flagi

Moderator: qBK

Michal-Lemberg
Amator
Posty: 133
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 11:28

Postautor: Michal-Lemberg » 28 lutego 2007, 22:11

MIREq pisze:Przykro ale [url]atpie żeby wieksza grupa..mówie tu o kibicach Odry wybrała sie na mecz..no jakos nie jestem za bardzo zachwycony tą myslą no ale jak tam kto woli..ja odpadam na starcie:)[/url]


Czyli mam rozumieć, że w Stolicy Księstwa Brzeskiego jest podział na sympatyków piłki nożnej i koszykówki? Czyżby rodziła się jakaś animozja? A może się mylę lub wyolbrzymiam? Czy więc jedno musi wykluczać drugie? A może Szanowny Pan MIREq nie przepada za piłką? :)

PS. To że ludzie mieliby przyjść na Sportową i dopingować, to nie znaczy, że mieliby krzyczeć "Piast" czy "BTP". Można po prostu "Brzeg", "WKS" lub "BKS" (brzeski KS; człon "brzeski" nie ma w nazwie Piasta, jest tylko KS). Pozostawiam to Wam, ja jestem za dopingiem na BTP, a jakim to można się już dogadać.

Awatar użytkownika
MIREq
Żak
Posty: 429
Rejestracja: 11 maja 2005, 09:29
Lokalizacja: BRZEG

Postautor: MIREq » 28 lutego 2007, 23:30

dogadać sie zawsze można:) jednak nie wiem czy udało by sie zrobić zorganizowana grupe kibiców... może Tobie sie uda taka grupe stworzyć! Ja piłke lubie całe dzieciństwo spedziłem na boisku zapewne jak wielu tutaj zgromadzonych...jednak nigdy nie czułem potrzeby dopingowania BTP...jednak nie mówie z nigdy tak nie ebdzie...jesli dowiem sie że wieksza grupa sie zbierze [znajomi z meczów:)] to również dołącze to nich! Jednak narazie dlaeko moim zdaniem do stworzenia takiej grupy
\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/

kacz
Amator
Posty: 129
Rejestracja: 22 marca 2006, 16:56
Lokalizacja: Gelsenkirchen/Brzeg
Kontaktowanie:

Postautor: kacz » 22 maja 2007, 07:02

to co będzie jakaś ta flaga ?? już jest koniec sezonu więc czas by się brać do roboty (chyba że już nie chcecie żeby była flaga)

bierny obserwator

Postautor: bierny obserwator » 27 maja 2007, 09:15

moim zdaniem nie bedzie flagi bo ruch kibicowski w brzegu sie poprostu rozpadł... :/ jest podział na starszych którzy sie wyjebali... :/ i na młodszych ktorzy sie wogóle nie drą.. :/ oraz na osoby które za wszelką cene chciały osiągnąc 'pierwsze skrzydła' w grupi.... chyba wicze o kim mowa..:/ a wiec z flagą sobie podaruj...

WłodiP-ce
Nowy na forum
Posty: 27
Rejestracja: 12 marca 2009, 16:08
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: WłodiP-ce » 27 marca 2009, 16:41

kacz pisze:mam b.dobry sklep za wymiaru 3 m x 4.8 metra moj kumpel zaplacil tylko 15 złotych wiec na sektorowke mozna by sie zlozyc :) mysle ze z 50 zl by sie dalo i by byla naprawde sektorowka :)



Podaj mi namiary na ten sklep np.adres e-mail,strona www albo cos takiego :D

Awatar użytkownika
FAIR PLAY
Młodzik
Posty: 908
Rejestracja: 29 września 2005, 19:29
Lokalizacja: POZNAŃ :)
Kontaktowanie:

Postautor: FAIR PLAY » 27 marca 2009, 17:23

metr za zlotowe? podaj namiar...
Obrazek

WłodiP-ce
Nowy na forum
Posty: 27
Rejestracja: 12 marca 2009, 16:08
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: WłodiP-ce » 13 kwietnia 2009, 19:44

Założyłem nową stronę Włókniarza Pabianice która jeszcze jest nie skończona ale już można ją odwiedzać na www.wlokniarzpabianice.futbolowo.pl . Strona opowiada o Piłkarzach , koszykarkach i kibicach ( ten dział nie jest skończony) . Więc zapraszam do odwiedzania nowej strony i rejestrowania się.

Ps. Jeśli ktoś chce pomóc żeby zrobić szybko dział "kibice" to proszę przysyłać zdjęcia pamiątek,szalików i flag na numer gadu-gadu: 725792 lub adres e-mail arek19946@vp.pl


Wróć do „KS Odra Brzeg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości