Unia Swarzędz powraca!

Moderatorzy: Bury, Mytek, Nas

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Unia Swarzędz powraca!

Postautor: MARAS » 15 września 2009, 13:57

Koszykówka powraca do Swarzędza!

Drodzy kibice. Z pewnością pamiętacie wspaniałe momenty z hali przy ul. św Marcin, których mogliście być kilka lat temu świadkami, za sprawą swarzędzkich koszykarek. Najzagorzalsi fani pamiętają wielkie sukcesy grup młodzieżowych - Mistrzostwo Polski Kadetek, ViceMistrzostwo Polski Juniorek i wreszcie wywalczony w trudnych bojach awans do 1 ligi, w której Unia kilkakrotnie otarła się o ekstraklasę.

Dziś mamy wspaniałą wiadomość dla stęsknionych za koszykówką swarzędzkich kibiców sportu i nie tylko. Po 3 latach przerwy SKS Unia Swarzędz reaktywuje sekcję koszykówki kobiet.

SKS Unia Swarzędz pod patronatem Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz Anny Tomickiej rozpocznie w zbliżającym się sezonie rozgrywki w 1 lidze. Na swarzędzki parkiet powrócą m.in. Anna Talarczyk, Aleksandra Kośmider, Katarzyna Golda i Aleksandra Żurawska, które wraz z nowymi koleżankami prowadzone przez trenera Jacka Jóźwiaka walczyć będą o awans do rozgrywek centralnych 1 ligi a w dalszej perspektywie o sprowadzenie do naszego miasta koszykówki na najwyższym krajowym poziomie.

Już teraz zapraszamy na łamy naszego serwisu, w którym uzyskacie najświeższe informacje dotyczące odradzającej się drużyny.


http://www.uniaswarzedz.pl/
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: AZS & UNIA & Skorpiony & Warta P-ń współpraca ki

Postautor: hermes46 » 15 września 2009, 19:20

Swarzedz zawsze ni sie kojarzył z bardzo silnym zespołem. Tym bardziej ciesze sie ze wraca tam basket
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
DaRiO
Młodzik
Posty: 711
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 23:18
Lokalizacja: Swarzędz
Kontaktowanie:

Re: Unia Swarzędz powraca!

Postautor: DaRiO » 01 października 2009, 14:26

No szerszenie! :D Wracają stare czasy heh ;) Może wpadniecie kiedyś na meczyk jakiś, start chyba 7 listopada więc odpada bo macie derby.. ale może jakoś później :) a dzisiaj musicie powalczyć z Bydgoszczą. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Bart83
Młodzik
Posty: 608
Rejestracja: 27 września 2005, 17:54
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Unia Swarzędz powraca!

Postautor: Bart83 » 03 października 2009, 22:08

Ja się chętnie wybiore na meczyk bo planuje być w końcu w Polsce w listopadzie.... :) Pozdro
Obrazek

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Unia Swarzędz powraca!

Postautor: MARAS » 04 października 2009, 14:24

No 7 listopada mamy derby! Ale zarzucaj tu terminy meczy Unii to może jakiś się nie pokryje z naszym i wpadniemy.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
DaRiO
Młodzik
Posty: 711
Rejestracja: 11 czerwca 2004, 23:18
Lokalizacja: Swarzędz
Kontaktowanie:

Re: Unia Swarzędz powraca!

Postautor: DaRiO » 09 października 2009, 16:38

To terminarz, ale mogą zajść w nim jeszcze zmiany.

07.11.2009 Unia Swarzędz - WTK Ślęza Siechnice

29.11.2009 Unia Swarzędz - UKS Olimp Rawicz

05.12.2009 KKK Maximus Kąty Wrocławskie - Unia Swarzędz

12.12.2009 WTK Ślęza Siechnice - Unia Swarzędz

20.12.2009 Unia Swarzędz - TS Olimpia Poznań

06.02.2010 TS Olimpia Poznań - Unia Swarzędz

21.02.2010 UKS Olimp Rawicz - Unia Swarzędz

07.03.2010 Unia Swarzędz - KKK Maximus Kąty Wrocławskie


Wróć do „AZS Poznań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości