Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Moderatorzy: Bury, Mytek, Nas

Awatar użytkownika
Pewniak
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: 11 października 2009, 20:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: Pewniak » 12 października 2009, 20:26

Marek1990 pisze:Może dlatego, że ludzie przychodzą na te mecze, które macie szanse wygrać... :roll:


To z wami szans nie mieliśmy ? ;) Jeżeli twoje słowa się potwierdzą to boję się przyjść na mecz z Lotosem :D

Marek1990
Kadet
Posty: 1159
Rejestracja: 27 marca 2007, 20:59
Lokalizacja: Leszno

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: Marek1990 » 12 października 2009, 20:36

Pewniak pisze:
Marek1990 pisze:Może dlatego, że ludzie przychodzą na te mecze, które macie szanse wygrać... :roll:


To z wami szans nie mieliśmy ? ;) Jeżeli twoje słowa się potwierdzą to boję się przyjść na mecz z Lotosem :D


Wg mnie - żadnych....

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: Hamplik » 14 października 2009, 10:21

Wg mnie - żadnych....


Widzę, że kolega z Leszna znowu prowokacyjnie...
Szanse są zawsze i wszędzie. Jakby się w nie nie wierzyło to można by wcale nie rozgrywać ligi i dać mistrza Lotosowi albo Wiśle.
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: hermes46 » 14 października 2009, 12:06

Hamplik ...100% racji!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Marek1990
Kadet
Posty: 1159
Rejestracja: 27 marca 2007, 20:59
Lokalizacja: Leszno

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: Marek1990 » 14 października 2009, 18:52

Hamplik pisze:
Wg mnie - żadnych....


Widzę, że kolega z Leszna znowu prowokacyjnie...
Szanse są zawsze i wszędzie. Jakby się w nie nie wierzyło to można by wcale nie rozgrywać ligi i dać mistrza Lotosowi albo Wiśle.


Osobiście jechałem do Poznania po 2 pkt. Jak wyżej napisałem, "wg mnie nie mieliscie z Tęczą szans" Takie było moje zdanie, jest i będzie...

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: hermes46 » 15 października 2009, 12:19

ja na kazdy mecz jade lub ide po zwyciestwo!!!
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: Hamplik » 15 października 2009, 21:54

Osobiście jechałem do Poznania po 2 pkt. Jak wyżej napisałem, "wg mnie nie mieliscie z Tęczą szans" Takie było moje zdanie, jest i będzie...


Może powiem tak, bo kolega mówi uparcie swoje i nie rozumie mojej wypowiedzi.

Po obejrzanym meczu można przyznać częściowo koledze racji, bo tęcza prowadziła prawie od samego początku spotkania. Było kilka momentów, kiedy nasze nawiązywały walkę, ale generalnie Tęcza kontrolowała ten mecz.

Jednak gdy rozpatrujemy wypowiedź kolegi przed meczem (w ogóle przed jakimkolwiek meczem) to tu 0% racji. Przyjmując tok rozumowania kolegi z Leszna można od razu zawieszać złote medale Wiśle Kraków (piłka nożna), Skrze Bełchatów (siatkówka męska), Muszyniance Muszyna (siatkówka żeńska), Lotosowi Gdynia, Asseco Prokomowi Sopot itd. W skrócie mówiąc wg kolegi rozgrywanie ligi jest bezsensowne. Kolega zapomniał tylko, że grają zawodnicy, a nie nazwiska na koszulkach i pieniądze. Owszem te rzeczy mają to duży wpływ na wynik, ale te wszystkie posiadane zalety trzeba pokazać "w praniu".

Sorry za przydługawą i filozoficzną wypowiedź, ale niektórym to trzeba wyłożyć kawę na lawę. :D
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: hermes46 » 16 października 2009, 11:40

teraz tylko jest pytanie czy ta osoba zrozumie Twoja wypowiedz?
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: Hamplik » 16 października 2009, 13:57

Czasami mam wrażenie, że kibice z Leszna tylko udają, że nie rozumieją. Jednak jeśli faktycznie nie rozumieją to jest z nimi naprawdę niedobrze...
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

Marek1990
Kadet
Posty: 1159
Rejestracja: 27 marca 2007, 20:59
Lokalizacja: Leszno

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: Marek1990 » 17 października 2009, 09:02

Hamplik pisze: W skrócie mówiąc wg kolegi rozgrywanie ligi jest bezsensowne.

Oczywiście, że nie...


Hamplik pisze: Kolega zapomniał tylko, że grają zawodnicy, a nie nazwiska na koszulkach i pieniądze.



Tylko, że u nas nie ma ani pieniędzy ani nazwisk, no chyba, że liczymy te niechciane Drzewińskie czy Czarneckie itp.




Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia..

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: Hamplik » 18 października 2009, 18:18

Widzę, że wszyscy milczą po wczorajszym meczu...To ja powiem tylko tyle - rzeczywiście szkoda gadać :D
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

Awatar użytkownika
Pewniak
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: 11 października 2009, 20:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: Pewniak » 19 października 2009, 21:03

Hamplik zgadzam się z Tobą w ostatnich wypowiedziach (może poza tą wisłą ;) ) Niech kolega z Leszna nie będzie pewien wygranych po możesz się "przejechać" ;))

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: hermes46 » 26 października 2009, 10:05

Panowie do zobaczenia w piatek.
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: MARAS » 31 października 2009, 13:52

hermes46 pisze:Panowie do zobaczenia w piatek.


Na przyszłość lepiej nie pisać takich informacji. Bo jesteś niesłowny :lol: :lol:
Jakiś jeden koleś w szalu Torunia był za ławką a poza tym nikogo.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

yanek
Żak
Posty: 209
Rejestracja: 24 lutego 2009, 10:20
Lokalizacja: Toruń

Re: Nowa Hala - Poznań, Krzesiny

Postautor: yanek » 31 października 2009, 17:15

No wybaczcie nam. Ja o tym, że raczej nie pojedziemy się dowiedziałem w piątek około 12. I za mało czasu było, żeby nową opcję załatwić niż PKP. A PKP pozwalało być 18:30 w Poznaniu, a 19:50 już od was wyjeżdżać. Biorąc pod uwagę, że gracie na Krzesinach, a nie gdzieś w bardziej normalnym miejscu wyjazd byłby bezcelowy.
:)


Wróć do „AZS Poznań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości