Wyjazdy w sezonie 2008/09

Moderatorzy: Bury, Mytek, Nas

Awatar użytkownika
Bart83
Młodzik
Posty: 608
Rejestracja: 27 września 2005, 17:54
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Bart83 » 21 grudnia 2008, 14:03

20.12.2008 TRAPEZ
FOTA Z XVII kolejki FGE: Tęcza Leszno - INEA AZS Poznań (75:70)

Obrazek

Źródło: www.panorama.media.pl
Obrazek

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 21 grudnia 2008, 16:01

Dziwi mnie fakty że przy tak dużej liczbie fotoreporterów na wczorajszym meczu, zrobiono tak mało fot na kibiców! Tyczy sie to elki, panoramy i plkk. Panowie z aparatami w dłoniach woleli robić foty albo na pikników albo na tatuaże koszykarek niż na trybuny, tym bardziej ze wczoraj było na co robić! To zdjęcie zamieszczone powyżej przez Barta zostało spartolone bo nie niedość że nie widać całego naszego sektora to do tego zimne ognie zostały ucięte. Zero profesjonalizmu.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Bart83
Młodzik
Posty: 608
Rejestracja: 27 września 2005, 17:54
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Bart83 » 21 grudnia 2008, 19:24

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Foty by Hamplik
Obrazek

Awatar użytkownika
wlodi9
Kadet
Posty: 1126
Rejestracja: 14 lutego 2007, 21:32
Lokalizacja: ...:::Leszno:::...
Kontaktowanie:

Postautor: wlodi9 » 21 grudnia 2008, 19:29

MARAS pisze:Dziwi mnie fakty że przy tak dużej liczbie fotoreporterów na wczorajszym meczu, zrobiono tak mało fot na kibiców! Tyczy sie to elki, panoramy i plkk. Panowie z aparatami w dłoniach woleli robić foty albo na pikników albo na tatuaże koszykarek niż na trybuny, tym bardziej ze wczoraj było na co robić! To zdjęcie zamieszczone powyżej przez Barta zostało spartolone bo nie niedość że nie widać całego naszego sektora to do tego zimne ognie zostały ucięte. Zero profesjonalizmu.


na panoramie cos tam bylo :lol: ale ogolnie masz racje, w zeszlym roku bylo zdecydowanie wiecej fotek kibicow :?
T Ę C Z A
L E S Z N O

Awatar użytkownika
Bart83
Młodzik
Posty: 608
Rejestracja: 27 września 2005, 17:54
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Bart83 » 21 grudnia 2008, 19:36

Zdjęć z naszej trybuny ciąg dalszy :D
Obrazek

Obrazek

Foty by Bart83
Obrazek

Longerinho
Młodzik
Posty: 528
Rejestracja: 19 lutego 2007, 16:40
Lokalizacja: .:Leszno:.
Kontaktowanie:

Postautor: Longerinho » 21 grudnia 2008, 20:08

Mam jedno pytanie , tam nad wasza banerówką macie jakis zrobiony ?? Co na nim pisało ???
Leszno naszym miastem , Tęcza naszym klubem

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 21 grudnia 2008, 21:12

To jest trans zrobiony z 2 lata temu, raz poraz go wywieszamy i nie był on przygotowany tylko na waszą okazje, czasami go bierzemy poza Poznań. W Gorzowie, Jeleniej i Lesznie(2lata temu jak jeszcze nikt u was nie dopingował) na pewno był wywieszony. W Polkowicach nie zezwolono na jego zawieszenie.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Bart83
Młodzik
Posty: 608
Rejestracja: 27 września 2005, 17:54
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Bart83 » 21 grudnia 2008, 21:25

Longerinho pisze:Mam jedno pytanie , tam nad wasza banerówką macie jakis zrobiony ?? Co na nim pisało ???


MARAS pisze:To jest trans zrobiony z 2 lata temu, raz poraz go wywieszamy i nie był on przygotowany tylko na waszą okazje, czasami go bierzemy poza Poznań. W Gorzowie, Jeleniej i Lesznie(2lata temu jak jeszcze nikt u was nie dopingował) na pewno był wywieszony. W Polkowicach nie zezwolono na jego zawieszenie.


"DLA WAS TO TYLKO KLUB
DLA NAS SENS ŻYCIA
AZS POZNAŃ ULTRAS'06"

:D
Obrazek

Ali_G
Amator
Posty: 103
Rejestracja: 08 lutego 2007, 11:46
Lokalizacja: LESZNO
Kontaktowanie:

Postautor: Ali_G » 21 grudnia 2008, 21:47

Poprawcie mnie jeśli się mylę. Wasze panie nie podeszły wam podziękować. Dlaczego? Ja tego faktu nie zauważyłem. Pozdro
Nikita Bell- I love this game!
Tęcza Leszno!

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Hamplik » 21 grudnia 2008, 22:04

Ali_G pisze:Poprawcie mnie jeśli się mylę. Wasze panie nie podeszły wam podziękować. Dlaczego? Ja tego faktu nie zauważyłem. Pozdro


Zgadza się. Nasze panie niestety o nas zapomniały, ale my im wszystko wybaczamy :lol:
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Hamplik » 21 grudnia 2008, 22:22

Obrazek

Obrazek
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 21 grudnia 2008, 22:28

Ali_G pisze:Poprawcie mnie jeśli się mylę. Wasze panie nie podeszły wam podziękować. Dlaczego? Ja tego faktu nie zauważyłem. Pozdro


I ten aspekt mi sie właśnie nie podoba! Powinny przychodzić podziękować po każdym meczu a w szczególności na wyjeździe, niezależnie czy mecz wygrały czy przegrały. W Lesznie widać są nauczone i zawsze podchodzą i to mi sie podoba.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Marek1990
Kadet
Posty: 1159
Rejestracja: 27 marca 2007, 20:59
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Marek1990 » 21 grudnia 2008, 23:08

MARAS pisze:
I ten aspekt mi sie właśnie nie podoba! Powinny przychodzić podziękować po każdym meczu a w szczególności na wyjeździe, niezależnie czy mecz wygrały czy przegrały. W Lesznie widać są nauczone i zawsze podchodzą i to mi sie podoba.


hehe...:) Ciekawe, bo Nasze w Poznaniu też nie podziękowały kibicom za doping...:P :D :D Ale wszystko mają wybaczone...:D :wink:

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Hamplik » 22 grudnia 2008, 09:44

hehe... Ciekawe, bo Nasze w Poznaniu też nie podziękowały kibicom za doping... Ale wszystko mają wybaczone...


O ile sobie przypominam to po meczu z Pabianicami podziekowały. :D

I ten aspekt mi sie właśnie nie podoba! Powinny przychodzić podziękować po każdym meczu a w szczególności na wyjeździe, niezależnie czy mecz wygrały czy przegrały. W Lesznie widać są nauczone i zawsze podchodzą i to mi sie podoba.


Masz racje, ale trzeba uwzględnić fakt, że kobiety to bardzo zmienne w nastrojach istoty, więc nie robiłbym z tego jakiegoś wielkiego problemu. Szacun powinien być, no ale cóż na to nic poradzimy...
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

Awatar użytkownika
Bart83
Młodzik
Posty: 608
Rejestracja: 27 września 2005, 17:54
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Bart83 » 22 grudnia 2008, 10:50

Obrazek

Obrazek
Obrazek


Wróć do „AZS Poznań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości