Urlop Cukierków przed Lotosem

Moderator: qBK

Wojtek
Żak
Posty: 234
Rejestracja: 09 czerwca 2004, 17:17
Lokalizacja: Brzeg

Urlop Cukierków przed Lotosem

Postautor: Wojtek » 01 marca 2006, 00:05

Jan Piotrowski 28-02-2006 , ostatnia aktualizacja 28-02-2006 20:29

Brzeskie koszykarki będą walczyć w sobotę o wejście do półfinału z Lotosem Gdynia. Klub liczy, że sprawią małą sensację


Cukierki mają już ten komfort, że nie grozi im spadek. Jeśli do półfinału nie wejdą, to będą grały o miejsca 5-8. - Dziewczyny mają teraz chwilę na odpoczynek. Niedługo w niezmienionym składzie zaczną przygotowania do meczów z Lotosem - mówi Czesław Greczyn, prezes Cukierków Odry Brzeg.

Po dwóch latach zmagań w pierwszej rundzie play-off z Polkowicami cieszą się, że zagrają z markową drużyną. - Nareszcie jakaś odmiana - śmieje się Greczyn. - Wygraliśmy w tym sezonie u siebie z Lotosem, więc dziewczyny mogą wierzyć w zwycięstwo. Poza tym to dobry kąsek marketingowy - dodaje.

Spotkania na pewno przyciągną wielu kibiców, którzy przyjdą pomóc Cukierkom w odniesieniu kolejnego zwycięstwa. - Dobrze by było, gdybyśmy wygrali jeden mecz. Jeśli uda się więcej, wtedy na pewno to będzie wielka niespodzianka - dodaje prezes.

Wiadomo, że trzeci mecz obu ekip relacjonowany będzie w TVP 3. - Wynika to z umowy z Polską Ligą Koszykówki Kobiet. I to właśnie liga pokryje koszty relacji. Wszystkich więc, którzy nie będą mogli przyjechać do Brzegu, zapraszamy 19 marca przed telewizory - stwierdza Greczyn.

Obecnie poszukiwane są firmy, które chciałyby zamieścić swoje reklamy podczas pokazywanego meczu.

Terminarz play-offów:

11.03, sobota: Lotos Gdynia - Cukierki Odra Brzeg

12.03, niedziela: Lotos - Cukierki

19.03, niedziela: Cukierki - Lotos

20.03, poniedziałek: Cukierki - Lotos (ew.)

22.03, środa: Lotos - Cukierki (ew.)

W play-offach zespoły grają do trzech zwycięstw.


Źródło: www.gazeta.pl

Awatar użytkownika
MIREq
Żak
Posty: 429
Rejestracja: 11 maja 2005, 09:29
Lokalizacja: BRZEG

Postautor: MIREq » 01 marca 2006, 00:17

No widze że nawet prezes wierzy już w zwycięstwo i walke o najwyższe laury :twisted: :!: :!: Ja jednak jako realist mam nadzieje że Cukiereczki pokażą sie z jak najlepszej strony- mam tez namysli młodsze zawodniczki( Justyna Daniel, Ewa Nierzwicka i agata Bachryj)gdyż w takich meczach moga sie wypromować i ogrywać!!!! A wynik Cukierków bedzie moim zdaniem oscylował( trudne słowo) w granicy 5-7 :) .Wiec prosze sie nie napalać na mistrza Polski lub na pozycje medalową :wink:
\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/

Awatar użytkownika
steve_bramkarz
Młodzik
Posty: 821
Rejestracja: 07 grudnia 2004, 18:55
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: steve_bramkarz » 01 marca 2006, 00:21

oooo znowu telewizja :D będzie trzeba się odegrać hehehe :twisted: :twisted: :twisted:
...w.w.j.d.?...

Awatar użytkownika
MIREq
Żak
Posty: 429
Rejestracja: 11 maja 2005, 09:29
Lokalizacja: BRZEG

Postautor: MIREq » 01 marca 2006, 00:23

Pamiętaj że leżysz mi 0,5 kg cukierków za ostatnie :evil:
\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/

Awatar użytkownika
19andrew81
Żak
Posty: 241
Rejestracja: 05 grudnia 2005, 23:49
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: 19andrew81 » 01 marca 2006, 11:35

Wypoczynek dziewczynom przed tak ciezkimi meczami jakie je czekaja naprawde sie przyda. Mam nadzieje i jestem pewny że wroca ze swiezoscia z urlopu i jeszcze wiekszymi checiami do gry zwlaszcza ze nie maja nic do stracenia tylko wiele do zysakania, bo plan minimum juz zrealizowaly :!: :!: :!:
P.S. Stefan ja tez czekam na moje pol kilo galaretek w czekoladzie :D
Wojny się nie uniknie można ją tylko przełożyć aż wróg będzie silniejszy


Wróć do „KS Odra Brzeg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości