Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Moderatorzy: Bury, Mytek, Nas

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: MARAS » 01 listopada 2009, 00:37

Trzeba było jechać osobówką i byście byli godzine przed meczem w Poznaniu i być moze na Krzesiny byście zdążyli komunikacją miejską.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: hermes46 » 01 listopada 2009, 09:35

Maras faktycznie dałem Ciała! Myśałem ze jednak pojedziemy. Cóż zostaje mi Was zaprosic na rewanz i małe co nie co w poł litorwych puszkach lub kuflach :wink: A i tak sie szybciej spotkamy w Bydzi na Waszym rewanzu!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: Hamplik » 03 listopada 2009, 16:15

Ma ktoś jakieś info na temat meczu z MUKSem? Chodzi mi głównie o to, czy ten mecz się odbędzie, a jak tak to gdzie?
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: MARAS » 03 listopada 2009, 20:23

Oto odpowiedź na twoje pytanie:

Derby? Nic nie wiadomo...

- Dostałem zezwolenie od straży pożarnej, będziemy mogli grać - cieszy się prezes MUKS Poznań Andrzej Jabłoński. Nie dodaje jednak, że nie jest to zezwolenie na organizowanie imprez masowych w hali przy ul. Chwiałkowskiego. A bez tego w tym obiekcie nie dojdzie do sobotnich derbów MUKS - Inea-AZS. Gdzie więc odbędzie się ten mecz?

- Dostałem zezwolenie od straży pożarnej. Nie jest w nim określona liczba osób, jaka może być w hali. Jest za to napisane, że MUKS może organizować mecze w ramach Ford Germaz Ekstraklasy - mówi Jabłoński. Prezes MUKS dodaje, że pismo zostało wysłane do PLKK, a sprawą - z ramienia miasta - zajmuje się Maciej Piekarczyk z Wydziału Kultury Fizycznej i Turystyki. Jak sytuacja wygląda rzeczywiście?

Wygląda trochę inaczej. MUKS dostał zgodę straży pożarnej, ale... - Proszę zapytać pana prezesa Jabłońskiego o szczegóły tego pisma - mówi wiceprezes zarządu PLKK Grzegorz Ziembicki, który owo pismo otrzymał. - Czy może chodzi o to, że straż wydała zgodę na organizowanie spotkań, ale tylko w obecności najwyżej dwustu osób? - pytam. - Tak - odpowiada Ziembicki. To zaś oznacza, że MUKS nie ma co liczyć na organizowanie swoich spotkań w hali przy Chwiałkowskiego, bo nie będą to imprezy masowe. Tego zaś wymaga PLKK w swoich wymaganiach licencyjnych. Słowa Ziemblickiego potwierdza Maciej Piekarczyk z Urzędu Miasta. - Przedstawiciele straży pożarnej potwierdzili, że absolutnie nie wydadzą zgody na organizowanie w tym obiekcie meczów dla więcej niż dwustu osób. A bez takiej zgody nie ma szans na decyzję prezydenta miasta pozwalającą na organizowanie imprez masowych - mówi Piekarczyk. - Prezes Jabłoński wysyłał w tej sprawie pisma, mówił, że rozmawiał z prezesem PLKK Wiesławem Zychem i doszedł do porozumienia - twierdzi Piekarczyk. Jabłoński zapowiedział, że jego klub ostateczną decyzję ogłosi w środę.

Przypomnijmy - aby klub mógł organizować mecze ekstraklasy koszykarek, musi mieć halę na co najmniej 700 miejsc. Przede wszystkim zaś - musi otrzymać od burmistrza lub prezydenta miasta zgodę na organizację imprez masowych. W poprzednim sezonie PLKK przymknęła oko na te niedociągnięcia, ale w tym roku już nie chce. - W tamtym sezonie MUKS miał zgodę straży na mecze z widownią do trzystu osób. Wydaliśmy więc warunkową zgodę na mecze ekstraklasy. Standardy się jednak zmieniły, też chcemy dbać o promocję dyscypliny. Warunkowo zgodziliśmy się na jeszcze jeden miesiąc gry MUKS w tej hali, ale to tyle. W Poznaniu są trzy hale pozytywnie zweryfikowane, Arena, hala AWF i hala na Krzesinach i może tam MUKS powinien szukać możliwości gry? - zastanawia się Ziemblicki. Dotychczasowe pozwolenie dla MUKS wygasa w najbliższy czwartek.

Jabłoński jest poirytowany, że certyfikaty dostały obiekty w Łodzi i Bydgoszczy. - A one są w gorszym stanie niż nasze - mówi. Ziemblicki rozsądnie jednak tłumaczy: - My nie mamy nic do tego. To prezydenci Łodzi i Bydgoszczy wydali zgody na organizowanie tam imprez masowych. Jeżeli dostaniemy taką samą zgodę od prezydenta Poznania na organizowanie meczów w hali przy ul. Chwiałkowskiego, to MUKS dostanie certyfikat. Tylko że my tej zgody wciąż nie mamy - mówi Ziemblicki i dodaje: - Postępujemy zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych z 20 marca 2009 roku.

Nieoficjalnie wiemy jednak, że przedstawiciele MUKS rozważali już możliwość gry w innych obiektach, a także - wymiany się z Ineą-AZS w roli gospodarza pierwszego meczu. - MUKS mógłby grać swoje mecze w Arenie, ale musiałby się liczyć z większymi kosztami - twierdzi Piekarczyk. Te koszty to choćby obowiązkowy monitoring, który jest wymagany w tak dużym obiekcie. Nawet wtedy, gdy jak w przypadku spotkań poznańskich koszykarek, śledzi je co najwyżej stu kibiców.

Derbowy mecz MUKS - Inea-AZS jest zaplanowany już na najbliższą sobotę. To jedyne w polskich ekstraklasach starcie dwóch drużyn z tego samego miasta w jednej z trzech najpopularniejszych dyscyplin halowych.

źródło: http://www.wielkopolskisport.pl/
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

rzymi
Oldboy
Posty: 5103
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 18:20
Lokalizacja: Gdynia

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: rzymi » 03 listopada 2009, 20:31

MARAS pisze:Oto odpowiedź na twoje pytanie:

Derby? Nic nie wiadomo...





Wygląda trochę inaczej. MUKS dostał zgodę straży pożarnej, ale... - Proszę zapytać pana prezesa Jabłońskiego o szczegóły tego pisma - mówi wiceprezes zarządu PLKK Grzegorz Ziembicki, który owo pismo otrzymał. Jabłoński jest poirytowany, że certyfikaty dostały obiekty w Łodzi i Bydgoszczy. - A one są w gorszym stanie niż nasze - mówi. Ziemblicki rozsądnie jednak tłumaczy: - My nie mamy nic do tego. To prezydenci Łodzi i Bydgoszczy wydali zgody na organizowanie tam imprez masowych. Jeżeli dostaniemy taką samą zgodę od prezydenta Poznania na organizowanie meczów w hali przy ul. Chwiałkowskiego, to MUKS dostanie certyfikat. Tylko że my tej zgody wciąż nie mamy - mówi Ziemblicki i dodaje: - Postępujemy zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych z 20 marca 2009 roku.

źródło: http://www.wielkopolskisport.pl/



Jeden artykuł, dwa różne nazwiska :wink: sorry za OT
ObrazekObrazek

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: hermes46 » 03 listopada 2009, 20:53

Licze na zwyciestwo AZS-u!!!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: MARAS » 04 listopada 2009, 16:25

Uwaga uwaga!

DERBY POZNANIA MUKS vs AZS odbędą sie w najbliższą sobote tj. 7 listopad w hali AWF przy Drodze Dębińskiej 10c. START godz. 18:00.
Pełna mobilizacja, trzeba się ładnie zaprezentować, tym bardziej ze w tej hali nie mieliśmy dotąd możliwości dopingować. Trzeba wspomóc koszykarki w trudnej sytuacji głośny dopingiem.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: Hamplik » 04 listopada 2009, 18:29

A co z kosztami wstępu?
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: MARAS » 04 listopada 2009, 19:44

Hamplik pisze:A co z kosztami wstępu?


Wejściówki na to spotkanie - nazywane cegiełkami, kosztować będą 10 i 5 zł.
Do tego pula 20 darmowych biletów w myśl przepisów PLKK, ale te pewnie w cudowny sposób się rozejdą między działaczy :lol:
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: Hamplik » 05 listopada 2009, 14:46

A może jakieś piwko po meczu? :wink:
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: MARAS » 08 listopada 2009, 12:59

Uffffff ale emocje na koniec nam zawodniczki zafundowały, ale dobrze że sie tak skończylo.
Mamy drugą ważną wygraną i przewage psychiczną nad MUKSem przed rewanżem. Bardzo równo zagrała pierwsza piątka i to przyniosło wygraną.

P.S.

Jabol zaprezentowal się w ładnym prochowcu na hali AWF :lol:
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: Hamplik » 14 listopada 2009, 22:34

Powiem trochę prowokacyjnie-miałem nosa by nie iść. :lol:
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: MARAS » 21 grudnia 2009, 22:28

Haber za Dydek

Katarzyna Dydek nie jest już trenerem koszykarek Inei AZS Poznań. W poniedziałek klub rozwiązał z nią umowę. Nowym szkoleniowcem akademiczek będzie Roman Haber.

Powodem rozstania z dotychczasową opiekunką zespołu jest słaba postawa w rozgrywkach ligowych. Poznanianki zajmują dopiero 11. pozycję w tabeli PLKK. W trzynastu spotkaniach odniosły zaledwie trzy zwycięstwa. - Wyniki są niezadowalające - mówi menedżer klubu Łukasz Zarzycki. - Chcemy, żeby zespół grał lepiej i zakwalifikował się do fazy play-off. Taki cel stawiamy przed nowym trenerem, choć mam świadomość, że z obecnym dorobkiem będzie o to ciężko - dodaje.

- Trenera rozlicza się z wyników, a te nie da się ukryć są w tym sezonie kiepskie - komentuje Katarzyna Dydek. - Nie mam żalu, bo wiem jakie są realia w sporcie i życie trenera. Ale myślę, że zabrakło trochę cierpliwości. Mieliśmy bardzo młody skład, a silnego zespołu nie stworzy się w pół roku. Potrzeba na to zdecydowanie więcej czasu. I uważam, że będzie on grał lepiej, zwłaszcza gdy wrócą trzy kontuzjowane zawodniczki. Życzę drużynie i nowemu trenerowi jak najlepiej, bo bardzo zżyłam się z dziewczynami i nadal zależy mi na ich dobrych występach - dodaje była już trenerka Inei AZS.

O te ma zadbać dotychczasowy trener-koordynator zespołu Roman Haber. - Już chyba czwarty raz występuje w roli strażaka - śmieje się szkoleniowiec, który w przeszłości w podobny sposób zmieniał na trenerskiej ławce m.in. Tomasza Herkta i Grzegorza Szajka. - Trzeba to jakoś poskładać, bo wiele rzeczy nie wygląda najlepiej. Przede wszystkim dziewczyny słabo bronią. Pod względem straconych punktów jesteśmy najgorsi w lidze. Myślę też, że trochę źle dobrano skład - pozbyto się liderek i oparto drużynę na młodych zawodniczkach. A te mają gorące głowy i trzeba je "poukładać", bo były takie mecze, które można było wygrać - dodaje nowy szkoleniowiec akademiczek.

Haber wierzy, że awans do fazy play-off wciąż jest możliwy. - Wiele będzie zależeć od styczniowego zaległego meczu z Rybnikiem, bo to nasz główny rywal w tym wyścigu. Szansa dogonienia na pewno jest - ocenia trener Inei AZS. Zwłaszcza, że powinny już wtedy być gotowe do gry kontuzjowane Reda Aleliunaite-Jankowska, Elżbieta Mowlik i Eliza Gołumbiewska. - Na jakieś dodatkowe wzmocnienia raczej nie ma szans, bo nie szalejemy z pieniędzmi - dodaje Haber, który zmienił wcześniejsze plany zespołu i zamiast po Nowym Roku, wyznaczył w trybie pilnym trening w poświąteczny poniedziałek 28 grudnia.

www.wielkopolskisport.pl
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: Hamplik » 23 grudnia 2009, 00:24

No coś trzeba było zmienić, może będzie lepiej...

Chcemy, żeby zespół grał lepiej i zakwalifikował się do fazy play-off


wg mnie play-offy przegraliśmy już w Łodzi...

Myślę też, że trochę źle dobrano skład - pozbyto się liderek i oparto drużynę na młodych zawodniczkach.


UWAGA!!! pierwsza osoba w klubie która kapuje dlaczego jest tak, a nie inaczej :wink:
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: MARAS » 23 grudnia 2009, 02:24

Nadzieje na playoffy odżyły po niespodziewanie wysokiej wygranej w Pruszkowie i potem mimo wszystko dobrym meczu z Polkowicami w Poznaniu. Co czyniło że do 3 ostatnich meczy roku przystępowaliśmy z dużymi nadziejami, jednak boisko wszystko zweryfikowało i dostaliśmy ostre bęcki w Brzegu i potem ta mimo wszystko kompromitująca porażka w Bydgoszczy.
W takiej sytuacji moze i lepiej że mecz z Rybnikiem został przelożony na później, oby pozytywnie to się ułożyło. Wg. mnie playoffy zostały przegrane w Brzegu, gdzie w przypadku wygranej i równoczesnej jak pamiętamy porażki Rybnika w Bydgoszczy byłaby szansa zrówanać sie w ilości wygranych. No cóż takie życie, mam nadzieje ze Haber pozytywnie podziała na dziewczyny i je zmobilizuje. Dobrze byłoby zacząć od pierwszej historycznej wygranej w Trapezie :lol:
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!


Wróć do „AZS Poznań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości