Sezon 2008/2009 transfery, spekulacje, propozycje.

Moderatorzy: Bury, Mytek, Nas

Awatar użytkownika
Wrona
Młodzik
Posty: 757
Rejestracja: 13 listopada 2004, 21:36
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: :)

Postautor: Wrona » 24 czerwca 2008, 19:15

sibka pisze::D tak tak
ja też się strasznie cieszę, że udało nam się dogadać, bo nie ukrywam, że uwielbiam Poznań i tutejszy klimat wśród kibiców!!!
pozdrawiam
Nom wiesz...Supeerr Pani kapitan to i super kibice... :D hehe a za tym idzie dobry klimat i atmosferka na meczach...pozdrawiam gorąco... :D
Obrazek

---AZS POZNAŃ---http://www.azs.poznan.pl

TyLkO AzS KKJG
Żak
Posty: 490
Rejestracja: 12 stycznia 2007, 23:45
Lokalizacja: Jelnia Góra
Kontaktowanie:

Re: :)

Postautor: TyLkO AzS KKJG » 24 czerwca 2008, 21:56

sibka pisze::D tak tak
ja też się strasznie cieszę, że udało nam się pogadać, bo nie ukrywam, że uwielbiam Poznań i tutejszy klimat wśród kibiców!!!
pozdrawiam

Bo sie najlepiej bawia z Jeleniogorskimi fanami :D 8)
[b]"No co ty stary nowy zespól nowe plany, twoj świat niepoczytany?masz swoj klub kochany?
Ja pozdrawiam Poznan to jest ten dar ktory mamy"[b]

sibka
Nowy na forum
Posty: 20
Rejestracja: 06 września 2005, 19:33

:)

Postautor: sibka » 25 czerwca 2008, 12:15

:oops: chyba wpadnę w samouwielbienie jak mi tak chłopaki będziecie maślić!!!! :roll:
ale serdeczne dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
siba

rodgers-kibic z torunia
Kadet
Posty: 1149
Rejestracja: 10 lutego 2008, 11:00
Lokalizacja: Toruń

Postautor: rodgers-kibic z torunia » 27 czerwca 2008, 21:24

Monika - za rok zapraszamy do torunia :-) i to nie na mecz AZS-Energa tylko na caly sezon a nawet dluzej. POzdrawiam.

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 28 czerwca 2008, 10:28

Już nie rób wazeliny tymi podpisami pod twoimi postami :lol:
Widze że robisz wszystko żeby przypodobać sie Sibie :P
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

rodgers-kibic z torunia
Kadet
Posty: 1149
Rejestracja: 10 lutego 2008, 11:00
Lokalizacja: Toruń

Postautor: rodgers-kibic z torunia » 30 czerwca 2008, 08:33

poprostu ja lubie :D fajna zawodniczka - fajnie byloby miec taka w druzynie, szczegolnie, ze Monia - jak wino - im starsza tym lepsza.wlasnie takiej zawodniczki potrzeba nam w Toruniu, a nie Waligorskiej czy Żylczynskiej.

TyLkO AzS KKJG
Żak
Posty: 490
Rejestracja: 12 stycznia 2007, 23:45
Lokalizacja: Jelnia Góra
Kontaktowanie:

Postautor: TyLkO AzS KKJG » 01 lipca 2008, 22:09

MARAS pisze:Już nie rób wazeliny tymi podpisami pod twoimi postami :lol:
Widze że robisz wszystko żeby przypodobać sie Sibie :P

hehe jakie podsumowanie Maras :D :lol: 8)
[b]"No co ty stary nowy zespól nowe plany, twoj świat niepoczytany?masz swoj klub kochany?

Ja pozdrawiam Poznan to jest ten dar ktory mamy"[b]

rodgers-kibic z torunia
Kadet
Posty: 1149
Rejestracja: 10 lutego 2008, 11:00
Lokalizacja: Toruń

Postautor: rodgers-kibic z torunia » 03 lipca 2008, 21:55

wiemze troche poza tematem, ale ten blog moniki sibory to jest coś wspaniałego, ósmy cud świata.naprawdę warto to przeczytać. i mam nadzieje, na wiecej wpisow :D

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 30 lipca 2008, 22:45

Akademiczki wyjeżdżają do Czarnkowa

Już od dwóch tygodni trenują koszykarki poznańskiego AZS-u i przygotowują się do zbliżającego sezonu. Sezonu wobec którego jest sporo oczekiwań, zwłaszcza, że akademiczki wzmocniły swoje szeregi trzema naprawdę klasowymi zawodniczkami (Okeisha Howard, Agnieszka Skobel), a za klika miesięcy po urazie więzadeł krzyżowych do gry wróci Natalia Mrozińska.

W budowaniu formy pomóc ma obóz kondycyjny w Czarnkowie, na który INEA AZS wybiera się w czwartek. "Można się spodziewać, że koszykarki wyleją z siebie hektolitry potu, bo rozpoczyna się najtrudniejszy etap przygotowań do sezonu... czego same zawodniczki mogą jeszcze nie wiedzieć" – mówi trenerka zespołu Katarzyna Dydek. Podkreśla, że ważniejsze od ciężkich treningów jest przeprowadzenie ich mądrze. „Zrobiliśmy badania wydolnościowe, znamy progi tlenowe, a treningi są bardzo zindywidualizowane” - zaznacza trenerka.

Zgrupowanie w Puszczy Noteckiej potrwa do przyszłego czwartku. W jego trakcie akademiczki przede wszystkim pracować będą nad wytrzymałością. Na pytanie o plany na obóz żartobliwie odpowiada Monika Sibora, że panie zapewne trenować będą koszykówkę. Po chwili jednak dodaje, że oprócz pracy nad kondycją zapewne pojawią się elementy taktyczne, których i tak w pełni nie da się jeszcze opracować. Wszystko z powodu braku Agnieszki Skobel i Joanny Jarkowskiej, które w środę po południu udały się na zgrupowanie reprezentacji Polski do Spały.

Po powrocie koszykarki pozostaną w Poznaniu aż do przedostatniego weekendu sierpnia, kiedy to rozegrają turniej w Arenie, a następnie wyjadą do Rzeszowa na Akademickie Mistrzostwa Polski. Ostatni, przed rozpoczynającym się 21 września sezonem, taktyczny obóz odbędzie się w Krośnie.

źródło: epoznan.pl
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: rzymi » 30 lipca 2008, 23:35

rodgers-kibic z torunia pisze:a nie Waligorskiej czy Żylczynskiej.


Ty już nie widzisz świata poza Moniką Siborą.. najlepiej, żeby grała sama w Toruniu - po co jej 4 koleżanki z drużyny? a zobaczysz, że w/w zawodniczki ii tak dużo dla Was zrobią.
pozdro.
ObrazekObrazek

rodgers-kibic z torunia
Kadet
Posty: 1149
Rejestracja: 10 lutego 2008, 11:00
Lokalizacja: Toruń

Postautor: rodgers-kibic z torunia » 01 sierpnia 2008, 19:52

ja wiem, ze nie beda takie zle, i wierze ze poprowadza nas do niejednego wygranego meczu (np. z Lotosem :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) )

Ja licze szczegolnie na dobra gre natalii, bo wiem ze dziewczyna ma potencjal a w minionym sezonie w Gdyni nie mogla wszystkiego pokazac, gdyz nie grala zbyt wiele.

Awatar użytkownika
FAIR PLAY
Młodzik
Posty: 908
Rejestracja: 29 września 2005, 19:29
Lokalizacja: POZNAŃ :)
Kontaktowanie:

Postautor: FAIR PLAY » 05 sierpnia 2008, 20:45

Dawno mnie tu nie bylo... ale mysle ze przedstawiac sie nie musze!

Od nowego sezonu powracam w szeregi KK, czynnie ;D takze nie byl bym soba gdybym niczego nowego nie zaproponowal!

Mianowicie proponuje zakup przez fanatykow azsu takich samych koszulek... tzn nie takich jakie byly w tym sezonie czy poprzednich tj niebieskie... ale zrobienie koszulek pod nas. Tj proponuje: z przodu duzy herb AZS i podpis POZNAN na plecach KLUB KIBICA (ewentualnie miejsce na logo sponsora... - nie musze mysle ze trzeba by aby menager to wczesniej uzgodnil i cos wylicytowal:D) AZS POZNAN! wiadoma jest rzecza ze koszulki niebieskie. Koszt mysle ze ok 30 zl na osobe w zaleznosci oczywiscie od ilosci chetnych. Moge sie sprawa zajac. Jesli byli by chetni lub jesli sa inne propozycje pisac :!: pozdr
Obrazek

Awatar użytkownika
Łukasz-fan
Młodzik
Posty: 647
Rejestracja: 11 lutego 2005, 15:03
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Łukasz-fan » 06 sierpnia 2008, 08:37

służę pomocą;)
INEA AZS POZNAŃ => www.azs.poznan.pl

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Hamplik » 06 sierpnia 2008, 22:33

Miałoby to sens gdyby było nas więcej. Jest nas raptem 8-10 osób, a więc kupno i wyrobienie tego będzie dużo droższe. Już samo wydanie 30 zł. na taką koszulke to sporo kasy. Proponuje zostać przy tym co jest i nie bawić się narazie w takie rzeczy.
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 06 sierpnia 2008, 22:49

Nie no pomysł nie jest zły! I liczba wiary w młynie nie ma tu znaczenia! Jednak z tego co wiem w mijającym sezonie można było nabyć albo wygrać w konkursie na meczach taki niebieski t-shirt z przodu z logo klubu a z tyłu "Poznań stawia na sport" więc lepiej nie zadawać sobie trudu z robienie nowych koszulek, tylko nabyć właśnie taki t-shirt. Są takowe jeszcze do kupienia Łukasz??
Zresztą praktyczniejsze jest też jak każdy przyjdzie w jednolitej niebieskiej lub białej koszulke.
A kase jaką daloby sie na te koszulki lepiej przeznaczyć na oprawe inauguracyjnego meczu z ROWem Rybnik.

Swoją drogą przedsezonewe zebranie przy piwie jest nieodzowne ale narazie dajcie ludziom wypocząć :lol: Pozdro!
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!


Wróć do „AZS Poznań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości