Wyjazdy sezon 2009/2010

Moderatorzy: Bury, Mytek, Nas

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Wyjazdy sezon 2009/2010

Postautor: MARAS » 25 października 2009, 12:24

Pierwszy wyjazd do Rybnika a właściwie Pawłowic Śląskich zaliczoło 3 kibiców.
Drugi wyjazd, wczorajszy w Łodzi obserwowało 4 kibiców z Poznania.
Udajemy się PKP w długą jak na dystans do Łodzi prawie 4,5 godz trasę przez Ostrów i Kalisz.
Docieramy do Łodzi na sam styk, ale z Łodzi Kaliskiej jest rzut beretem do hali. W okolicy hali niespotykane tłumy kibiców ale nie idą oni na kosza tylko na walkę Gołota vs Adamek do Atlas Areny która jest obok. Wejście na hale bezproblemowe, brak młyna za koszem ze strony ŁKSu, stare dobre czasy odeszły w zapomnienie. Przez dwie pierwsze kwarty dajemy rade z dopingiem. W przerwie odwiedzamy słynnego "Pierota", dużo ludzi robi "zaprawe" przed walką Andrew :lol: Wracamy na nasz mecz i okazuje się że ŁKSiacy sie zmobilizowali i załatwili w miedzy czasie bęben i grupka ludzi na prostej na przeciwko ożywia się i porywa resztę do dopingu. W końcówce niesione dopigiem prostej łodzianki odnoszą zwycięstwo. Na hali pełen luz a związane to z walką, dlatego mało kto przejmował się meczem koszykarek.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2010, 21:50 przez MARAS, łącznie zmieniany 1 raz.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Wyjazdy sezon 2009/2010

Postautor: MARAS » 18 listopada 2009, 20:06

Mecz Pucharu Polski w Jeleniej Górze 24 listopada

Na tym meczu już od dawna planowaliśmy się wybrać w pare osób, z wiadomych względów i sympatii do Jeleniej Góry. A że w lidze do spotkania nie będzie okazji w tym sezonie, to jedyną szansą był mecz Pucharu Polski już nie z AZS KK a zupełnie inną druzyną Karkonosze Jelenia Góra, z który kibice AZSu KK nie mają nic wspólnego i wczoraj byli poraz pierwszy na ich hali. Ale po kolei.

Wyruszamy z Poznania pociągiem w kierunku Jeleniej Góry w 4 osoby, czeka nas prawdziwy maraton bo pociąg jedzie aż 7 godzin na dystansie 291 km :shock: (polskie koleje).
40 minutowy postój we Wrocławiu i jedziemy dalej, docieramy do JG koło 17. Z dworca odbierają nas kibice AZSu KK i autobusem udajemy się na halę SP 10 (zupełnie inna niż ta w której swe mecze rozgrywał AZS KK). Przed meczem pogadanki przy browarze jako że dawno sie nie widzieliśmy, po chwili dołącza kolejna grupka kibiców AZSu i udajemy się na hale.
Wchodzimy na hale ze śpiewem na ustach co wywołuje zamieszanie na hali i zajmujemy sektor za koszem. Doping cały mecz,wywieszamy dwie fany, hala bardzo fajna akustycznie, niesie się ładnie głos. Życzenia urodzinowe dla Adrianne (w dwóch językach :lol: ).
Ogólnie ludzi na hali nie zawiele, ale spowodowane to jest wtorkiem.
Po meczu żegnamy się z wiarą z JG i razem z zawodniczkami wracamy do Poznania.
Miło bylo się spotkać, choćby przy takiej okazji, dzięki za wsparcie w dopingu. Foty niebawem.


Obrazek

Obrazek
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Tomek_AZS_KK
Nowy na forum
Posty: 71
Rejestracja: 21 października 2007, 12:08
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Re: Wyjazdy sezon 2009/2010

Postautor: Tomek_AZS_KK » 25 listopada 2009, 21:09

Potwierdzone :) .

Teraz My wpadniemy do Poznania przy okazji jakiegoś meczu z jakąś delegacją :) albo na jakimś wyjezdzie wesprzemy /

Pozdrowienia dla WAS :)

PS . W Jeleniogórskiej TV redaktor " na hali było emocjonująco i głośno za sprawą kibiców którzy jednak dopingowali tylko AZS Poznań a nie mos " :D
BYŁ BĘDZIE JEST ! AZS !

matishe
Żak
Posty: 468
Rejestracja: 08 listopada 2006, 14:18
Lokalizacja: Hirschberg im Riesengebirge

Re: Wyjazdy sezon 2009/2010

Postautor: matishe » 25 listopada 2009, 23:08

Panowie ponownie spotkaliśmy się jak zza dawnych czasów - super było Was zobaczyć, pogadać, napić się i wesprzeć wspólnie zawodniczki dopingiem. Powodzenia życze w lidze,, dziekii za przyjazd. Miejmy nadzieję, że spotkamy się jeszcze w Poznaniu i pomożemy z dopingiem!!!
Dziekii jeszcze raz za tą zabawę! Pozdro,,, z pozdrowieniami dla Orła!
"WSZYSTKIE ANIOŁY NA ŚWIECIE..ZRÓBCIE CO MOŻECIE"

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Wyjazdy sezon 2009/2010

Postautor: hermes46 » 29 listopada 2009, 23:20

na 12.12 wpadnijcie do Bydgoszczy. Juz moge Wam na 100% potwierdzic ze bede na Chemiku :mrgreen:
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Wyjazdy sezon 2009/2010

Postautor: MARAS » 30 listopada 2009, 15:15

hermes46 pisze:na 12.12 wpadnijcie do Bydgoszczy. Juz moge Wam na 100% potwierdzic ze bede na Chemiku :mrgreen:


Słuchaj jak takie rzeczy chcesz wypisywać, to na priv, bo tu nikt nie udzieli Tobie informacji czy będzie na meczu czy nie bedzie. :wink:
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Wyjazdy sezon 2009/2010

Postautor: Hamplik » 30 listopada 2009, 21:16

Dokładnie. Wczoraj wstępnie był poruszany wyjazd do Bydzi i póki co tyle można powiedzieć. Oby wypaliło :wink:
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Wyjazdy sezon 2009/2010

Postautor: Hamplik » 13 grudnia 2009, 23:18

Wczoraj w liczbie 14 osób (jedna z Torunia - pozdro dla Hermesa :D) byliśmy w Bydgoszczy. Doping z naszej strony, żywy i głośny.Szkoda tylko, że zawodniczki się nie dostosowały. Znowu porażka, więc o play-offach można chyba zapomnieć.foty z meczu i wyjazdu umieszczę niebawem ;)
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Wyjazdy sezon 2009/2010

Postautor: MARAS » 14 grudnia 2009, 01:45

Wyjazd bardzo pozytywny mimo ze wynik niekorzystny! Ale chodzi o zabawe a nie ma co się spinać na wynik 8) Wyruszamy z Poznania busem w 13 osób, droga mija szybko i bezboleśnie, w Bydgoszczy trochę szukania hali. W końcu trafiamy na Glinki, na godzine przed meczem, 5 osób udaje się do baru nie opodal, celem spędzenia czasu przed meczem :lol: Reszta idzie na hale i zajmują wyznaczony sektor. Hala mieści się zaraz koło stadionu Chemika Bydgoszcz, ogólnie dzielnica widać że taka przemysłowa. Wkraczamy na hale i do sektora tam rozwieszamy dwie flagi i w sile 8 osób (+ Hermes) kwapiących się do dopingu jedziemy swoje przeza cały mecz, w przerwie czas na płukanie gardła w w/w barze.
Po meczu koszykarki dziękują za przyjazd i doping, zwijamy się, wspólne foty pod halą, zaopatrujemy się w "Kujawiaki" i obieramy kurs na Poznań z jedną dłuższym postojem nieopodal Żnina.
Teraz pare słów o hali jako że pierwszy raz w niej byliśmy. Hala widać wybudowana za Gierka, dosyć ciasna. Widać że przed sezonem doprowadzona do standartów ekstraklasy, ale tylko hala, po już wejście, korytarz, kasa, WC zatrzymały się na poziomie lat 70-tych.
Ochrona nie upierdliwa, jak gdzieniegdzie. Zorganizowanego dopingu miejscowych nie stwierdzono.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Wyjazdy sezon 2009/2010

Postautor: MARAS » 14 grudnia 2009, 16:03

Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 grudnia 2009, 16:13 przez MARAS, łącznie zmieniany 2 razy.
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

hermes46
Kadet
Posty: 1564
Rejestracja: 21 maja 2008, 21:18
Lokalizacja: Tuskolandia

Re: Wyjazdy sezon 2009/2010

Postautor: hermes46 » 14 grudnia 2009, 16:09

dla mnie fajny wyjazd z fajnymi ludżmi. Fota ogromniasta!!! Pozdro
kwassek pisze:...Chyba że naprawde jesteście tak krótkowzroczni jeżdżac na te wyjazdy gdzie biją Wam brawo (jak dla mnie to troche wiocha cieszyć się że biją mi brawo bo gdzieś przyjechałem... no ale chuj nie moja sprawa jakie kto w życiu ma kibicowskie priorytety)

Awatar użytkownika
Hamplik
Młodzik
Posty: 640
Rejestracja: 01 listopada 2005, 19:39
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Wyjazdy sezon 2009/2010

Postautor: Hamplik » 15 grudnia 2009, 14:32

Ja jeszcze chciałbym wrócić do minionego spotkania w Bydzi. Kibice się spisali, zawodniczki tak średnio, a sędziowie tego widowiska to już wielka jedna tragedia. Szczególnie ten grubas!!! Ja nie wiem jak może taki tłuścioch sędziować poważne rozgrywki. Ledwo człapał po tym parkiecie, nie mówiąc już że nie nadążał za akcjami. Dla mnie ewidentnie wypaczył wynik tego meczu i wg mnie mecz powinien zostać powtórzony i to na koszt tej grubej parówy!!! Na miejscu naszego klubu domagałbym się kary finansowej lub odsunięcia tego p... od sędziowania meczów koszykówki. Bądźmy poważni i traktujmy ten sport poważnie. Jak chcemy mieć koszykówkę na wysokim poziomie to dla takich przerośniętych w szerz idiotów nie powinno być miejsca.
NIE DLA PSA KIEŁBASA
NIE DLA MUKSu EKSTRAKLASA!!!

Marek1990
Kadet
Posty: 1159
Rejestracja: 27 marca 2007, 20:59
Lokalizacja: Leszno

Re: Wyjazdy sezon 2009/2010

Postautor: Marek1990 » 15 grudnia 2009, 21:08

Hamplik pisze: Dla mnie ewidentnie wypaczył wynik tego meczu i wg mnie mecz powinien zostać powtórzony i to na koszt tej grubej parówy!!! Na miejscu naszego klubu domagałbym się kary finansowej lub odsunięcia tego p... od sędziowania meczów koszykówki.



Jeżeli miało by być tak jak piszesz, to po kazdym meczu przegrany zespół pisałby odwołania.... Niestety, ale tak to juz z tymi "polskimi gwizdkami" jest... pzdr.

yanek
Żak
Posty: 209
Rejestracja: 24 lutego 2009, 10:20
Lokalizacja: Toruń

Re: Wyjazdy sezon 2009/2010

Postautor: yanek » 15 grudnia 2009, 21:41

O ułomności polskich sędziów przekonałem się ostatecznie dopiero ostatnio. Oglądając mecze pucharowe w Toruniu. Aż przyjemnie się patrzy na pracę tych sędziów. :D
:)

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Wyjazdy sezon 2009/2010

Postautor: MARAS » 15 grudnia 2009, 23:20

Nie ma co zrzucać teraz po fakcie winy na sędziów! Byliśmy faworytem żeby to wygrać i sami jestesmy sobie winni że to przegraliśmy i szanse na 8 zostały zredukowane do zera.
Sędziowie tylko w jakimś procencie się mogli do tego przyłożyć, ale 90% zależy na boisku od samych koszykarek.

P.S.

Dawaj foty Hamplik a nie o sędziach gdybasz hoolsie :lol:
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!


Wróć do „AZS Poznań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości