Wyjazdy w sezonie 2008/09

Moderatorzy: Bury, Mytek, Nas

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 09 lutego 2009, 18:05

Wyjazd jeden z lepszych w sezonie jak to bywa do Jeleniej! Mecz bardzo przeciętny ale aspekty pozasportowe nie do zapomnienia. Zresztą widać na fotach że atmosfera przednia.
My z dwoma flagami na hali, dwie oprawy: pierwsza flagi na kijach Jeleniej i druga z chusteczkami dla Gajica. Super pomysł.
Pozdro dla wszystkich z Jeleniej i teraz my zapraszamy na "dwudniówkę" do Poznania. Jak jeszcze jakieś ciekawe foty macie od zamieście je tutaj.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Mytek
Junior
Posty: 2580
Rejestracja: 24 października 2004, 15:42
Lokalizacja: Poznań!
Kontaktowanie:

Postautor: Mytek » 09 lutego 2009, 18:49

ja zaraz poszukam. napewno cos dobrego ma Bart83, ale on dziś chyba zajęty jest;)

a jesli chodzi o mecz to fatalny był.... odechciewało sie patrzec chwilami... gdyby nie A.Skobel to cieńko by było - delikatnie mowiac. Dobrze zagrała Mrozina i Reda. Mam nadzieje, że do kolejnego meczu Kulfon i Siba sie "odbudują" i juz wszystko wroci do normy :]
reloaded :]

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 09 lutego 2009, 18:55

hm tylko szkoda ze Energa gra w środe w Poznaniu bo moze byc ciekawie :(
Ludzie w Jelonce sa bardzo mili i fajni. Ja prawie zawsze wracajac z Jeleniej jestem "zmęczony" z butelka mineralnej w rece. I bynajmniej to nie sa mecze :lol: :)
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 09 lutego 2009, 19:56

hermes46 pisze:hm tylko szkoda ze Energa gra w środe w Poznaniu bo moze byc ciekawie :(
Ludzie w Jelonce sa bardzo mili i fajni. Ja prawie zawsze wracajac z Jeleniej jestem "zmęczony" z butelka mineralnej w rece. I bynajmniej to nie sa mecze :lol: :)


To górskie powietrza tak wzmaga w ludziach zmęczenie :lol: :lol:

A wracajac do meczu to jakby Coleman została jeszcze na ten mecz to czuje ze bysmy to przegrali. A na szczescie Okorie to nie ta klasa.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 09 lutego 2009, 20:30

no szczególnie jak sie jest na weselu. A na drugi dzien w ramach kaca piwko popija sie ...wódeczka :lol: :D
Qrde gdybym nie miał problemów ogólnych z tym forum bysmy po imprezowali w Toruniu na lidze ( fajny był Wasz doping!!!!).
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Hamplik » 10 lutego 2009, 11:59

To górskie powietrza tak wzmaga w ludziach zmęczenie


Maras to chyba najwięcej nawdychał się tego powietrza :lol: :lol:
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

Awatar użytkownika
Wrona
Młodzik
Posty: 757
Rejestracja: 13 listopada 2004, 21:36
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Wrona » 10 lutego 2009, 12:34

Hamplik pisze:
To górskie powietrza tak wzmaga w ludziach zmęczenie


Maras to chyba najwięcej nawdychał się tego powietrza :lol: :lol:
Oj chyba tym razem nie zgadłes...;p był z nami jeszcze ojciec Jaskuła...;p
Obrazek

---AZS POZNAŃ---http://www.azs.poznan.pl


Awatar użytkownika
Bart83
Młodzik
Posty: 608
Rejestracja: 27 września 2005, 17:54
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Bart83 » 10 lutego 2009, 13:05

Jeszcze parę fotek z wyjazdu do JG :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

matishe
Żak
Posty: 468
Rejestracja: 08 listopada 2006, 14:18
Lokalizacja: Hirschberg im Riesengebirge

Postautor: matishe » 11 lutego 2009, 16:34

fajne zdjęcia!
się działo się ;)
pozdrawiam
"WSZYSTKIE ANIOŁY NA ŚWIECIE..ZRÓBCIE CO MOŻECIE"

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 11 lutego 2009, 19:31

no musiało sie mocno dziac!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Hamplik » 11 lutego 2009, 21:49

Oj chyba tym razem nie zgadłes...;p był z nami jeszcze ojciec Jaskuła...;p


O tym Panu nawet nie wspominam, bo samo słowo Jaskuła mówi wszystko :lol: :lol: :lol:
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 08 marca 2009, 21:01

No to jesteśmy po wyjeździe do Gorzowa, wynik masakra, ale fajna zabawa w drodze na mecz i w trakcie meczu jak i po meczu.
Z naszej grupy dwie fury, w Gorzowie jestesmy o czasie, miejsce które nam przydzielono chyba najgorsze w historii, razem z publika gorzowska ramie w ramie. Mala trybuna dla gości zostala odsunieta do tylu na potrzeby TV, jednym slowem kpina. Doping fajny, szczegolnie miazga chorwackie przez cala 3 kwarte( wzbudzilo do zdumienie co poniektorych gorzowiakow siedzacych obok). W czwartej kwacie pozdrowienia dla Jeleniej Góry i Jabola co stalo sie juz tradycja.
Tu mala dygresja kibice siedzacy obok dopytywali sie czy aby napewno nie pozdrawiami tak lubianej w Gorzowie Zielonej Góry :lol: :lol: :lol:
Szkoda ze po meczu podziekowala nam tylko Siba a inne zmyly sie do szatni, bo kibice jezdza za zespolem a nie widza zadnych symptomów wdziecznosci na meczu wyjazdowym, oczywiscie ja sie niczego na sile nie domagam no ale wypadaloby bo niektore Panie( dzisiaj byl ich dzien) juz ladnych pare lat graja z azetesowskim gryfem na piersi. W drodze powrotnej postoj na zarcie za Skwierzyna i to tyle mojej rozprawki.
Hamplik czekamy na fotogalerie z tego meczu.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Wrona
Młodzik
Posty: 757
Rejestracja: 13 listopada 2004, 21:36
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Wrona » 08 marca 2009, 21:24

Mecz ciekawy i wyrównany przez 1 kwarte...Druga kwarta pokazała oblicze całego meczu.W 3 i 4 kwarcie przegrywajac taka suma oczek ciezko jest odrabiac punkty nie traca przy tym zadnego kosza...Przez głupie staraty i oddawanie piłek rywalkom w 2 kwarcie nasze koszykarki jakby stanely w miejscu i oddawały wszystko co mogły dziewczynom z gorzowa i wynik powiekszał sie na korzyść gorzowianek...To jest drugi mecz na którym bylem zeby Azs przegrywał do przerwy tak wysoko - ponad 20 punktami...(ostatni raz w brzegu tak fatalnie grały nasze koszykarki pare sezonow wczesniej)Później zaczeły odrabiać,ale dziewczyny z gorzowa juz nie oddały wyniku i walczyły do konca..Wiec teraz to juz o 5 Azs moze zapomniec,a szkoda bo zapowiadaly sie ciekawe mecze w Poznaniu z Toruniem i później derbowy z Muksem...Chciałbym takze nadmienic o naszych koszykarkach które pomimo naszego dopingu przez cały mecz nawet nie podeszły Nam podziekowac za doping a chcielismy złożyc Im rowniez zyczenia, bo jak by nie było miały dzisiaj swoje święto...a teraz pozostaje nam czekac na rywala w playy offach,bo w lidze juz chyba marne szanse na podniesienie lokaty...
Obrazek



---AZS POZNAŃ---http://www.azs.poznan.pl

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Hamplik » 08 marca 2009, 21:31

Zgadzam się z moimi przedmówcami w całej rozciągłości i szerokości :lol:
Z wyjazdu najbardziej zapamiętam to Chorwackie-do tej pory mówić nie moge.
Co do podziękowań...nie wymagam, ale fajnie by było-takie jest moje zdanie. Nie można też generalizować-dla Siby szacun :D
a wszystkim naszym paniom życzę wszystkiego naj :D
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!


Wróć do „AZS Poznań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości