co sie z nami/wami stalo!!!???

Moderatorzy: Bury, Mytek, Nas

Awatar użytkownika
Mytek
Junior
Posty: 2580
Rejestracja: 24 października 2004, 15:42
Lokalizacja: Poznań!
Kontaktowanie:

co sie z nami/wami stalo!!!???

Postautor: Mytek » 11 grudnia 2004, 23:14

powiem szczerze, tak jak mysle:dzisijeszy doping byl [mimo fantastycznego widowiska] wrecz żenujący!!! czy ja wraz z Marasem mam robic za caly Klub Kibica!!!???jeszcze nigdy nie zapadaly takie dlugie cisze, momentami bylo slychac co zawodniczki krzyczaly do siebie, cala Arena wrecz milczala!!!doping nie powiniem trwac przez ostanie 15min ale przez cale 40 minut!!!!
mam nadzieje ze byl to nasz pierwszy i ostatni taki "wybryk" i nastepnym razem bedzie o niego lepiej......

PS:jesli juz to prosze o jakies inteligentne odpowiedzi.....oraz mam nadzieje ze ktos od nas to przeczyta....
reloaded :]

Łukasz

Postautor: Łukasz » 12 grudnia 2004, 10:28

Ja mam całkiem inne odczucie, to Wy zagraliście frajerów:) jak można było kupić taką syrenę szkoda słów... a co do dopingu, to znów tak się nie doczepiaj!!! no nie byłbym za tym ze tylko wy krzyczeliście, ale mniejsza z tym, i tak w ogole na ch... to tutaj wypisujesz, skoro i tak tylo wy tutaj
zaglądacie (miru maras i ty) więc po co na chu... p... ten Klub Kibica jak słyszę tak głupie komentarze, cały tydzień kołowałem ludzi na to spotkanie, gdyby nie ja to w Arenie bylibyście Wy i może rodziny koszykarek i kilku fanów niezależnych. Puknij się w łeb następnym razem i ruszcie raz głową bo kur... wszędzie z Marasem piszecie jacy wy jesteście wielcy, a ludzie z forum słuchajcie oni nawet głupiej syreny kupic nie potrafią kupić!! i do tego nie rozumieją że mają przestać ją używać, ponieważ utrudnia to prowadzenie meczu. żenada chłopaki lepiej zajmijcie się czymś innym i przestańcie się w końcu przechwalać jacy my jesteśmy wielcy, bo tak niestety nie jest. Nasz Klub Kibica liczy praktycznie 5-6 osóbi troszke szacunku dla innych zespołów. sorry ale musiałem Wam na tym Waszym forum kilka słów prawdy napisać!!

Awatar użytkownika
Mytek
Junior
Posty: 2580
Rejestracja: 24 października 2004, 15:42
Lokalizacja: Poznań!
Kontaktowanie:

Postautor: Mytek » 12 grudnia 2004, 12:06

raczej na pewno polemizowalbym. a wiec tak:
1) jesli chodzi o syrene to na pewno nie zagralismy frajerow- jesli od razu myslales ze ten zakup moze okazac sie nietrafiony to trzeba bylo nam to odradzic, Ty zas nie wyraziles sprzeciwu co do kupna.
2)z dopingiem to chyba faktycznie troche przesadzilem, ale sam chyba przyznasz ze wczoraj bylo cos "nie-tak"!!!
3)za to ze skolowales tyle ludzi to chwala Ci, jednak ja tego Ci nie wypominalem wiec nie wiem dlaczego ujales ten fakt w swoim poscie.
4)[najwazniejsze]nigdy!!!przenigdy!!!nie wychwalalem sie na tym forum!!!!jesli nie wierzysz to przejrzyj moje posty. nigdy tez nie napisalem ze "jestesmy wielcy" albo "jestem wielki"!!!!!nie wiem skad wyciagnales takie wnioski.?
5)twierdzisz ze nie mam szacunku dla innych zespolow?smieszne. niby w jaki sposob sie to objawialo???czekam na jakies wyjasnienie, na jakas konkretna suytuacje w ktorej moglo sie to objawic.
6)[tez najwazniejsze]caly moj poprzedni post kierowalem nie tylko do Was, ale takze do Nas.chcialbym zeby bylo to zauwaznone. chodzilo mi o to ze wy takze mozecie wytknac mi bledy, jednak Lukasz nie zgadzam sie z czescia bledow jakie napisales.
pozdrawiam, czekam na odp.
reloaded :]

Awatar użytkownika
Mytek
Junior
Posty: 2580
Rejestracja: 24 października 2004, 15:42
Lokalizacja: Poznań!
Kontaktowanie:

Postautor: Mytek » 12 grudnia 2004, 13:52

no i okazalo sie ze te dwa rzuty wolne nie byly przez nasza syrene lecz przez nieodpowiednie zachowanie Lorek w przerwie meczu!
reloaded :]

Awatar użytkownika
MirU <poznań>
Kadet
Posty: 1235
Rejestracja: 01 listopada 2004, 13:15
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MirU <poznań> » 12 grudnia 2004, 13:56

Jak nie umiemy kupić syreny? :twisted: Co ty gadasz.... :shock: a kto ją w końcu zmontował i przyniósł do Areny, jeszcze sam żeś ją ogladał, próbował i Ci się podobała (więc czegoś tu nie rozumiem)....
Kolejna sprawa nie wiem skąd żeś wymyślił że rzut techniczny była za naszą nową syrenę....to było za to, że Lorek "coś" powiedziałem jednemu z sędziów na końcu drugiej kwarty. Potem jak debile nie urzywaliśmy jej i Wisła trafiała wolne, przypomnę że jak w pierwszej kwarcie podczas 2 rzutów wolnych Mytek używał właśnie tej syreny Wisła nic nie trafiła, potem już w kolejnych kwartach trafiały bo nie było syreny :lol: (może to też zbieg okoliczności ale w czymś napewno się przydawała).

Uważam tą sprawę za zamkniętą, dość kłótni w obrębie kk.
A co do ludzi w klubie albo siedzących obok nas to się nie wypowiadam bo moje zdanie jest takie same od poczatku sezonu.

MARAS
Oldboy
Posty: 5592
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 10:47
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MARAS » 12 grudnia 2004, 15:46

Oj Łukasz Łukasz trochę się zagalopowałeś z tym wpisem!
Niegadaj takich bzdetów odnośnie syreny!
Dobrze że ludzi załatwiłeś ale nie najeżdżaj na nas!
I się chłopie pomyliłeś co do fauli technicznych, wcisnąłeś nam kit że Wisła rzucała za to że używaliśmy syreny! I przez trzecią i czwartą kwarte jej nieużywaliśmy! :cry:
Chwiałka A Chwiałka Z Chwiałka AZS!

Awatar użytkownika
MirU <poznań>
Kadet
Posty: 1235
Rejestracja: 01 listopada 2004, 13:15
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MirU <poznań> » 12 grudnia 2004, 16:13

MARAS pisze:I się chłopie pomyliłeś co do fauli technicznych, wcisnąłeś nam kit że Wisła rzucała za to że używaliśmy syreny! I przez trzecią i czwartą kwarte jej nieużywaliśmy! :cry:


Maras spokojnie :lol: wtedy nie wiedział za co były te faule i pomyślał pewnie że to za naszą syrene ale już wszystko jest wyjaśnione, żadnych problemów więc możemy ten temat zakończyć, lepiej pisać o czymś przyjemniejszym jak np. piwko po meczu :D

Awatar użytkownika
MirU <poznań>
Kadet
Posty: 1235
Rejestracja: 01 listopada 2004, 13:15
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MirU <poznań> » 13 grudnia 2004, 00:23

Te słowa przytaczne poraz kolejny na forum koszykówki kobiet mówią same za siebie:

"Nie to jedno załamało Joannę Lorek. - Zastanawiamy się z dziewczynami, dlaczego nasze mecze nie budzą zainteresowania - powiedziała, rozgladając się po pustawej Arenie. - Nie chodzi nawet o to, że jest mało ludzi, ale o to, że ci którzy przychodzą, w ogóle nie reagują na to, co się dzieje na boisku. Grywamy w wielu salach i wszędzie jest kontakt z widownią. A tutaj - jak na pogrzebie. To przecież nie teatr, tylko widowisko sportowe. Nie wiemy, czy widzowie z nas szydzą, czy co. Przecież gramy całkiem nieźle, wiele się w tym zespole dzieje. To na pewno jest ciekawe. Nie rozumiem. Nie wiem, co mamy jeszcze zrobić, żeby ożywić i zachęcić widzów."



Publiczność która przychodzi do Areny po prostu w niej ginie. Jak hala ma pojemność 6 tysięcy miejsc a na mecz przyjdzie 200-250 osób to gdzie ich ma być widać. Po prostu to jest tragiczne a o reagowaniu to nie wiem czy oni siedzą na tych trybunach, krzesałkach przyklejeni z przymusu i czekają tylko żeby jak najszybciej skończył się mecz i poszli do domu :twisted: Po prostu nie mam pojęcia....Powód przytaczany po raz pewnie setny to brak hali kameralnej gdzie mogły by się odbywać mecze AZS-u Poznań jak np. hala w Gorzowie Wielkopolskim. W Poznaniu mamy albo ogromną Areną albo lekko mała halę na Chwiałkowskiego...Mam cichą nadzieję że gdy Poznań będzie (a są ku temu duże szanse) organizatorem uniwersjady to pobudują w końcu jakieś nowe hale, podobno w projekcie jest już hala, która ma powstać przy drodze dębińskiej

Awatar użytkownika
Wrona
Młodzik
Posty: 757
Rejestracja: 13 listopada 2004, 21:36
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Wrona » 13 grudnia 2004, 07:35

Widze ze jak zwykle wyszlo na moje!!!Od razu mowilem ze te rzuty nie byly przez ta syrene i nie rozumiem po co to cale zamieszanie na forum :) Pozdro[/list]
Obrazek

---AZS POZNAŃ---http://www.azs.poznan.pl

Awatar użytkownika
Handy
Nowy na forum
Posty: 11
Rejestracja: 27 września 2004, 10:42
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Handy » 13 grudnia 2004, 17:22

Mam pytanko, gdzie znajde jeszcze jakies zdjecia AZSu ? Czy dostepne sa tylko te z meczu z Gorzowem ?!

Awatar użytkownika
Mytek
Junior
Posty: 2580
Rejestracja: 24 października 2004, 15:42
Lokalizacja: Poznań!
Kontaktowanie:

Postautor: Mytek » 13 grudnia 2004, 19:43

Handy pisze:Mam pytanko, gdzie znajde jeszcze jakies zdjecia AZSu ? Czy dostepne sa tylko te z meczu z Gorzowem ?!


zdjecia znajduja sie takze na maszej dtronce: www.azspoznan.prv.pl oraz[jesli dopbrze pamietam] w jednym z tematow na "yktualnosciach", ktory dotyczyl meczu AZS PWSZ Gorzow - AZS Poznan. milego ogladania! :) :) :)
reloaded :]

Gość

Postautor: Gość » 14 grudnia 2004, 11:54

Mytek pisze:
Handy pisze:Mam pytanko, gdzie znajde jeszcze jakies zdjecia AZSu ? Czy dostepne sa tylko te z meczu z Gorzowem ?!


zdjecia znajduja sie takze na maszej dtronce: www.azspoznan.prv.pl oraz[jesli dopbrze pamietam] w jednym z tematow na "yktualnosciach", ktory dotyczyl meczu AZS PWSZ Gorzow - AZS Poznan. milego ogladania! :) :) :)


Tyle to wiem tylko problem w tym ze nie moge wejsc w galerie... I nie wiem czy tylko ja nam z tym problem czy cos jest nie tak z ta stronka?!

Awatar użytkownika
Lisu
Kadet
Posty: 1079
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:04
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Lisu » 14 grudnia 2004, 14:32

Rzuty przez syrene - chłopaki litości :lol: :lol: :lol:

Jako że popieram rozwijanie ruchu kibicowskiego na meczach koszykarek dam wam tak po przyjacielsku kilka rad.

1.Olejcie syreny, deseczki do klaskania trąbki i inne p.... Wystarczą ręce, gardła, szalik i jeden bęben.

2.Stójcie wszyscy razem w grupie. Podkreślam słowo "stójcie" bo zauważyłem że niektórzy kibicują na siedząco a nie wiem jak jest u was.

3. Niech jedna osoba prowadzi doping tak żeby po zakończeniu jednej piosenki nie było przerw tylko "wrzucał" kolejną piosenkę. I pilnujcie żeby nie śpiewać wkoło tego samego i żeby ten doping był odzwierciedleniem sytuacji na boisku.

4. Postarajcie się namówić jak najwięcej osób do dopingowania koszykarek AZS. Gadajcie z kumplami i znajomymi w szkole, uczelni, pracy. Przecież jak nie ma piłki to dużo ludzi udzielających się na Lechu może przyjść na kosza.

W sumie najważniejsze to dobrze się zorganizować i przyciągnąć jak najwięcej ludzi na trybuny szczególnie do młyna. I tu jest problem musicie namówić szczególnie młodych ludzi najlepiej takich którzy mają jakieś pojęcie o kibicowaniu np. z meczy Lecha. Muszą to być ludzi którzy będą drżeć ryja przez cały mecz. Jak przyjdą rodziny z dziećmi to za wiele nie zdziałacie.

A jeżeli chodzi o hale to pogadajcie z działaczami niech zamkną część hali a dla kibiców zrobią jeden, dwa sektorzy tak żeby wszyscy siedzieli razem, wtedy będzię łatwiej się zorganizować bo ludzie nie rozejdą się po całej hali.

Domyślam się że o większości z tych rzeczy wiecie ale może akurat coś się przyda.

Awatar użytkownika
MirU <poznań>
Kadet
Posty: 1235
Rejestracja: 01 listopada 2004, 13:15
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MirU <poznań> » 14 grudnia 2004, 18:58

Lisu pisze:4. Postarajcie się namówić jak najwięcej osób do dopingowania koszykarek AZS. Gadajcie z kumplami i znajomymi w szkole, uczelni, pracy. Przecież jak nie ma piłki to dużo ludzi udzielających się na Lechu może przyjść na kosza.



Staramy się cały czas - najwiecej Łukasz. Wiara z lecha jest zapraszana przychodzą ale szybko się zniechęcają tak jak to było na meczu z Polfą gdzie trzeba było poczekać jeszcze dodatkowo ze 3 godziny, prawie większoć poszło w piz.... bo był później mecz Lecha a tak by zostali gdyby wszystko było na czas (wielka szkoda tym bardziej że była szansa na wygraną tak samo jak na Wiśle) :evil: . Ludzi ze swojego "grona" to chyba wszystkich możliwych staramy się załatwić ale często skutki starań są opłakane i doprowadzają cię do kur............ . Jest ciężko bo na mecze wogóle nie tylko do kotła przychodzi bardzo mało ludzi :cry: Często także mecze AZS-u pokrywają się z męską Pyrą na którą chodzi więcej ludzi. Podzielenie Areny- nie mam pojęcia ale raczej nie wykonalne....planowane były dostawiane trybuny bliżej parkietu ale jak narazie widać to nic takiego nie ma :twisted:

Póki co cieszymy się i dopingujemy nasze dziewczyny w takich warunkach jakie mamy.

Z góry dzięki za rady

Awatar użytkownika
Lisu
Kadet
Posty: 1079
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 17:04
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Lisu » 14 grudnia 2004, 19:07

A nie możecie pogadać z klubem żeby poprostu wydzielił jakąś małą część hali dla widowni a resztę poprostu zamknął? Niech zrobi jeden sektor z jednym wejściem dla widzów a reszta niech będzię zamknięta lub odgrodzona czymś nawet taką taśmą biało czerwoną jak podczas koncertów i niech stoi jakiś ochronieaż i pilnuje żeby ludzie nie przechodzili. W ten sposób cało 200-300 osób będzię siedziało razem i łatwiej będzię rozkręcić towarzystwo a przy okazji zaoszczędzicie na sprzątaniu całych trybun :D Nie miałem okazji być w arenie i chyba nie będę niestety miał :( więc nie wiem za bardzo jak wygląda układ waszej hali czy są jakies sektory, barierki odgradzające, odzielne wejścia czy całe trybuny są razem złączone.


Wróć do „AZS Poznań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości