szalik Odry do sprzedania :)

Moderator: qBK

Awatar użytkownika
steve_bramkarz
Młodzik
Posty: 821
Rejestracja: 07 grudnia 2004, 18:55
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

szalik Odry do sprzedania :)

Postautor: steve_bramkarz » 19 grudnia 2004, 01:31

..chciałby ktoś kupić szalik Odry.. jak tak to prosze o kontakt.. pozdrawiam..
...w.w.j.d.?...

Awatar użytkownika
MirU <poznań>
Kadet
Posty: 1235
Rejestracja: 01 listopada 2004, 13:15
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MirU <poznań> » 19 grudnia 2004, 01:47

Wszystko fajnie tylko jak te szaliki wyglądają :) (chyba że to każdy wie i głupio że pytam :lol: )

Zagloba
Żak
Posty: 335
Rejestracja: 17 czerwca 2004, 01:20
Lokalizacja: BoraBora

Postautor: Zagloba » 19 grudnia 2004, 02:14

Podoba mi sie bardzo ta flaga azsu ale dlaczego herby leza w poprzek jak by byly ulozone wertykalnie to napewno wygladaly by 100% lepiej taka mala dygresja do tego kto to zrobil. :wink:
Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.

Seba
Oldboy
Posty: 5202
Rejestracja: 08 czerwca 2004, 12:57

Postautor: Seba » 19 grudnia 2004, 02:31

Zagłoba - z tego co się zdążyłem zorientować, to jest to skan szalika AZSu. Z pewnych względów więc akurat w tym przypadku takie ułożenie herbów ma sens. Co nie zmienia postaci rzeczy, że tu na Forum to oznaczenie mogłoby zostać trochę w jakimś photoshopie przerobione, żeby herby były zwrócone w odpowiednią stronę ;)
Ania i Alex... Na zawsze w naszych sercach!!! [']

Zagloba
Żak
Posty: 335
Rejestracja: 17 czerwca 2004, 01:20
Lokalizacja: BoraBora

Postautor: Zagloba » 19 grudnia 2004, 08:22

Wiec i na szaliku mogly by wyglkadac tak samo:-)Poprostu mysle ze stylistycznie wygladalo by lepiej :wink: ale stale wcale niezle wyglada :D
Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.

Awatar użytkownika
MARIO
Kadet
Posty: 1802
Rejestracja: 07 czerwca 2004, 06:15
Lokalizacja: ..pierwszy z Brzegu

Re: szalik Odry do sprzedania :)

Postautor: MARIO » 19 grudnia 2004, 12:24

steve_bramkarz pisze:..chciałby ktoś kupić szalik Odry.. jak tak to prosze o kontakt.. pozdrawiam..


Stefan podaj cenę wywoławczą - ja tylko dodam, że jeśli to chodzi o ten szalik co myślę to na szaliku widnieje autograf Gabrieli Mróz-Czerkawskiej.
..you got to lose, to know how to win..

Awatar użytkownika
steve_bramkarz
Młodzik
Posty: 821
Rejestracja: 07 grudnia 2004, 18:55
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Re: szalik Odry do sprzedania :)

Postautor: steve_bramkarz » 19 grudnia 2004, 15:22

MARIO pisze:
steve_bramkarz pisze:..chciałby ktoś kupić szalik Odry.. jak tak to prosze o kontakt.. pozdrawiam..


Stefan podaj cenę wywoławczą - ja tylko dodam, że jeśli to chodzi o ten szalik co myślę to na szaliku widnieje autograf Gabrieli Mróz-Czerkawskiej.


dobry pomysł Mario, ale przykro mi.... szalik został już sprzedany za malą cene :) ale został...no, ale widze, ze powstał dobry temat do rozmowy o szalik róznych klubów:D
...w.w.j.d.?...

Awatar użytkownika
MirU <poznań>
Kadet
Posty: 1235
Rejestracja: 01 listopada 2004, 13:15
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: MirU <poznań> » 26 grudnia 2004, 14:20

Zagloba pisze:Wiec i na szaliku mogly by wyglkadac tak samo:-)Poprostu mysle ze stylistycznie wygladalo by lepiej :wink: ale stale wcale niezle wyglada :D


Lekkie zaległości mam :(

Tak jak Seba już napisał ułożenie herbów jest jak najbardziej popranwne gdyż to jest szalik a nie flaga. Gdy masz go na szyji to herby sa pionowo i wszystko jest tak jak powinno.

Co do photoshpa to nic nie przerabiam poniewaz to jest projekt szala, jakbyśmy robili taką flagę to oczywiście że przerobię.


Wróć do „KS Odra Brzeg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości