BLOG Moniki ,,Sibki'' Sibory

Moderatorzy: Bury, Mytek, Nas

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 04 maja 2009, 23:48

sibka pisze:"AZS już się jednak zabezpieczył na odejście swojej rzucającej,[czyli mnie] - podpisał umowę z zawodniczką Cukierków Odra Brzeg Elizą Gołumbiewską..."
no coments!!!
dodam tylko, że w tej sytuacji Poznań raczej nie jest zainteresowany :?


Zabezpieczył sie sprowadzając Elizę jako twoją zmienniczke tak to należy rozumieć. 8) Bez Siby nie widze naszego AZSu, tyle odemnie.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 05 maja 2009, 05:25

Hamplik ja w żadnym wypadku nie chce zabierac Wam Moniki zasugerowałem ze jest jeszcze jeden klub w Poznaniu! :lol: Ale jak co nasze mecze byłby jeszcze weslesze i mam nadzieje przyjaźniejsze :lol:
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

sibka
Nowy na forum
Posty: 20
Rejestracja: 06 września 2005, 19:33

Postautor: sibka » 03 czerwca 2009, 15:49

No to chłopaki ( i dziewczyny oczywiście też :)) prawdopodobnie się żegnamy!!!!:'(
strasznie mi przykro z tego powodu... bo nie tak miało się to skończyć, ale jak ja to mówię- nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! prawda?!
mogę tylko zdementować, że nie będzie to Toruń, ponieważ macie fantastyczną Agatkę! być może Polska, być może zagranica... dowiecie się pierwsi ;)
pozdrawiam
siba

rodgers-kibic z torunia
Kadet
Posty: 1149
Rejestracja: 10 lutego 2008, 11:00
Lokalizacja: Toruń

Postautor: rodgers-kibic z torunia » 03 czerwca 2009, 15:56

życzymy powodzenia :D

No Polska to rozumiem ale zagranica...kto tam będzie jeździł oglądać twoje mecze 8)

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Postautor: hermes46 » 03 czerwca 2009, 15:59

przykra sprawa!!! Powodzenia Monika!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

koszykarz

Postautor: koszykarz » 03 czerwca 2009, 17:04

sibka pisze:No to chłopaki ( i dziewczyny oczywiście też :)) prawdopodobnie się żegnamy!!!!:'(
strasznie mi przykro z tego powodu... bo nie tak miało się to skończyć, ale jak ja to mówię- nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! prawda?!
mogę tylko zdementować, że nie będzie to Toruń, ponieważ macie fantastyczną Agatkę! być może Polska, być może zagranica... dowiecie się pierwsi ;)
pozdrawiam


no ale to żaden problem . Agata to ,,1'' - a ty SIBA możesz grać zarówno na 1 jak i na 2. :D :D :D

po co mamy sprowadzać ,,kulawe Amerykanki '' które i tak nie będa dawac z siebie tyle co Ty na boisku :)

PS. Tak się staraliśmy na forum lokalnym żeby ciebie mieć i nic :(

Awatar użytkownika
bartas
Żak
Posty: 447
Rejestracja: 07 stycznia 2007, 10:58
Lokalizacja: Leszno

Postautor: bartas » 03 czerwca 2009, 18:22

koszykarz pisze:
PS. Tak się staraliśmy na forum lokalnym żeby ciebie mieć i nic :(


Tylko, ze Wasze staranie nie maja tutaj absolutnie nic do rzeczy. Najwyrazniej za slabo to sie Wasie dzialacze starali.
Chyba koszykarz musisz isc na menadzera - wtedy moze sciagniesz Monie do Torunia.

Sorry ze sie wtracilem :D
Obrazek

koszykarz

Re: BLOG Moniki ,,Sibki'' Sibory

Postautor: koszykarz » 19 czerwca 2009, 21:57

,,Co z tą Sibka '' :?:

Czy ktoś coś wie ? Zapraszamy na ,,2'' . Mam nadzieję że w hali ,,Spożywczaka '' znajdziesz swoją klepkę :D

sibka
Nowy na forum
Posty: 20
Rejestracja: 06 września 2005, 19:33

Re: BLOG Moniki ,,Sibki'' Sibory

Postautor: sibka » 24 lipca 2009, 11:55

Pozdrawiam moich wiernych kibiców i przyjaciół, i niestety się z nimi żegnam na tych stonkach! stronkach INEI! na ten sezon związałam się z zespołem z Rybnika i myślę, że części z Was się to spodoba, bo nie wyjechałam za granicę :P
także do obaczenia na meczach w Poznaniu, Toruniu i innych miastach! mam nadzieję, że będziecie mieli problem: "komu kibicować?" :lol:
:D
a teraz zabieram się za blog...
siba

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: BLOG Moniki ,,Sibki'' Sibory

Postautor: MARAS » 24 lipca 2009, 13:23

Powodzenia Siba w nowym klubie! Dzięki za te wszystkie lata i emocje jakim nam dostarczałaś jako kapitan.
I czekamy na Ciebie na początku października w Poznaniu!
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: BLOG Moniki ,,Sibki'' Sibory

Postautor: hermes46 » 24 lipca 2009, 15:05

no to Sibka i Wróbel o bede miał ból głowy u nas na meczu komu kibicowac!!! :lol:
Wypoczywaj i nabieraj sił w nowym sezonie
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

koszykarz

Re: BLOG Moniki ,,Sibki'' Sibory

Postautor: koszykarz » 24 lipca 2009, 20:10

Ja też będę miał ból głowy - choć co do Wróbelka czyli Justyny Grabowskiej w Rybniku - w sumie nic nie wiadomo na 100 % jeszcze. Fajnie jakby na obwodzie Rybnickim grały SIBA z Wróblem - choć pewnie Orczyk ściągnie jakąś Amerykanke...

a jeśli dodać do tego Kovalenko i Bond w Liderze Pruszków - to rzeczywiście sporo tych ,,byłych'' Torunianek w lidze...

Powodzenia SIBKA - szkoda że nie Toruń - no ale nic nie poradzimy...:-/

rodgers-kibic z torunia
Kadet
Posty: 1149
Rejestracja: 10 lutego 2008, 11:00
Lokalizacja: Toruń

Re: BLOG Moniki ,,Sibki'' Sibory

Postautor: rodgers-kibic z torunia » 25 lipca 2009, 07:40

no to powodzenia Moniu w nowym klubie... :D

sibka
Nowy na forum
Posty: 20
Rejestracja: 06 września 2005, 19:33

Re: BLOG Moniki ,,Sibki'' Sibory

Postautor: sibka » 12 listopada 2009, 16:37

Pozdrawiam moich AZSowskich kibiców z dalekiego Rybnika!!!! dzięki za liczne wyrazy szacunku i pozdrowienia na różnych stronkach!!!! Ja też o Was pamiętam i ... tęsknię!!!!
Do zobaczenia w grudniu!!!!
Siba
siba

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: BLOG Moniki ,,Sibki'' Sibory

Postautor: hermes46 » 24 marca 2010, 21:33

Siba wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)


Wróć do „AZS Poznań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości