt)
Weronika Idczak
Natalia Mrozińska
Anna Pamuła
Małgorzata Mycka


a czemu WIDNIEJE u was KOVALENKO - skoro ona ma ważny kontrakt z ENERGĄ ?????

co z waszym kapitanem - MONIKĄ SIBORĄ ??

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 24 maja 2008, 11:03

Temu widnieje bo ktoś z waszej miejscowej Gazety Wyborczej napisał taką plote i to jest podstawą do umieszczenia jej tutaj.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

pepe1

Postautor: pepe1 » 24 maja 2008, 11:27

MARAS pisze:Temu widnieje bo ktoś z waszej miejscowej Gazety Wyborczej napisał taką plote i to jest podstawą do umieszczenia jej tutaj.


aha OK - u na w GW pracuje taki jeden śmieszny DZIENNIKARZYNA który goni za PLOTKAMI :lol: :lol: :lol: ale to nieprawda.... bo u nas CZESIA MARCZEWSKA spodziewa sie dziecka i KOVALENKO raczej nie odejdzie.

a co u was z SIBORĄ ? KTOŚ WIE ?

TyLkO AzS KKJG
Żak
Posty: 490
Rejestracja: 12 stycznia 2007, 23:45
Lokalizacja: Jelnia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: TyLkO AzS KKJG » 25 maja 2008, 00:56

pepe1 pisze:
MARAS pisze:Temu widnieje bo ktoś z waszej miejscowej Gazety Wyborczej napisał taką plote i to jest podstawą do umieszczenia jej tutaj.


aha OK - u na w GW pracuje taki jeden śmieszny DZIENNIKARZYNA który goni za PLOTKAMI :lol: :lol: :lol: ale to nieprawda.... bo u nas CZESIA MARCZEWSKA spodziewa sie dziecka i KOVALENKO raczej nie odejdzie.

a co u was z SIBORĄ ? KTOŚ WIE ?

Ta Sibora do Finefarmu Jelenia Góra :D :D :lol:
[b]"No co ty stary nowy zespól nowe plany, twoj świat niepoczytany?masz swoj klub kochany?
Ja pozdrawiam Poznan to jest ten dar ktory mamy"[b]

ŁukaszFan

Postautor: ŁukaszFan » 26 maja 2008, 12:06

Sekcja Koszykówki INEA AZS Poznań uprzejmie informuje, że w dniu dzisiejszym swój kontrakt z klubem przedłużyły: kapitan zespołu Monika Sibora oraz Agata Rafałowicz. Monika Sibora podpisała roczny kontrakt, natomiast Agata Rafałowicz dwuletni z opcją przedłużenia na kolejny sezon.

"Nie ukrywam, że bardzo cieszymy się, że udało się nam porozumieć z Moniką. Miała ona wiele propozycji, po dość udanym sezonie chciały ją zatrudnić polskie jak i zagraniczne kluby. Jest to dla nas bardzo ważna zawodniczka, jedna z liderek nowotworzonego zespołu. Niedługo poinformujemy Państwa o kolejnych podpisanych umowach" - Łukasz Zarzycki menedżer INEA AZS Poznań

"Cieszę się bardzo z podpisania kontraktu w Poznaniu z AZSem. Tu mi się gra bardzo dobrze, tu jest mój dom i moja rodzina, więc nie ukrywam, że to był jeden z głównych argumentów, aby zostać w Poznaniu. Doszliśmy z prezesem do wspólnego kompromisu i obie strony są bardzo zadowolone. Bardzo ważne jest żeby w klubie była zdrowa atmosfera, zarówno wśród dziewczyn, ale też przede wszystkim wśród ludzi, którzy otaczają zespół - kadra trenerska, zarząd klubu, sponsorzy, kibice, a to w Poznaniu jest na najwyższym poziomie. W zeszłym roku były wysokie cele, w tym mam nadzieje, że również wysokie będą ambicje i będziemy starały się grać o medale. Wszystko zależy od tego jak zostanie zamknięty skład zespołu. Jednak utrzymanie składu z zeszłego sezonu (z niewielkimi wyjątkami) i dokupienie dwóch, trzech zawodniczek w zupełności wystarczy. Nasza nowa trenerka wniesie swieżość do zespołu i nowe spojrzenie. Wierzę, że wspólnie odniesiemy sukces" - Monika Sibora.

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 26 maja 2008, 13:17

No super wiadomość! Siba pełen szacunek za podjęcie właściwej decyzji!
Toruń to nie to co Poznań :lol: :lol:
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

sibka
Nowy na forum
Posty: 20
Rejestracja: 06 września 2005, 19:33

:)

Postautor: sibka » 24 czerwca 2008, 17:13

:D tak tak
ja też się strasznie cieszę, że udało nam się pogadać, bo nie ukrywam, że uwielbiam Poznań i tutejszy klimat wśród kibiców!!!
pozdrawiam
siba

sibka
Nowy na forum
Posty: 20
Rejestracja: 06 września 2005, 19:33

:)

Postautor: sibka » 24 czerwca 2008, 17:14

:D tak tak
ja też się strasznie cieszę, że udało nam się dogadać, bo nie ukrywam, że uwielbiam Poznań i tutejszy klimat wśród kibiców!!!
pozdrawiam
siba


Wróć do „AZS Poznań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości